Coronavirus: CSU سیستم تعلیق SAT و ACT تست مورد نیاز برای 2021 پذیرش

سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا نمی خواهد با استفاده از قانون یا نشسته امتحانات برای تعیین ورود به هر یک از آن دانشگاه برای 2021-22 سال تحصیلی مقامات اعلام کردند جمعه, مارس 17.

به جای ورودی اول باید یک فارغ التحصیل دبیرستان یا معادل آن; تکمیل 15-واحد جامع “A-G” الگوی کالج دوره های مقدماتی و کسب مقدماتی “A-G” معدل.

این تغییر تنها شامل پذیرش برای پاییز 2021 زمستان 2022 و بهار سال 2022 پذیرش چرخه مقامات در بیانیه ای گفت.

“این تغییر موقت خواهد اطمینان از دسترسی عادلانه به دانشگاه” CSU صدراعظم تیموتی سفید در بیانیه ای گفت: “و باید با ارائه برخی از اندازه گیری از امداد رسانی به دانش آموزان آینده نگر و خانواده خود را.”

این CSU سیستم مستقر در ساحل طولانی و دانشگاه در لس آنجلس, Northridge, کارسون, کالیفرنیا, سان برناردینو و فولرتون در میان دیگر شهرستانها در سراسر کشور.

خبر از تصمیم دو هفته بعد از دانشگاه کالیفرنیا سیستم اعلام تغییرات مشابهی را برای سقوط آن 2021 پذیرش روند.

به طور موقت آرامش مورد نیاز را تحت تاثیر قرار دهد دانش آموزانی که در حال حاضر جوانان در دبیرستان که نهفته با تست فسخ برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کوروناویروس.

“از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ارائه شده است دسترسی به یک با کیفیت بالا و آموزش و پرورش برای میلیون ها نفر از کالیفرنیا از تمام جنبه های زندگی” سفید گفت: “و ما ادامه خواهد داد به انجام برسانند علمی ما ماموریت حتی در طول این بیشترین تلاش از زمان است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im