شیکاگو — در سن 24 Francy Sandoval اتحاد ناخواسته تبدیل به تنها نان آور برای خانواده اش پس از او مادر و پدر و برادر پرستار بچه, یک نقاش و یک سرور — همه شغل خود را از دست در coronavirus بیماری همه گیر.

خانواده او به پول نیاز دارد بنابراین مشتاق پرستار احساس می کند او هیچ چاره ای اما برای نگه داشتن او را در معرض خطر کار در میز جلو حومه شیکاگو سلامت جامعه کلینیک درمان بسیاری از COVID-19 بيمار. اما او به سختی احساس می کند مانند یک پناهگاه یا نه.

“کار در طول این زمان است که به عنوان پر تنش به عنوان coming home,” او گفت:. “شما احاطه شده بودند با بیمارانی که می توانست یا مثبت هستند و شما ممکن است خود را پدر و مادر بیمار و تنها با باز کردن درب.”

Sandoval, مهاجر از کلمبیا است که در میان ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها زندگی در multigenerational خانه که در آن یکی از راهبردهای اصلی برای اجتناب از عفونت — اجتماعی زیر فاصله پروتکل می تواند در نزدیکی غیر ممکن است.

مشکل در شکل عمیق در جوامع رنگ که در آن خانواده ها از نسل های مختلف با هم زندگی می کنند در نرخ بسیار بالاتر و در برخی موارد نزدیک به دو برابر است که از سفید خانواده. مشترک زندگی نیز اغلب قطع با عواملی مانند فقر و مسائل مربوط به سلامت و کارهایی که نمی توانید از خانه انجام می شود ارائه دیگری نگاه اجمالی از آنچه که سوخت نگران نژادی و نابرابری از COVID-19.

“هنگامی که شما نسل در یک خانواده برخی از آنها را مجبور به کار به خصوص اگر آنها در مشاغل خدماتی یا خرده فروشی و یا مواد غذایی. آنها به در آمده و از این خانواده گفت:” برگرد. ویلی Briscoe, که منجر به یک کلیسا در میلواکی را به سمت شمال که در آن همه گیر است ضربه سخت است. “شما نمی توانید با خیال راحت قرنطینه.”

خانواده ها با هم زندگی می کنند برای بسیاری از دلایل صرفه جویی در پول و تامين منابع مراقبت از کودک مراقبت از سالمندان و یا فقط فرهنگ است. این یک تمرین است که در این افزایش از سال 1980s به خصوص پس از رکود اقتصادی ،

در ایالات متحده حدود 64 میلیون نفر زندگی می کنند در multigenerational خانواده در خانواده و یا 1 به 5 خانوار با توجه به ریچارد فرای یک محقق ارشد در مرکز تحقیقات پیو. اما آن را به مراتب بیشتر شایع در میان مردم رنگ: 29 درصد از این خانواده ها هستند آسیایی, 27 درصد اسپانیایی, 26 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و 16 درصد سفید هستند.

سرخ گفت: دو عامل مهم حسابداری برای multigenerational زندگی, محل, با نرخ های بالاتر در پرجمعیت مراکز شهری که در آن هزینه زندگی بالا است و فرهنگ به ویژه برای مهاجران در ایالات متحده زندگی با خانواده به بزرگسالی شایع در بسیاری از نقاط جهان سرزنش شد برای کمک به گسترش این کروناویروس در اسپانیا و ایتالیا است.

برای خانواده ها از رنگ در ایالات متحده نیز وجود دارد شانس است که اعضای خانواده نمی توانید از خانه کار می کنند به عنوان دستورالعمل های فدرال نشان می دهد. کمتر از 20 درصد از کارگران می telework با توجه به مارس مطالعه توسط حزبی موسسه سیاست اقتصادی.

آنتونی تراویس یک 65 سال بازنشسته مرد سیاه و سفید که دیابتی دارای فشار خون بالا و سرطان بازمانده سهام یک خانه با دختر بالغ و مسن است. دختر با این نسخهها کار به عنوان تکنسین برای کابل و اینترنت شرکت — یک کار ضروری در طول بیماری همه گیر.

برای آنها زندگی در حومه شیکاگو مهم از مراقبت از یکدیگر. سپس تراویس رو مبتلا COVID-19.

برای هفته او رنج می برد به تنهایی در اتاق خود را با عرق و لرز و تلاش برای نفس کشیدن. او فکر می کنم دو بار در مورد جسارت به مایکروویو که خواهر خود را که دارای یک بیماری قلبی را ترک مواد غذایی خود را.

بدترین قسمت این بود که دختر خود را به پنومونی: او می تواند گوش خود را از طریق دیوار.

“من به عنوان یک پدر و مادر نشستن و گوش دادن به کودک از طریق درد و عذاب و رنج می برند از آنجا که قادر به تنفس می,” او گفت:. “من نمی تواند به راحتی او را جز با کلمات من.”

دکتر Garth واکر اورژانس پزشک در شیکاگو جانبازان بیمارستان گفت: او مشکل, مشاوره خانواده, زندگی در تنگ محله مورد آنچه که آنها باید انجام دهید. بهترین توصیه این است که برای انتخاب یک نفر به فروشگاه های مواد غذایی و ارسال نظر بیشتر در خطر ابتلا فرد به زندگی در جاهای دیگر در صورتی امکان پذیر است.

“آنها فقط یک مشکل تطبیق با یک بیماری همه گیر از آنجا که آنها نمی تواند پایبند به توصیه هایی که ما پیشنهاد می کنیم برای همه, مثل, فیزیکی, فاصله, دلیل آن است که یک امتیاز” او گفت: از multigenerational خانواده.

که تکرار توسط دکتر لیزا سبز اجرا می شود که خانواده مسیحی مرکز بهداشت جنوب شیکاگو یک کم درآمد درمانگاه که در آن بسیاری از نزدیک به 20 ، 000 نفر در هر سال در حال سیاه و سفید و یا لاتین و multigenerational زندگی مشترک است.

“کسانی که گزینه های که ما در حال گفتن هر کس دیگری از طریق تلفن به انجام نیست گزینه برای آنها” سبز گفت. “هنگامی که شما به یک درآمد ثابت گزینه های خود را ثابت هستند.”

Sandoval شرح زیر مراحل سخت در از بین بردن او لباس کار بلافاصله و پاک کردن هر سطح او را لمس قبل از عقب نشینی به تنهایی به اتاق زیر شیروانی. به جایی که او به صرف زمان خود را از جمله اخیر او ،

او امیدوار است برای شروع مدرسه پرستاری آنلاین به زودی و با آرزوی استرس خانواده و زمان دوباره.

“مادرم گفت:” من نمی توانم صبر کنید تا زمانی که شما قادر به خانه می آیند و من می توانم در آغوش شما,'” Sandoval گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de