Coronavirus biz اخبار خودرو:: شرکت های بیمه ارائه COVID-19 تخفیف; استارباکس مرتکب 10 میلیون دلار برای کمک به کارکنان

جنگ برای خنثی کردن گسترش coronavirus متوقف شده است بسیاری از کسب و کار و تغییر عملیات در بسیاری از صنایع. در اینجا خلاصه ای از آخرین اخبار در سراسر جنوب کالیفرنیا…

تعدادی از شرکت های بیمه خودرو آغاز کرده اند با ارائه تخفیف به عنوان ترافیک abates که میلیون ها نفر از مردم پناهگاه در خانه.

آن آغاز شد و با Allstate که روز دوشنبه اعلام کرد این امر بازگشت 600 میلیون دلار حق بیمه به مشتریان. در حال حاضر آمریکایی, خانواده, Geico و آزادی متقابل در میان شرکت های بیمه از بازگشت پول خود را به policyholders.

بیشتر در حال ارائه حدود 15% تخفیف در حالی که خانواده آمریکایی ارائه شده است 50 دلار بازگشت در هر وسیله نقلیه.

در همین حال وزارت کالیفرنیا از بیمه خواستار بر همه بیمه های خودرو به همان را انجام دهید:

“مصرف کنندگان و کسب و کار نیاز به رای امداد در حال حاضر و ما باید شرکت های بیمه به حرکت با تمام سرعت ممکن به ارزیابی مجدد خود را در پروفایل های خطر در کالیفرنیا فعال پناهگاه در محل تلاش های” کمیسر ریکاردو لارا در بیانیه ای گفت از طریق ایمیل.

“من و گروه بررسی خواهد شد تمامی شرکت های بیمه اعمال را به مطمئن شوید که پول بازگشت به مصرف کنندگان رانندگان و کسب و کار در یک شیوه ای است که ناعادلانه تبعیض آمیز و شفاف است و آن پیروی از روح کالیفرنیا قوی حمایت از مصرف کننده از جمله تحت گزاره 103″ که به CDI مناسب برای بررسی تمام اموال و تلفات نرخ بیمه در دولت است.”

AAA کالیفرنیا است در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این موضوع در حالی که دولت مزرعه و مترقی به رویترز گفت در اوایل این هفته آنها با توجه به گزینه برای, تخفیف, اما آنها هنوز اعلام کرد هر گونه برنامه های خاص برای بازگشت ارزش به رانندگان است.

— مایکل Nowels, Bay Area News, گروه

استارباکس را ارائه مستقیم کمک های مالی به کارکنان در سراسر جهان ارائه 10 میلیون دلار کمک مالی برای چیزهایی مانند مسکن و آب و برق و خانواده هزینه های مراسم تشییع جنازه در طول بیماری همه گیر. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

استارباکس مرتکب 10 میلیون دلار برای کمک به

سیاتل-بر اساس سرخ استارباکس را ارائه مستقیم کمک های مالی به کارکنان در سراسر جهان ارائه 10 میلیون دلار کمک مالی برای چیزهایی مانند مسکن و آب و برق و خانواده هزینه های مراسم تشییع جنازه در طول بیماری همه گیر.

“هدف ما در کمک های اضطراری بنیاد (EAF) است که برای کمک به افراد از نظر مالی در زمان فاجعه و مشکلات گفت:” داگ Stockham, رئيس جمهور, EAF. “مردم در سراسر جهان تحت تاثیر COVID-19 و ما غرور خودمان را در بودن مالی اولین پاسخ دهندگان.”

بیشتر در مورد برنامه رفتن به Starbucks.com/covid-19. (AP کارکنان)

عکس حسن نیت ارائه میدهد Six Flags Magic Mountain

برنامه های کاربردی وام مسکن در سراسر کشور کاهش یافته است 17.9% در یک هفته, با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن بررسی جمعه. خرید برنامه های کاربردی که اشاره در آینده فعالیت تضعیف 12 درصد در یک هفته و عظیم 33% از همین هفته در سال گذشته است. (AP Photo/علامت هامفری فایل)

برنامه های کاربردی وام مسکن اسلاید

برنامه های کاربردی وام مسکن در سراسر کشور کاهش یافته است 17.9% در یک هفته, با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن بررسی جمعه.

خرید برنامه های کاربردی که اشاره در آینده فعالیت تضعیف 12 درصد در یک هفته و عظیم 33% از همین هفته در سال گذشته است.

آن را به مراتب بدتر در مناطق که در آن COVID-19 خشم آمده است. در مقایسه با سال گذشته خرید برنامه سقوط 38% در واشنگتن و 31.3 درصد در نیویورک است.

کالیفرنیا گزارش 15.9 درصد کاهش در برنامه های کاربردی. (AP)

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im