Coronavirus مؤثر LDS Church کار تبلیغی

در طول سال جوان از اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران سوار در دو سال ماموریت در سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن دین است.

Coronavirus در حال حاضر مختل روند.

سفر برای مبلغان میله میله برای ترک به 14 مقصد — که در آن COVID-19 است از “نگرانی خاص” — به تعویق افتاده است با برخی از آنها به طور موقت reassigned کلیسای چهارشنبه اعلام کرد.

کسانی که با مزمن مسائل مربوط به سلامت و یا بودند و با نزدیک شدن به پایان ماموریت های خود را در برخی از مکان به خانه بازگشت. دیگران منتقل شده اند.

مکان های نهفته عبارتند از, ایتالیا, ژاپن و کره جنوبی و کامبوج و سنگاپور و تایلند و همه کشورها با تایید مواردی از این ویروس است که آلوده بیش از 121,000 مردم در سراسر جهان ادعا 4,300 زندگی می کند. این Ulaanbaatar ماموریت در مغولستان نیز در این فهرست است.

مبلغان از کامبوج و سنگاپور و تایلند و کسانی که عنوان شد وجود داشته اند و ماموریت های خود را به تعویق افتاد. مبلغان خدمت وجود دارد که با نزدیک شدن به پایان مأموریت خود یا که مزمن مسائل مربوط به سلامت شده اند به یاد می آورد خانه. کسانی که آماده به خدمت در ژاپن تا به حال ماموریت های خود را به تعویق افتاد.

غیربومی مبلغان در کره جنوبی بازگشته اند به کشورهای خود به صورت موقت تکالیف. مبلغان ترک آن کشور است که گزارش هزاران نفر از coronavirus موارد و ده ها تن از مرگ و میر در حال حاضر خود قرنطینه برای “برخی از زمان بود و اجتناب از تماس با دیگران در خارج از آپارتمان خود را” کلیسای گفت.

هر عضو از بازگشت به خانه بود که با قرار گرفتن در دو هفته قرنطینه به عنوان توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

علاوه بر این مراکز آموزشی برای مبلغان در Provo, Utah و انگلستان تنها عملیاتی از طریق ویدئو کنفرانس کلیسا اعلام کرد. “ما اعتقاد داریم که این به طور موقت آموزش مجازی برنامه کمک خواهد کرد که برای آماده سازی مبلغان برای زمینه در حالی که به حداقل رساندن خطرات مرتبط با بیماری مسری.”

جهانی کلیسا مستقر در سالت لیک سیتی یوتا محدود اجتماعات بزرگ مانند کنفرانس های منطقه ای. چندین معابد در سراسر جهان از جمله در رم و بوستون و سیاتل را بسته اند.

جماعت در هواپیمای مناطق را کوتاه و یا به حالت تعلیق در یکشنبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im