Sidra Wohlwend: Leukemia Fundraiser

استیو مارکوس

سیدرا Wohlwend, یک کورونادو دبیرستان junior, به شمار, به دنبال یک “دانش آموزان سال” در جلسه برنامه ریزی در هندرسون شنبه, فوریه. 8, 2020. The Leukemia & لنفوم جامعه دانش آموزان از سال کمپین یک توسعه رهبری و انسان دوستی برنامه که در آن دانش آموزان دبیرستانی شرکت در جمع آوری کمک های مالی رقابت است.

سیدرا Wohlwend: لوسمی جمع آوری کمک

Sidra Wohlwend, a Coronado High School junior, poses with her mother Candice Tung following a راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

سیدرا Wohlwend آموخته ارزش انسان دوستی در سن کم زمانی که داوطلبانه با موسسه خیریه ملی لیگ.

در حال حاضر کورونادو ارشد دبیرستان است که پرداختن جدید علت سرطان است. این مسئله ای است که بازدید به خانه پدربزرگ خود درگذشت از یک شکل نادر سرطان حدود یک سال پیش. نام میانی او “ان” نیز به افتخار او عمه بزرگ که پس از مبارزه با سرطان در مدت کوتاهی قبل از Wohlwend متولد شد.

Wohlwend یکی از 13 دانش آموزان در سراسر دره نامزد برای لوسمی و لنفوم سالانه انجمن دانش آموزان از سال برنامه. هر دانش آموز ایجاد یک تیم از 24 دانش آموز همسالان پشت سر آنها با هدف جمع آوری پول برای تحقیقات سرطان در هفت هفته.

“از آن زمان مدتی به بهترین مردم پشت سر من” Wohlwend گفت. “هر کس در تیم من بسیار اختصاص داده شده است.”

دادن قوی ارزش در Wohlwend خانواده گفت: مادر, Candice تونگ. او معتقد است که در بالا بردن کودکان خود را به نگاه کردن برای کسانی که در نیاز و دیدن خارج از خود.

“ما هر دو را بسیار پر برکت در زندگی ما به خودکفایی و واقعا لازم نیست کمک از خارج” او گفت:. “در حالی که ما تا به حال مقدار زیادی از سرطان در خانواده ما از آن چیزی بود که ما قادر به رسیدگی در درون خود ما خانواده ها است. فقط دیدن نیاز به خارج وجود دارد با کسانی که در کمتر مزایای موقعیت آن را واقعا مهم است.”

Wohlwend نیست تنها در این رقابت ها که شاهد این گونه است که سرطان می تواند در یک خانواده است. برای ایزابلا ساندرز یک دانشجوی سال دوم در Adelson آموزشی پردیس این برنامه است که به او این شانس را به افتخار او پسر عموی Caitlyn که در 15 مبارزه و در نهایت غلبه هوچکین لنفوم.

“Caitlyn رفت و از طریق چهار تهاجمی دور شیمی درمانی” ساندرز گفت. “این بسیار چالش عاطفی (برای من) در آن زمان است.”

Wohlwend هدف این است که به منظور بالا بردن $50,000 برای مراقبت از سرطان و تحقیقات است که به اندازه کافی به صندوق کمک مالی تحت او تیم را نام SW سرطان دستگاه های سنگ شکن. به هدف جمع آوری اعانه خواهد بهترین های سال گذشته محلی برنده که مطرح $42,000 گفت: Alexandra اماتو یک کمپین متخصص با برنامه است. پول می رود به سمت بیش از 300 فعال لوسمی و لنفوم جامعه پروژه های تحقیقاتی و کمک به بیش از 50,000 بیماران با یارانه درمان اماتو گفت.

تیم های رقابت در برابر یکدیگر برای هفت هفته تا مارس 12, آموزش ارزش کار تیمی و شبکه با همکاران است. تیم برنده خواهد شد به رقابت در سراسر کشور برای شانس به ویژه در مجله فوربس.

“از طریق این برنامه را به من آموخته است که تفویض وظایف است که واقعا مهم است و هر کس می خواهد به انجام بهترین. من می دانم که من واقعا یک تیم بزرگ پشت سر من” Wohlwend گفت.

مانند Wolhwend, Las Vegas, آکادمی هنر ارشد آنجلو Sapien همواره یک استعداد برای انسان دوستی و خدمت به جامعه است. بنابراین زمانی که او نامزد دریافت جایزه توسط یک همکلاسی سابق در اواخر سال گذشته به یک دانشجوی سال co-نامزد او pounced در این فرصت.

زمانی که Sapien بود 14 به او کمک تسهیل حوادث در ظرف پارک و پول نوادا سرطان دوران کودکی پایه و اساس است. او در تیم لاس وگاس, زیبا, ابتکار, است, هماهنگی با چندین کسب و کارهای محلی از جمله Zappos را امتحان کنید و “ساختن یک جامعه دور شود.”

“من مانند ایجاد برنده برنده شرایط,” او گفت:. “یک پیروزی برای شما یک پیروزی برای من است و پیروزی برای جامعه است.”

Wohlwend گفت: این رقابت ها در حال حاضر گسترش مهارت های خود را در کار با شرکت های بزرگ حامیان مالی. او امیدوار است برای به دست آوردن یک دیدگاه جدید در جهان است.

“من فقط به زندگی خود من کمی زندگی و من واقعا نمی شده است به دنبال با چشم انداز از دیدن تمام این حامیان مالی و شرکت های خیلی مایل به بازگشت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im