جزئیات قرارداد: قابل توجه St. Paul معلمان $4.7 M برای سلامت روان کارکنان دو برابر دستمزد افزایش

Category: توین سیتی No comments

عقد قرارداد به پایان رسید که در, St. Paul معلم اعتصاب امکانات $4.7 میلیون برای سلامت روحی و روانی کارکنان در بالای full $9.6 میلیون مدرسه منطقه برنامه ریزی شده به صرف در حقوق و دستمزد.

سنت پل فدراسیون از مربیان این آخر هفته فرستاده جزئیات این قرارداد به اعضا که در حال انتظار برای رای دادن چهارشنبه یا پنج شنبه.

“ما حمله شد و بسیار موفق” چانه زنی از اعضای تیم پیت Grebner گفت: در یک ویدیو خلاصه توافق. “این بود تا زمانی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک بیماری همه گیر به دلیل coronavirus که ما تا به حال به تغییر برنامه های ما. متاسفانه ما تا به حال به حل و فصل برای چند چیز ما نمی خواهد که برای حل و فصل.”

این منطقه در ابتدا پیشنهاد برنامه حقوق و دستمزد را افزایش می دهد از 1.5 درصد در این سال و 2 درصد در سال آینده در هزینه $9.6 میلیون. آنها گفتند: هر گونه پیشنهاد دیگر به معنی کمتر پول برای دستمزد.

در نهایت آنها به این اتحادیه هر دو $9.6 میلیون در افزایش دستمزد — همراه ساخته شده در پرداخت افزایش بر اساس سطح تحصيلات و تجربه — و $4.7 میلیون برای سلامت روان استخدام.

“ما باید به حل و فصل این منطقه افزایش دستمزد پیشنهاد اما هیچ کدام از نیروی انسانی افزایش costed که در برابر افزایش دستمزد,” Grebner گفت: در این ویدئو.

این اتحادیه در ادامه اعتصاب روز شنبه گفت بالای آن در اولویت قرار شد یک تیم از متخصصان سلامت روانی در هر مدرسه است.

مدرسه منطقه به توافق رسیدند صبح روز جمعه به صرف $4.7 میلیون دلار در این تیم ها — استخدام تعدادی از مددکاران اجتماعی و مشاوران مدرسه روانشناسان و پرستاران و رفتار مداخله متخصصان است. که تقریبا یک ششم از آنچه در این منطقه گفت: اتحادیه اولیه نیروی انسانی پیشنهاد هزینه کرده اند.

روشن نیست چقدر قرارداد هزینه خواهد شد این منطقه در مجموع اما این اتحادیه گفت: مقابله ویژگی های تعدادی از آیتم های اضافی:

  • استخدام 10 دو زبانه دستیاران آموزشی;
  • کوچکتر caseloads برای معلمان آموزش و پرورش ویژه و زبان آموزان;
  • ادامه داد: بودجه برای ترمیم شیوه های هماهنگ در مدارس است که باید اجرا این مدل با وفاداری;
  • یک وقت معلم برای هر ساختمان که دارای 50 معلم غیبت بروید کشف قبل از رخصتی بهار.

مقامات منطقه گفت: آنها با انتشار جزئیات قرارداد تایید شده توسط هر دو اعضای اتحادیه و هیئت مدیره مدرسه.

فدراسیون نشان دهنده برخی از 3,600 معلمان دستیاران آموزشی و مدرسه و جامعه خدمات حرفه ای است که بازگشت به کار بعد از ظهر جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>