سایت های ساخت و ساز خواهد بود بسته اگر آنها منطبق نیست با کروناویروس دستورالعمل لا شهردار می گوید

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: با دستورالعمل جدید در حال حاضر برای اطمینان از سایت های ساخت و ساز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم را در برابر COVID-19 و شهرستان است که فعالانه در اجرای آنها.

شهرستان بازرسان در حال رفتن به سایت های ساخت و ساز در هر روز “به منظور بررسی انطباق با دستورالعمل های ایمنی” او گفت:, سهشنبه, مارس 31.

“هر (ساخت و ساز) در سایت قرار داده است که زندگی در خطر تعطیل خواهد شد,” او گفت:. “آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

کسانی که دستورالعمل های موجود در ساختمان ها و ایمنی وب سایت, و او گفت: آنها عبارتند از: نیاز است که سایت های ساخت و ساز اطمینان شش پا از فاصله فیزیکی مردم و این که مردم به اشتراک نمی, همراه, میز اداری و ابزار.

همه کارگران در یک سایت فعال نیز باید آموزش دیده در چگونه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و همانطور که با دیگران در شهر آنها ملزم به ماندن در خانه اگر آنها بیمار با رمان coronavirus.

Garcetti به تازگی نیز قرار دادن پای خود را بر غیر ضروری در کسب و کارهای شکست خورده اند که به دید و گفت که تا کنون یک شهر اجرای تیم بازدید 540 کسب و کار با 144 از آنها گرفتن اضافی بازدید از Los Angeles Police Department مقامات.

او گفت که این شهرستان می تواند بزه اتهامات علیه چنین کسب و کار است که تا کنون چهار مورد اشاره شده است به دادستان شهرستان ،

شهردار نیز به اشتراک گذاشته شده که با تست بیشتر انتظار بی خانمان encampments در هفته های آینده صدها نفر از آزمون ممکن است تجویز می شود در چند روز آینده. او گفت: وجود دارد یک پتانسیل برای ارائه به عنوان بسیاری از 1000 تا 2000 آزمون هر روز از طریق مشارکت با شرکت های خصوصی مانند یو پی اس اگر چه بسیاری از کسانی که در آزمون نیز می باشد برای پزشکان که جمعيت سالمندان.

وجود دارد یک مورد تایید شده چند روز پیش در میان جمعیت بی خانمان, او گفت:. و در روز سه شنبه یک مورد تایید شده از یک کارمند که با این نسخهها کار در اتحادیه ماموریت نجات در Skid Row با توجه به گزارش لس آنجلس تایمز.

به عنوان بسیاری از 13 اورژانس پناهگاه بی خانمان شده اند تا در مراکز تفریحی اطراف شهر با آمدن شهردار گفت. در ضمن متل و هتل در حال آمدن است آنلاین به عنوان جداسازی و قرنطینه فضا برای افرادی که علائم کروناویروس.

Garcetti گفت که 1.2 میلیون دلار در مواد غذایی “برای برخی از نیازمندترین افراد مردم در این بحران” به تازگی از طریق تامین ناشناس کمک مالی به صندوق شهرداری و حمایت های بیشتر از مواد غذایی عمده زنجیره. اهدا مواد غذایی توزیع خواهد شد به مردم از طریق از قبل لود شده کارت هدیه, او گفت:.

او همچنین تشکر هنرمندان موسیقی Jay-Z and Rihanna برای کمک های مالی خود را اعلام کرد در اوایل امروز به لس آنجلس. آنها همچنین وجوه اهدا شده به نیویورک است.

“این هم یک محل است که می دانند و عشق و تماس, صفحه اصلی,” او گفت:. “من می خواهم برای تشکر از شما برای پله بالا است.”

کمک مالی از ستاره پایه هستند که برای برنامه های که پشتیبانی مستند نشده کارگران و افرادی که زندانی بی خانمان ها و افراد مسن با توجه به مجله رولینگ استون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im