ساخت و ساز آغاز می شود در کنگا پارک بی خانمان پروژه مسکن

جدید مسکن برای افرادی که بی خانمان در حال آمدن است به کنگا پارک.

ساخت و ساز آغاز شد شنبه, ژوئن 6, بر روی یک پل در پروژه مسکن خواهد شد که ارائه سرپناه موقت و خدمات برای مردم در حالی که آنها صبر کنید تا قرار داده شود در بلند مدت مسکن است.

از آن خواهد شد اولین جمله دائمی سایت در لس آنجلس غرب 405 آزادراه در 7621 کنگا Ave.

“این COVID-19 اضطراری که تکثير ما بی خانمانی بحران در راه ما تنها به طور کامل درک در سال آینده” Councilmember باب Blumenfield در بیانیه ای گفت: “اما ما می دانیم که ما پل مسکن سایت را در خدمت به عنوان یک ابزار مهم در گرفتن مردم به کمک آنها نیاز دارند.”

به منظور تسهیل در پروژه شهر لس آنجلس به $4.3 میلیون دلار کمک مالی به لس آنجلس در شرایطی که شهرستان خرید ملک نوسازی آن و ارائه کمتر از 15 سال از خدمات بی خانمان.

این سایت قادر خواهید بود به ارائه مسکن برای حداقل 80 نفر در هر زمان داده شده است و مجموعه ای برای باز کردن در پایان سال است.

“این پروژه یک مثال عالی از شهر – شهرستان همکاری و کمک خواهد کرد که کاهش تعداد اعضای جامعه ما که در حال تجربه بی خانمانی” شهرستان سرپرست شیلا Kuehl در بیانیه ای گفت. “این پل مسکن به ما کمک خواهد کرد ساخت در موفقیت های ما در سال گذشته از re-مسکن ده ها هزار نفر از مردم در دائم و پل مسکن و همچنین کمک به انجام برسانند نیاز در دره.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de