در نظر گرفتن کمک به نیازمندان پناهگاه

اصطلاح “خارج از دید, خارج از ذهن” است در معنای جدید در طول coronavirus بیماری همه گیر. در میان وحشت و نگرانی از آن آسان است برای فراموش کردن در مورد جزئیات کوچکتر — و یا به جای موجودات کوچکتر.

بسیاری از حیوان خانگی پناهگاه و نجات هستند به روی عموم بسته است اما هنوز هم در حیوانات به مردم صورت شخصی بحران مالی. اگر شما نیاز به یک دوست خزدار خود را قرنطینه ندارد به تاخیر می اندازد. بسیاری از پناهگاه های آنلاین تصویب در دسترس است. اگر شما نمی توانید اتخاذ یک حیوان خانگی است که بیش از حد: محلی پناهگاه های حیوانات که برخی از بزرگترین نیاز به بودجه منابع و داوطلبان. اگر شما خودتان را با زمان اضافی رایگان بسیاری از پناهگاه ها در نیاز از داوطلبان. علاوه بر این شما می توانید مواد غذایی و لوازم — شاید حتی به اشتراک گذاشتن برخی از حوله کاغذی خود را اگر شما برداشت تا چند بیش از حد بسیاری از رول.

اگر شما انتخاب می کنید به لحاظ مالی حاصل از آن می رود به حیوان خانگی خود را محلی پناهگاه. سازمان های ملی مانند پرنده و جامعه انسانی ایالات متحده نیست وابسته به پناهگاه های محلی خود را و بزرگ هزینه های سربار و اجرایی حقوق. اگر شما نمی دانید که پناهگاه را به, HelpPetShelters.com باعث می شود مطمئن شوید که 95 درصد از کمک های مالی خود را به یک پناهگاه محلی خود دولت است که به نمایش در آمد.

نویسنده مدیر عامل HelpPetShelters.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im