صرفه جویی در مصرف آب است. حذف بی فایده چمن در جامعه

Category: لاس واگاس No comments


SNWA native 0220

طراحی شده توسط جنوب نوادا سازمان آب

از بین بردن غیر کارکردی چمن—مانند گیاهی, مادها, خیابان لبه و پوشیده از چمن فضاهای در مقابل کسب و کار—می تواند به شدت بهبود حفاظت از آب. “همه چمن است نه برابر خلق شده اند. ما می خواهیم برای دیدن چمن در پارک ها و مدارس و رشته های ورزشی و مکان های دیگر که در آن می تواند باید ازش لذت برد” گفت: Bronson ماک از جنوب نوادا سازمان آب. “قرار دادن چمن زیر یک نشانه در یک کسب و کار پارک, مثلا, نیست, کاربردی; آن را صرفا زیبایی.” تخمین زده می شود که در جنوب نوادا می توانید صرفه جویی 12 میلیارد گالن آب در هر سال با از بین بردن بی فایده چمن و جایگزینی آن با آب-محوطه سازی هوشمند.

چه بی فایده است چمن ؟

“بی فایده چمن” توصیف هر گونه گیاهی در منطقه است که نمی توان در یک راه عملی است و تنها برای ظاهر. SNWA اشاره می کند که اگر چمن تنها با لمس یک ماشین چمن زنی چمن مرزهای یک خیابان و یا سخت است برای رسیدن به آن را در نظر گرفته بی فایده و اتلاف آب است.

کلارک کانتی چمن دستورالعمل

در تلاش برای جلوگیری از جدید غیر کارکردی مناطق چمن توسعه محلی کدهای منع و محدود کردن استفاده از چمن در تحولات مسکونی و تجاری:

خانه های تک خانواری: هیچ چمن جدید مجاز است در مقابل متری. چمن در کنار و عقب متری ممکن است بیش از 50% یا 100 متر مربع هر کدام که بیشتر است. چمن منطقه ممکن است کمتر از 100 فوت مربع یا بیش از 5000 متر مربع است.

چند خانه (آپارتمان و آپارتمانهای): چمن جدید با مساحت بیش از 100 متر مربع ممنوع است در زمینه های مشترک و یا مقابل متری (به جز خصوصي پارک).

غیر مسکونی تحولات: چمن جدید ممنوع است مگر به صورت عمده و مدارس و پارک ها و یا گورستان.

تخفیف برنامه

برای کسانی که چمن اما علاقه مند به جایگزینی آن با آب هوشمند, محوطه سازی, SNWA ارائه می دهد برنامه های تخفیف برای کمک به انتقال. که آیا شما آن را به خودتان و یا استخدام یک landscaper یا پیمانکار تخفیف $3 در هر فوت مربع از چمن برداشته شده و با محوطه سازی کویر تا 10 ، 000 فوت مربع تبدیل می شود (هر ملک در هر سال). پس از 10 ، 000 فوت مربع تخفیف است 1.50 دلار اضافی در هر فوت مربع می باشد. حداکثر مجموع تخفیف برای هر ملک $500,000 تا یک سال.

آب هوشمند مناظر تخفیف برنامه کمک کرده است تا جامعه ارتقاء بیش از 193 میلیون فوت مربع از چمن به آب کارآمد کویر محوطه سازی و ذخیره میلیاردها گالن آب.

خود را هوآ آب هوشمند

محله های محلی و مالکان انجمن باید صدها هکتار از چمن استفاده نشده است که ایده آل برای تبدیل به قطره ای-آبیاری گیاهان و درختچه ها. این چمن که صاحب خانه استفاده نکنید و آن را به عنوان است که در تکه های کوچک در امتداد جاده های بین پیاده رو و محدودیت و یا در مادها roundabouts و مکان های دیگر که در آن هرگز مورد استفاده توسط ساکنان است.

مالکان نقش کلیدی در حفظ جامعه خود آب هوشمند است. اگر شما بی فایده چمن خود را در محله خود صحبت ها در مورد تبدیل که آب تشنه چمن به قطره ای-آبیاری درختان و گیاهان و درختچه ها. شما صرفه جویی در آب و پول انجام بخشی خود را در کمک به جنوب نوادا آب تلاش های حفاظت.

نیاز به یک کمک کوچک ؟ SNWA حفاظت کارشناسان با شما کار می کنند و شما ها. SNWA نمایندگان می تواند شرکت ها جلسات و کمک به جامعه خود را در انجمن ارتقاء همه آن بی فایده چمن, در حالی که همچنین دریافت سنگین مالی تخفیف در این فرآیند است. بازدید snwa.com برای گرفتن آغاز شده است.

چه در مورد زمین های گلف?

دوره های گلف می توانید بسیاری از توپخانه ضد هوایی برای مصرف آب, اما آنها کارآمد تر از گلاب پاش صبرنكلرس بسیاری از مردم متوجه است. “دوره های گلف را دوباره تعریف کاربردی چمن مناطق این دوره برای اطمینان از هر دو آب بهره وری و کیفیت تجربه گلف,” ماک گفت. در جنوب نوادا دوره های گلف در حال اختصاص داده شده به آب سالانه بودجه 6.3 هکتار-فوت آب در هر هکتار آبیاری. Surcharges و اضافی جریمه ممکن است اعمال شده برای استفاده از آب است که منجر به برتری سهم. “از آنجا که این دوره های گلف تمایل به ایجاد بهره وری آب در اولویت قرار” ماک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>