محافظه کار معترضین طرح “بازگشایی اورگان” تجمع در Oregon State Capitol

4nadia.jpg

4nadia / گتی ایماژ

در اصل منتشر شده در خواهر ما کاغذ پورتلند جیوه‘s وبلاگ Blogtown.

یک گروه از جناح راست Oregonians برنامه محوری در سیلم ماه آینده به مخالفت با اورگان دولتی کیت براون جارو پاسخ به coronavirus پیوستن به یک رو به رشد جنبش ملی محافظه کار مقاومت مواجه به بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

به نام “بازگشایی اورگان” مه 2 رویداد به معنای انتقاد براون سری از دستور اجرایی وادار کردن دولت اقتصاد را مستند به امید جلوگیری از گسترش COVID-19. با توجه به Facebook رویداد برای تجمع معترضان را “تقاضا که کیت براون ‘وضعیت اضطراری’ اعلام خواهد شد و که ما آزادی ترمیم شود در حال حاضر!”

این تظاهرات برنامه ریزی شده است که هماهنگ شده توسط یک گروه به نام اورگان متحد برای آزادی که توصیف خود را به عنوان “صرفا مردمی گروه های ایجاد شده توسط یک تعداد انگشت شماری از میانگین کار مردان و زنان در اورگان است.” مه 2 تجمع وب سایت سازمان می گوید که در مورد “اصلاح[ing] ما حقوق طبیعی [sic] به عنوان شرح داده شده و امن در قانون اساسی ایالت اورگان و ایالات متحده امریکا است.”

ماه گذشته قهوه ای, اعلام وضعیت اضطراری مربوط به گسترش COVID-19 در اورگان پس از آن صادر ایالت سفارشات که مدارس بسته و غیر ضروری کسب و کار و ممنوع کرد. فرمانداران تقریبا در هر دولت دیگر را صادر کرد دستور مشابه. اما در حال حاضر تنها بیش از یک ماه پس از قهوه ای اعلام کرد “stay-at-home” سفارش یک موج محافظه کار مقاومت است شروع به کوه در برابر این بهداشت عمومی اقدامات است.

در حالی که قهوه ای دارای پارامترهای تنظیم برای زمانی که او را دوباره باز اورگان اقتصاد طرح او شامل نمی شود یک تاریخ خاص—و نه آن متکی اورگان COVID-19 موارد کاهش و در دولت داشتن قوی تست و اقدامات درمانی در محل.

روز چهارشنبه هزاران نفر از Michiganders برگزار مشابه تجمع در لنسینگ خواستار رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer به آسانسور اقامت در خانه محدودیت در دولت است. اعتراض سازمان های محلی ائتلاف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از گروه استدلال می کنند که مزایای بهداشت و درمان از خاموش کردن نیست سنگین تر بودن هزینه های اقتصادی سازندگان: کسب و کار است. کوچکتر تظاهرات در کنتاکی و اوهایو برگزار شد چهارشنبه. پیام این تظاهرات چین با مغلوب ساختن پیشی جستن خود تلاش های اخیر برای بازگشایی اقتصاد به زودی با وجود این واقعیت است که این کشور تعداد COVID-19 مورد در حال حاضر بیش از 640,000.

در حال حاضر گروه های جناح راست در بسیاری از کشورهای دیگر در حال برنامه ریزی به دنبال کت و شلوار به عنوان گزارش شده توسط نیویورک تایمز روز شنبه.

حداقل یک اورگان انتخاب رسمی به حمایت از سالم رالی. کنگره لایحه پست جمهوری که نشان دهنده کیزر در اورگان, خانه, نوشته شده در مورد این رویداد در Facebook صفحه. او را تشویق پیروان خود را به حضور هر چند او نیز آنها را به سلامت اقدامات احتیاطی.

این تجمع اهداف نیز همپوشانی با اورگان حزب جمهوری خواه لفاظی در مورد COVID-19. روز چهارشنبه اورگان سنا جمهوری خواهان صادر بحرانی مطبوعاتی در پاسخ به قهوه ای را اعلام کرد که Oregon خواهد تیم با کالیفرنیا و واشنگتن به استراتژی برای دولت احتمالی بازگشایی.

“من حزبی و من با داشتن یک زمان دشوار درک و چرا از جوامع در اورگان است که نهفته COVID-19 نمی تواند بازگشت به کسب و کار زودتر از دیگران در دولت گفت:” سناتور هرمان Baertschiger در انتشار.

پشتیبانی غریبه

فقط پنج نفر از اورگان 36 شهرستانهای اند و نه تا به حال حداقل یک مورد تایید شده از COVID-19 با توجه به اورگان اقتدار بهداشت داده است.

توضیحات در مورد این تجمع را Facebook رویداد ذکر شده است که آن را تایید و بازگشایی امریکا یک عمل سیاسی گروه یا PAC) که برای اولین بار با ثبت فدرال انتخابات کمیته در تاریخ 25 مارس. PAC وب سایت آن را به عنوان توصیف “یک سازمان مردمی تاسیس برای یک هدف و تنها برای به دست آوردن آمریکایی ها به کار می کنند.” موسس آن است Suzzanne راهب یک زن که ساخته شده است یک رسانه های اجتماعی زیر به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی.

همانطور که از پنج شنبه صبح حدود 260 نفر برنامه ریزی شده برای حضور در مارس 2, تجمع در Facebook و حدود 1200 تا به حال نشانه های آنها “علاقه مند” در حضور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im