کنگره Pramila Jayapal در Coronavirus محرک لایحه: “ما نمی توانیم یک تکرار از سال 2008 نجات”

Category: سیاتل No comments

Seattle Congresswoman Pramila Jayapal says shes trying to prevent a coronavirus stimulus package that will worsen inequality once this is over.

سیاتل کنگره Pramila Jayapal می گوید: او در تلاش برای جلوگیری از coronavirus بسته محرک است که “بدتر شدن نابرابری هنگامی که این است.” جان BOAL

قانونگذاران در DC همچنان قفل شده در یک مجتمع مبارزه با بیش از شرایط یک پیشنهاد 2 تریلیون دلار محرک لایحه برای کمک به آمریکایی ها در مقابله با بحران اقتصادی و سلامت اثرات coronavirus.

دیروز من خواسته سیاتل کنگره, Pramila Jayapal به توضیح آنچه در جریان است که آیا ما واقعا باید خواستار این یک “نجات” بسته به چه نوع از اقدامات او حاضر به رای و چقدر مردم این شهر باید مایل به صبر کردن برای یک محرک لایحه که در راستای ارزش های محلی. این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح.

الی ساندرز: شما می توانید توضیح دهید که چه خبر است با coronavirus محرک مبارزه در حال حاضر ؟ جایی که ما در این نقطه که در آن شما فکر می کنم ما نیاز به رفتن از اینجا ؟

کنگره Pramila Jayapal: این سومین بسته محرک. ما گذشت دو در حال حاضر یکی از اولین کارگردانی در درجه اول برای گرفتن پول به محلی و ایالتی بهداشت عمومی ادارات CDC چیزهایی مانند آن. دوم یکی بود واقعا اختصاص داده شده به گسترده تر کمک مستقیم به مردم اما کمی پول کمتر است. و سپس این یکی است که در حال حاضر tranche بعدی واقعا گسترده ای کمک.

ما در حال تلاش برای اطمینان حاصل کنید که آن کارگر محور و که آن را می رسد بیشترین آسیب پذیر است.

تلاش برای مطمئن شوید که این کمک ها ادامه می دهد که نه فقط برای یک ماه اما به طور بالقوه برای چند ماه به عنوان این می رود. تلاش برای پیاده روی است که خط با استفاده از هر سیستم است که در جای خود به گسترش و کمک به طور مستقیم به کارگران در سراسر این کشور است.

من فکر می کنم رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل احساس قشنگ از سمت چپ از دو بسته بنابراین آنها تصمیم گرفتند که آنها قصد معرفی این سومین بسته در سنا ، رهبر جناح اکثریت مجلس نانسی پلوسی شده در جدول برای کسانی که مکالمات. و وجود دارد بسیاری از مناطق از توافق, اما هم وجود دارد زمینه اختلاف نظر است.

این مناطق از اختلاف در درجه اول باید حول این واقعیت است که یک و نیم تریلیون دلار برای شرکت های بزرگ بود و اساسا رفتن به قرار دادن در یک دوغاب صندوق خزانه داری وزیر استیو Mnuchin به تنهایی مدیریت خود را با هیچ محدودیتی. و سپس اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد رد گرفتن پول برای مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است.

هیچ رشته متصل شده پول برای شرکت ها—که چیزی است که کاملا نمی خواهید به اتفاق می افتد.

دیگر سوال این بود که “چه بقیه کمک شبیه چیست؟” در اوایل سنا پیشنهاد پرداخت پول نقد به آمریکایی ها بودند ساختار در چنین راهی است که اگر شما تا به حال کمتر پول شما در واقع پول کمتر در محرک است که باعث می شود هیچ حس ندارند.

که مذاکره ادامه دارد. اما پلوسی در حال حاضر گفت که مجلس معرفی خواهد شد خود ما لایحه به طوری که ما می توانیم رو به جلو, در مناظره چه اولویت های ما هستند به عنوان دموکرات. به طوری که لایحه فقط منتشر شد اما آن است که هنوز هم بسیار در شار. آن است که هنوز هم شکل بودن.

اما آن را شامل بسیاری از قطعات است که ما در پیشرو حزبی تحت فشار بوده اند ،

ES: من می خواهم به شنیدن در مورد اولویت های آن, اما اول: شما چه فکر میکنید در مورد حزب دموکرات’ تصمیم به بارها و بارها بلوک مک کانل لایحه از بودن در نظر گرفته است ؟

CPJ: به خوبی آنها را به. این است که در مورد مالیات دهندگان دلار و آن را در مورد کارگر انصاف.

این است که یک وضعیت معمولی که در آن جمهوری خواهان می توانید فقط با جم کردن ما گلوی هر چیزی که آنها می خواهند.

آنها واقعا نیاز به رای دموکرات و ما نمی توانیم یک تکرار از سال 2008 کرده است. ما باید مطمئن شوید که هر چه ما در حال گذراندن همراه با شرایط بسیار سخت و همچنین است که این پول به افرادی که واقعا به آن نیاز دارید.

آن را واقعا مسئول رفتار از دموکرات ها می گویند “ما نمی خواهید به اجازه می دهد تا مالیات دهندگان دلار به توان در این راه است.”

ES: بازگشت به خانه بیل: آنچه در حال هل دادن را شامل و چه چیزی شما را خوشحال برای دیدن در پلوسی لایحه در حال حاضر ؟

CPJ: کنگره حزبی مترقی منتشر کرده است یک لیست از 12 اولویت و بسیاری از کسانی که اولویت در حال حاضر در خانه بیل.

آنها مرکز پرداخت می شود ترک های کوچک, کسب و کار, آموزش و پرورش, بخشش بدهی ها و امداد رسانی به مناطق روستایی و کم درآمد پهنای باند و کمک نقدی.

وجود دارد واقعا قوی شرکت کنترل و اجرای مکانیزم برای هر یک از کمک های مالی به صنعت. بنابراین این صنعت هواپیمایی به عنوان مثال…

ES: این به اصطلاح کمک مالی.

CPJ: من در تلاش برای تماس با آنها سهیم خواهد بود. من خواستار آنها کارگر-محور صنعت کمک. این راهی است که من می خواهم برای دسته بندی آن است.

زیرا آنچه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که مطمئن شوید که پول می رود به کارگران است. بنابراین مقررات در مجلس لایحه می گویند که این کمک های مالی خواهد بود برای حقوق و دستمزد و مزایای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد. چرا که در اینجا چیزی است: ما می توانیم گسترش بیمه بیکاری و ما باید اما در یک دنیای ایده آل ما را به نگه داشتن هر کس در حقوق و دستمزد به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است.

بنابراین وقتی که می آید به محدودیت در کارگر-محور صنعت کمک, خانه, لایحه سهام buybacks; آن را ممنوع پرداخت به سهامداران یا دارندگان اوراق قرضه از جمله سود سهام; آن را می گوید که شما نمی توانید مدیر عامل جبران خسارت بیش از 50 برابر متوسط از همه کارمند حقوق و دستمزد.

و این نه فقط در طول نجات—یا هر آنچه که ما در حال تماس با این بسته—آن را نیز در طول دوره 10 ساله پس از تصویب.

و پس از آن وجود دارد که برخی از مهاجرت خوب قطعه در خانه لایحه. برای مثال این محدودیت توانایی دولت برای انتقال هر گونه پول از این لایحه به بد مهاجرت ابتکار به عنوان رئیس جمهور انجام داده قبل از.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

پس وجود دارد بسیاری از چیزهای خوب در این خانه پیشنهاد, اما ما هنوز هم صادقانه رفتن را از طریق آن.

ES: و چه اتفاقی می افتد ؟ خواهد خانه لایحه تا پایان mattering در تمام ؟ یا اگر حزب دموکرات رسیدن به یک معامله با مک کانل و کاخ سفید آن است که این لایحه در مجلس سنا که حرکت رو به جلو ؟

CPJ: وجود دارد یک زن و شوهر از امکانات.

یکی این است که ما رای در یک خانه لایحه و سپس آن را می رود به نوعی یک کنفرانس با یک لایحه در مجلس سنا که می گذرد.

حدس من این است که هر آنچه ما تصویب در مجلس نمایندگان و سنا هدف این است که آنها را به عنوان مشابه که ممکن است اگر نه همان لایحه. از آنجا که ما نمی خواهند به هدر زمان زیادی لزوما رفتن به کنفرانس بین مجلس و سنا.

اما ما نیاز به برخی از اهرم خوبی دموکراتیک خانه بیل که می گوید: “این همان چیزی است که ما انجام خواهد داد” به طوری که وجود دارد این است که در مقابل با آنچه که جمهوری خواهان می گویند.

در پایان روز اگر من تا به حال حدس می زنم من فکر می کنم ما خواهد شد و رای گیری در یک لایحه است که بسیار شبیه به آنچه که در سنا یا مجلس سنا را تا خانه لایحه به طوری که هیچ کنفرانس.

ES: و شما چه هستند خطوط قرمز شخصا? چه می تواند شما را به رای دادن علیه یک لایحه در مجلس سنا که آمد به خانه ؟

CPJ: چیزی که در ادامه به یک شرکت دوغاب صندوق با شرایط آن خواهد بود بسیار سخت است. اما, شما می دانید, من سعی می کنم به خطوط قرمز به دلیل آن است که سخت به دانستن آنچه که در این لایحه نهایی و آن را بسیار دشوار است برای گفتن که در آن شما خواهد رای دهند.

بنابراین آنچه که ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که فشار برای چیزهایی که ما می خواهیم و مطمئن شوید که آن چیزهایی هستند که برداشته تا در هر دو مجلس سنا و مجلس.

ES: بسیاری از مردم در اینجا در واشنگتن در حال تلاش برای نگه دارید تا با آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس محلی ذهن هرگز آنچه اتفاق می افتد در DC. بنابراین آنچه را که به شما می گویند که مردم در اینجا باید از تمام جمهوریخواه گریه می کند به عجله در حال حاضر با این coronavirus بسته محرک? به چه میزان باید به مردم اجازه دهید یک حس فوریت دشمن از یک تحول لایحه ؟

CPJ: که همیشه یک سوال سخت است. اما من فکر می کنم آن است که تنش بین ارائه کمک فوری و نه اجازه می دهد یک وضعیت که در آن ما آمده ایم از این بازیابی و ما در واقع همه چیز را بدتر برای مردم کار در سراسر کشور است.

و این چیزی است که اتفاق افتاده است در سال 2008. و من فکر می کنم ما در حال یادگیری درس از آن است.

بنابراین باید این رفتن برای یک زن و شوهر از هفته است ؟ بدون آن نباید.

اما من فکر می کنم که آنچه که مردم در سراسر کشور می خواهید ما را به انجام دهید این است که مطمئن شوید که ما راه رفتن که خط خوبی که ما نمی اجازه می دهد تا مالیات دهندگان پول به هدر رفته در شرکت جالب.

بنابراین من می خواهم فقط بگو به مردم که هیچ کس درک ضرورت بهتر از کسانی از ما که در حال شنیدن از ما به ترکیبات دلخراش داستان کسب و کار تخمگذار کردن 100 نفر که آنها تنها 125 ما مورد علاقه روزنامه های تخمگذار کردن مردم قادر به پرداخت اجاره و یا قبوض آب و برق, مردمی که نگران هستند آنها در حال رفتن به بی خانمان در یک هفته.

و بنابراین ما بسیار آگاه است که ما آگاه هستند از مسئولیت ما در له از این فوریت اجازه می دهد تا به مجموعه ای از شرایط است که به بدتر شدن نابرابری هنگامی که این است که بیش از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>