آپارتمانهای برای ماشین ؟ ذخیره سازی پروژه را اسراف در شیوه زندگی به Rosemount

لری Koland پارک اتومبیل خود را در یک محل است که به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک به پایان رسید-خاموش حومه زیرزمین از یک گاراژ.

در یک هفته اخیر بعد از ظهر Koland باز درب سربار به یکی از دو واحد ذخیره سازی در Eagan, ماشین, کلب آشکار ’53 جیوه M-100 و 98 پورشه 911 و درخشان در فضا با تخت فرش منطقه یک تلویزیون بزرگ صفحه نمایش و همینطور نوه ها از خانه. حتی وجود دارد یک ماشین کک و پاپ کورن پوپر.

“ما به شما تماشای فیلم باید جلسات باشگاه گفت:” Koland 53 ساله سابق نیروی هوایی ایالات متحده مهندس پرواز که در حال حاضر با این نسخهها کار برای خطوط هوایی دلتا. “ما خانواده ما پارتی کریسمس در اینجا در محل باشگاه وانجمن.”

گاراژ خصوصی آپارتمان جدید نیست — AutoMotorPlex شروع به شوق محلی در سال 2008 در چنهسن و برای اولین بار از چهار ساختمان در Eagan باشگاه ماشین بالا رفت و حدود پنج سال پیش.

لری Koland خود را نشان می دهد توسعه پیشنهاد برای ماشین آپارتمانهای که او قصد دارد برای ساخت در نزدیکی گوشه ای از جاده شهرستان 42 و بزرگراه 3. این شیوه زندگی گاراژ است که مردم برای خرید اتومبیل های خود را و کسانی که تمایل بیشتر فضا به نمایش گذاشتن اتومبیل خود را. (ژان Pieri / پایونیر پرس)

اما تقاضا برای آپارتمانهای در حال افزایش است — AutoMotorPlex به تازگی اضافه شده یک دوم محل سکونت در مدینه — به عنوان صنعت ذخیره سازی تکامل می یابد و آزادسازي متولدین دنبال جایی برای فروشگاه خود اموال باارزش Koland گفت.

“من این یکی برای $80,000 قبل از اولین ساختمان اینجا بود و حتی ساخته شده است,” او گفت:. “واحد در کنار من است که برای $175,000. که چیزی می گوید.”

برای Koland که صاحب دو خود ذخیره سازی کسب و کار آن می گوید: در حال حاضر زمان مناسبی برای گسترش نمونه کارها خود را. او قصد دارد برای شروع ساخت و ساز در رزمونت در این بهار و در اولین سه ساختمان که ارائه خواهد شد که نزدیک به 80 “لوکس” گاراژ خصوصی آپارتمانهای در یک کسب و کار پارک واقع شده خاموش جنوبی رابرت دنباله درست در جنوب جاده شهرستان 42.

بیش از یک “انسان غار”

آنها نمی آیند ارزان. یک استاندارد از 1 ، 000 فوت مربع واحد — 25-پا عرض و 40 فوت عمیق را برای $195,000 به $205,000. از آن خواهد آمد به پایان رسید با یک گاز دیگ بخار در کف گرمایی و الکتریکی و تیغه و آتش سرکوب و زندان برای یک حمام. یک انبار نیز یک گزینه است.

یک رندر از یک انبار در رووزمانت محل سکونت پارکینگ برنامه ریزی برای کسب و کار پارک کردن جنوب رابرت دنباله درست در جنوب جاده شهرستان 42. (حسن نیت ارائه میدهد از CNH معماران)

“آنها را ترک زیادی به فرد تخیل — آنها می توانید انجام دهید هر آنچه که آنها می خواهند به آن را با توجه به آنچه آنها را جمع آوری و آنها چه به” Koland گفت.

یک جامعه clubhouse داشته باشد آشپزخانه, شومینه, عرشه و دستشویی. یک میدان خواهد شد که صندلی در فضای باز برای کباب کردن و ماشین را نشان می دهد.

“ما در حال تلاش برای آن را جامعه محور” او گفت:.

هر یک از محل سکونت واحد خواهد بود به صورت جداگانه متعلق با سایت به طور کلی در حال سقوط تحت یک انجمن و مدیریت حرفه ای مدیریت شرکت است.

Al Rehder چپ و لری Koland بحث در یکی از Rehder ماشین آپارتمانهای در Eagan باشگاه ماشین در چهارشنبه ، 29, 2020, در Eagan. Rehder را “ذخیره سازی گاراژ” خانه های چوبی قایق از سال 1948 پیش زمینه و یک سال 1950 جیوه. (ژان Pieri / پایونیر پرس)

تماس با ماشین محل سکونت مفهوم آنچه شما می خواهید — تازگی و یا بیش از حد — و نه فقط یک مرد غار Koland گفت.

“وجود انسان در غارها وجود دارد خارج وجود دارد, اما من نمی خواهم که تصویر در ذهن مردم, چرا که ما نمی خواهم ساخت که,” او گفت:. “ما می خواهیم چیزی که در آن همسر مبارک به بیرون آمدن به و که در آن خانواده ها می توانند با هم و قطع کردن.”

سازی صنعت

Koland معتقد است ماشین آپارتمانهای فاز بعدی در صنعت ذخیره سازی.

“این در مورد کوچک سازی بدون زحمتی اجاره,” او گفت:.

در اوایل سال خود ذخیره اپراتورها بودند mom-and-pop, کسب و کار, او گفت:. در حال حاضر شرکت های بزرگ که بسیاری از آنها در املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست خود و مدیریت میلیون ها متر مربع از خود سازی.

Al Rehder, چپ, گفتگو با لری Koland در Rehder ماشین سکونت در Eagan باشگاه ماشین در چهارشنبه ، 29, 2020, در Eagan. پشت Rehder در سال 1939 فورد یک ماکت از یک 1940s فیلیپس 66 ایستگاه گاز. Koland می خواهد به گسترش لوکس گاراژ خصوصی آپارتمان و در حال برنامه ریزی برای ساخت Rosemount محل سکونت پارکینگ در نزدیکی گوشه ای از جاده شهرستان 42 و بزرگراه 3. این شیوه زندگی گاراژ برای افرادی که تمایل بیشتر فضا به نمایش گذاشتن اتومبیل خود را. (ژان Pieri / پایونیر پرس)

“نگاهی به ذخیره سازی عمومی آنها بزرگ, در همه جا” گفت: Koland اشاره کرد که چگونه بسیاری از شهرستانها به صورت محلی و در سراسر کشور قرار داده شده اند moratoriums جدید خود ذخیره سازی کسب و کار تا زمانی که آنها به طور کامل درک میباشد.

همه این باعث می شود رشد سنتی خود ذخیره سازی کسب و کار سخت برای پسر کوچک گفت: Koland که صاحب اینور گروو هیتس سازی و بیشتر فضای ذخیره سازی خود را در غرب سنت پل.

“که من را به این,” او گفت: با اشاره به آپارتمانهای. “این هنوز هم نوع تو رفتگی در دیوار, هنوز, سازی, اما بیشتر سرگرم کننده و همه چیز در مورد شیوه زندگی است.”

اما آن را به اندازه کافی به مردم پوسته از 200K $و برای Koland به بازگشت او Rosemount پروژه که او برآورد هزینه خواهد شد $9 میلیون ؟ “من مطمئن امیدواریم که” در اینور گروو هیتس’ resident گفت.

یک کیسه مخلوط

Rosemount توسعه جامعه مدیر کیم Lindquist گفت: این پروژه را منحصر به فرد به استفاده از یک کسب و کار پارک شده است که آهسته به توسعه است.

به عنوان یک کل پارک های کسب و کار همیشه در حال تکامل او گفت:.

“مردم در حال انجام کلیساها ماشین منگنه که نوع از چیزی که پس از آن کمی بیشتر از یک کیسه مخلوط از کاربردها امروزه” او گفت:.

ماشین سکونت پروژه برنامه ریزی شده است که قبل از برنامه ریزی کمیسیون برای نقد و بررسی در این ماه و شورای شهر در ماه مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر