کنسرت و رویدادهای ورزشی ؟ نه تا ‘5 ستون’ تسلط L. A. شهردار می گوید در coronavirus-متزلزل شهرستان

یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مشخص شده یک مسیر بازگشایی مصرف کننده اقتصاد و دیگر جنبه های زندگی روزانه تعطیل توسط رمان coronavirus بحران شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گذاشته مفصل پنج نقطه طرح در چهار شنبه, مارس 15, برای برنامه ریزی, رسیدن و حفظ از جمله اهداف است.

Garcetti خود را اعلام کرد “پنج ستون” استراتژی در یک روز زمانی که حدس و گمان افزون گردید در میان Angelenos به عنوان زمانی که رویدادهای ورزشی و کنسرت ها و مراکز گردهمایی می تواند بازگشت.

شهردار گفت که او در طول شب در جلسه که او را پیش بینی بزرگ رویدادهای آینده را به زودی اگر چه او تا به حال مورد بحث در روزهای اخیر خود را در نظر است که آنها ممکن است به خوبی در خود نگه دارد تا 2021.

Garcetti به ذکر است که زمان برای یک بازگشت است که در سنگ نوشته شده است و او می تواند تصویر اصلی رویدادهای ورزشی و کنسرت, بازگشت کمی دیر. — اما بدون مخاطبان است.

Garcetti توصیف خود ستون:

1. گسترده تست

فوری آزمون باید در دسترس برای همه با COVID-19 علائم و همچنین برای افراد بدون علامت است که بسیار شبیه به گسترش این ویروس شهردار گفت.

اما او افزود که وجود دارد باید “قوی استانداردهای ملی” برای این آزمون که باید با کیفیت بالا و قابلیت اطمینان استاندارد.

از آنجا که آزمون به طور معمول گران, کمک های مالی و دیگر انواع حمایت های مورد نیاز از سوی دولت فدرال به آنها را بیشتر مقرون به صرفه و در دسترس به طور گسترده ای گفت.

Garcetti توصیف دو نوع آزمون هر خدمت خود را تابع:

  • ویروس شناسی آزمون های بینی و دهان سواب به منظور کمک به شناسایی حضور این رمان coronavirus — و اگر کسی مسری است.
  • سرولوژی تستهای آزمایش خون است که به دنبال آنتی بادی تولید شده که کسی تا به حال COVID-19. آنها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مطالعه مردم ایمنی نسبت به ویروس ها و نقشه استراتژی برای پاسخ به آن است.

“ما نیاز به یک سیستم قوی تست قبل از L. A. امن خواهد بود به بازگشایی شده است.”

2. زمان واقعی نظارت

از نزدیک نظارت بر گسترش COVID-19, Garcetti گفت: ضروری خواهد بود. چنین نظارت خواهد “کشف نقاط داغ” مانند شیوع خاص در یک محله و یا یک نهادی تسهیلات.

3. سریع متمرکز پاسخ

توانایی به سرعت پاسخ سریع و استراتژیک یک بار در زمان واقعی نظارت قابلیت راه اندازی شده است نیز مورد نیاز Garcetti گفت.

به این معنی که قادر به سرعت منزوی کردن مردم ردیابی تماس و قرنطینه غیر ایمنی بدن افرادی که در معرض شده COVID-19.

کارگران نیاز به روت برای شرکت در یک سیستم پاسخ گفت. وی با اشاره به عنوان مثال در سان فرانسیسکو است که در آن کتابداران و دانشجویان پزشکی در حال خدمت سربازی به انجام چنین کاری.

4. افزایش قابلیت های بیمارستان

بیمارستان ظرفیت نیاز به گسترش Garcetti گفت: به عنوان به خوبی به عنوان زرادخانه خود را از گزینه های درمان.

در حالی که مقامات محلی باید پیشرفت های ساخته شده برای نگه داشتن سرعت با شیوع این بیماری تا کنون این وظیفه را در نهایت بستگی دارد “ملی پوش” به افزایش فشرده-واحد مراقبت تخت اورژانس-اتاق ظرفیت و لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی, او گفت:.

“این بیماری همه گیر گذاشته لخت, بیمارستان, کمبود,” او گفت:. “ما نباید به تقلا بود.”

5. تحقیقات در حال انجام و توسعه

جامعه پزشکی نیاز به متحد برای توسعه درمان واکسن ها و برنامه های پیشگیری که “بر اساس نظریه اما در آزمایش های بالینی” Garcetti گفت.

CDC-پشتیبانی از استاندارد جمع آوری اطلاعات حیاتی خواهد بود شهردار گفت. دولت و دولت های محلی باید همکاری با دانشگاه ها و آزمایشگاه های برای جمع آوری اطلاعات است که پس از آن باید بی درنگ مشترک با پزشکان و پرستاران “در خط مقدم” او اضافه شده است.

تمام این مراحل باید تسلط Garcetti گفت: “ما به عنوان ما آن را به تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که ما می تواند قادر به بازگشت به کار, بازگشت به مدرسه, بازگشت به, بازگشت به زندگی ما تا به حال قبل از همه از این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de