سال گذشته وزیر امور خارجه الکس پدیللا مجبور 58 California counties به استفاده از تکنولوژی بالا در سیستم های رای گیری. او decertified هر مسن سیستم رای گیری و دستور داد شهرستانهای استان به استفاده از تجهیزات جدید “تست شده و تایید شده به کالیفرنیا سیستم رای گیری استاندارد.”

این سیستم های قدیمی شده بود “تعیین می شود معیوب و منسوخ و یا غیر قابل قبول” زیدیه اعلام کرد.

صحبت از غیر قابل قبول شما باید ببینید چه چیزی شهرستانهای در حال حاضر شارژ از شهروندان که درخواست بازشماری انتخابات انجام شده با استفاده از فن آوری های جدید.

طولانی, ساحل, اصلاحات ائتلاف درخواست بازشماری از مارس 3 رای گیری که حذف غروب خورشید تاریخ در 1 درصد شهر مالیات بر فروش. اندازه گیری شد انتهایی زمانی که آرا شمارش شد در شب انتخابات و آن را ادامه داد و به دنباله در هر یک از لس آنجلس به روز رسانی از برگه رای تا آخرین به روز رسانی هنگامی که آن را برداشته به پیروزی با 16 رای.

هزینه های بازشماری باید پرداخت شده توسط شهروندان که درخواست آن را. با توجه به L. A. شهرستان 2020 انتشار “درخواست بازشماری,” برآورد هزینه به بازشماری هشت تخته کار در همان زمان است $10,854 در هر روز. این LBRC گفته شد این شهرستان است که هر یک از هیئت مدیره می تواند تعداد 5,000-10,000 برگه های رای در هر روز پس از آن را هشت تخته حدود دو تا سه روز به بازشماری حدود 100000 برگه در اندازه گیری یک مسابقه. قرار داده و در مجموع هزینه این بازشماری در ballpark را از $33,000.

روز قبل از شمارش آرا آغاز شد, شهرستان تجدید نظر در برآورد هزینه. به دلیل جدید VSAP سیستم رای گیری و روش جدید از مراکز رای باز برای 11 روز میلیون ها نفر از رای گیری بود که بازیگران در L. A. شهرستان شد مخلوط نامرتب در 5,000 جعبه و ذخیره کردن سایت. به منظور انجام یک دستی بازشماری برگه های LBRC خواهد برای اولین بار مجبور به پرداخت بیش از 100 ، 000 دلار برای 16 تیم از شهرستان کارکنان به صرف 16 روز بازیابی برگه های رای.

تحت سیستم رای گیری, رای طبقه بندی شده اند توسط حوزه و می تواند آنها را در برگرفته به راحتی برای بازشماری.

رو این قیمت مانع از رای گیری بازیابی این LBRC مجبور به پرداخت هزینه راه اندازی یک سیستم کامپیوتری برای بازشماری تخته به بررسی تصاویری از برگه های رای. پس از سه روز و $21,000 تنها حدود 7000 از حدود 100000 برگه های رای بوده است محسوب می شود. این شهرستان نتایج منتشر شده نشان می دهد چند “واریانس” مشاهده شده معنی رایانه هایی است که تا به حال اندکی اسکن از برگه های رای خوانده بود رای اشتباه است.

این نتیجه در تضاد با گزارش پیش از آن از ثبت Dean لوگان که گفت: LBRC در نامه ای که “1% پس از انتخابات دستی شمارش است که نیاز به پوشش تمام مسابقات و رای گیری اقدامات اعتبار صحت تعداد از کسانی که در رای گیری که شامل اندازه گیری با هیچ واریانس.”

با هزینه تکمیل بازشماری به طور بالقوه بیش از $200,000 این LBRC خواستار تنظیم هزینه اما این شهرستان حاضر و به پایان رسید بازشماری. این LBRC می گوید که می خواهد فایل طرح دعوی در دادگاه.

در ضمن در San Joaquin County, بازشماری درخواست شد در هیئت مدیره آموزش و پرورش متولی منطقه 3 مسابقه پس از آن تصمیم گرفته شد با یک رای. ثبت ملیندا Dubroff دفتر گفت: یک دستگاه بازشماری از 16,141 برگه های رای از مارس 3 مسابقه خواهد هزینه $198,615 و هفته کامل.

San Joaquin County استفاده هارت InterCivic حقیقت سیستم رای گیری که شد همچنین در استفاده در اورنج کانتی.

Dubroff هزینه برآورد شد و بعد از تجدید نظر به $50,544 احتمالا به این دلیل این شهرستان دریافت نامه ای از وکیل برایان Hildreth نوشت که که هزینه خیلی بالا و نامعقول است که از آن می تواند تلاش برای تحمیل یک مالیات غیر قانونی.

امروز ممکن است 6 وزیر از دولت “رای گیری نوسازی مدیره” برگزار خواهد شد نشست دو ساعته شروع و در ساعت 10 صبح به شنیدن به روز رسانی در خروج از صدور گواهینامه از سیستم های رای گیری و اجرای L. A. شهرستان جدید سیستم رای گیری.

برای پیوستن به این جلسه توسط تلفن شماره گیری 1-510-338-9438 استفاده از دسترسی به کد 625 127 050 و رمز عبور 89575287. دستور کار اسناد و لینک آنلاین را می توان در یافت: sos.ca.gov/elections/voting-modernization/

رای گیری نوسازی ممکن است به طور موثر محروم کالیفرنیا از این توانایی به منظور بررسی نتایج انتخابات. ما نیاز به دانستن اگر کامپیوتر شمارش آرا از نوری اسکن به طور کامل و دقیق است. در انتخابات نزدیک به اندازه کافی خوب نیست به اندازه کافی برای دولت کار می کنند.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، Susan@SusanShelley.com. توییتر: @Susan_Shelley.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de