یک هانتینگتون بیچ شرکت است که باعث می شود کابین قفسه برای هواپیما مسافران چمدان مجبور شد اخراج 180 نفر در ماه گذشته به دلیل بوئینگ مشکلات با 737 Max.

Safran کابین Galleys تا به حال به اخراج کارگران خود را به دلیل بوئینگ عمده مشتری مبتنی بر آن 737 Max مدل تقریبا یک سال پیش پس از دو سقوط کرد که به کشته شدن 346 نفر است. جت است که انتظار می رود به پرواز دوباره وسط سال با توجه به گزارش سی ان ان منتشر شده در این هفته است.

Safran کابین Galleys آگاهانه دولت در بخش توسعه اشتغال از اخراج در Jan. 27. نامه فرستاده شده در انطباق با قانون دولت است که حکم یا اطلاع رسانی از اخراج 60 روز قبل از اینکه آنها را تحت تاثیر قرار دهد و یا این که کارکنان پرداخت می شود برای کسانی که در 60 روز — گفت: در این مدت از حجم کار کاهش ناشناخته بود.

این نامه همچنین می گوید که این حرکت “است که انتظار می رود در نتیجه دائم حذف 180 کارکنان.”

با توجه به نامه شرکت حذف موقعیت در Jan. 13 و 14 به دلیل کمبود کار. در انطباق با قانون دولت Safran پرداخت کارکنان خود حقوق و مزایا به مدت 60 روز و همچنین ارائه severance بسته است.

یک Safran سخنگوی نیست پاسخ به یک درخواست برای اضافی در نظر.

بسیاری از 180 موقعیت شد ساعتی شغل در کف کارخانه عمدتا اسمبلر و detailers. تنها هفت نفر از این موقعیت بودند و مزایای.

به تازگی وبر فلزات برترین شرکت است که باعث می شود اجزای ساختاری برای صنعت هوافضا نیز اعلام کرد اخراج نسبت به بوئینگ مسائل. حدود 150 نفر از کارگران وجود خواهد داشت از دست دادن شغل خود را در 23 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im