جامعه پلیس کمیسیون: سیاتل شهردار با دخالت هیئت مدیره استقلال

Category: سیاتل No comments

The Community Police Commission provides civilian oversight over the Seattle Police Department.

جامعه پلیس کمیسیون را فراهم می کند غیر نظامی برای نظارت اداره پلیس سیاتل. لستر سیاه

سابق روسای این شهر جامعه پلیس کمیسیون (CPC) است و مدعی است که او احساس می کرد مورد آزار و اذیت و حمله توسط شهردار جنی Durkan را زمانی که شهردار به تازگی اقدام به فشار خود را خاموش قدرتمند جامعه نظارت هیئت مدیره.

شورای شهر در پا و دوباره نامزد شرکت صندلی اما Catague نگه داشتن او در نظارت هیئت مدیره, اما نه قبل از Durkan اقدامات نگران CPC زمان صندلی.

“ما خوشحالیم که سیاتل شورای شهر اعلام کرده است قصد خود را برای تعیین Catague را بر روی این کمیسیون در هفته آینده,” هیئت مدیره سه شرکت صندلی در بیانیه ای گفت به غریبه. “با این حال تاثیر این ک استقلال نه آرامی باید گرفته شود.”

Durkan دفتر گفت که این موضوع یک miscommunication, و آنها که درک نمی کنند Catague می خواستم برای ماندن در هیئت مدیره.

Catague شده در این کمیسیون پس از شهردار سابق اد موری منصوب کرد و در سال 2017. در طول زمان خود را در هیئت مدیره ک شده است vocally انتقادی از شهردار قرارداد با شهر بزرگترین اتحادیه پلیس که Catague و دیگران گفته بود بیش از حد ملایم که آن را به روند تجدید نظر به صورت منظم افسران (یک قاضی فدرال بعد از حکومت در ماه مه سال 2019 است که از انطباق با دادگاه دستور پلیس اصلاحات به طور خاص به دلیل Durkan اتحادیه معامله).

Catague گفته بود ک که او می خواست به تمدید پس از مدت او به پایان رسید در ماه دسامبر. اما در ماه ژانویه Durkan سعی در ضربه Catague کردن هیئت مدیره از طریق تا حدودی backhanded مانور: او تمدید مختلف ک کمیسر کالین Echohawk به Catague صندلی شماره که تحت فشار قرار دادند Catague کردن نظارت هیئت مدیره زمانی که Echohawk شد تمدید on Feb. 11.

Councilmember لیزا Herbold سپس در پا و استفاده از یکی از این شورا ک صندلی به دوباره معرفی Catague به شورا. نامزدی در نظر گرفته خواهد شد در فردا خدمات عمومی کمیته شنوایی.

فعلی صندلی از CPC—Rev. Harriett Walden, Prachi دیو و برگرد. هارون ویلیامز—گفت: در بیانیه ای که وجود دارد “هیچ دلیل قابل تصور” برای قرار دادن Echohawk در Catague موقعیت. Catague گفت: غریبه که او فکر Durkan با استفاده از این تاکتیک سعی کنید به حذف او از این ک به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“من جدا شده است. آنها نمی توانند صبر کنید تا زمان به جای من, به طوری که آنها نمیفهمد چگونه به جای من با یک موجود کمیساریای که چگونه من احساس می کنم در مورد آن” Catague گفت. “من احساس می کنم مثل من بودن مورد حمله و آزار.”

استفانی Formas, Durkan است رئیس ستاد دفتر شهردار به دنبال روش طبیعی با Echohawk انتصاب و گفت که شهردار فکر Catague می خواستم خاموش ک.

“این دفتر شهردار درک که خانم Catague سفر در سال 2020 بنابراین نمی خواهد بود قادر به حضور در بسیاری از جلسات” Formas گفت: در یک e-mail. “[شهردار Durkan] دهکدهای احترام بسیار زیاد برای خدمات خود را به جامعه تعهد به عدالت و عدالت و برای او خدمات به ک. این مایه تاسف است اگر وجود دارد هر گونه miscommunication در مورد خانم Catague تمایل به ادامه اما خوشبختانه اسلات باز است تا او را همچنان در خدمت جامعه است.”

با وجود شهردار ادعا می کنند به نظر می رسد که دفتر شهردار گفته شد در ماه دسامبر یک ماه قبل از آنها سعی در حذف Catague از هیئت مدیره که Catague می خواهید به ابقای. در دسامبر. 12 ک مدیر اجرایی Bessie اسکات گفت: Kyla بلر سابق Durkan aide که Catague می خواستم برای ماندن در این کمیسیون است.

“اما [Catague] خواهد بود و تمدید. است خود را به دفتر برنامه ریزی به reappoint ، اجازه دهید من می دانم که افکار خود را” اسکات گفت: در e-mail که ک با غریبه.

Formas کاهش یافته است به نظر e-mail اما گفت که معاون شهردار Shefali Ranganathan سخن گفته بود با Catague توسط تلفن on Jan. 14 و در آن تماس معاون شهردار “نه شنیدن هر گونه نگرانی و یا شنیدن که خانم Catague علاقه مند بود در حال تمدید.”

Catague مشخص می شود که تماس متفاوت گفت که Ranganathan روشن ساخته است به Catague در طول تماس که او نمی خواهد تمدید به کمیسیون.

“Shefali اساسا گفت:” اما ما با تشکر از شما برای همه چیز شما را انجام داده اند شما باید با انجام یک کار خوب “و سپس او گفت:” متاسفانه شهردار است نه رفتن به reappoint شما'” Catague گفت.

Catague گفت: او گفته معاون شهردار که او توسط Durkan عمل با توجه به بحرانی او شده بود از شهردار اما خواسته است که آنها را جایگزین او با شخص دیگری از جامعه او نشان دهنده. Catague صرف بیش از 30 سال دفاع فیلیپینی و سایر جزایر اقیانوس آرام مسائل است و از بنیانگذاران API Chaya غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار برای پایان دادن به قاچاق انسان و خشونت خانگی و تجاوز جنسی در آسیا و جزایر اقیانوس آرام جوامع است.

Catague گفت که او فکر او سقوط کرد با Durkan پس از او انتقادی از شهردار مقابله با این شهر بزرگترین اتحادیه پلیس.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

“من فکر می کنم آنها احساس من بسیار صریح من مطمئن هستم که درست می گویند اگر من احساس می کنم که راه” Catague گفت.

Herbold تایید به غریبه که او در پا پس از او را دیدم که Durkan تا به حال کاهش یافته است به reappoint Catague.

“من پیشنهاد دوباره تعیین کند اما [Catague] پس از دفتر شهردار کاهش یافته است به انجام این کار” Herbold گفت: در یک e-mail. “او یک عضو در جایگاه خوبی است و انجام یک کار شگفت انگیز به نمایندگی از جامعه خود در بسیاری از مسائل – شامل عدالت کیفری اصلاحات. ک یک وقت است که نیاز به مقدار زیادی از وقت خود را; او بیش از علامت وجود دارد بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>