مراکز بهداشتی و درمانی دریافت مراقبت بودجه افزایش در میان coronavirus

زمانی که بیکار نیاز به کمک های پزشکی آنها اغلب به نوبه خود مستقل به مراکز بهداشتی و درمانی. اگر این مراکز نزدیک ترس و وحشت بسیاری از بیمارستان های بزرگتر خواهد بود deluged کم درآمد و بیماران با دیگر گزینه های مراقبت از.

برای حفظ محله و مراکز بهداشتی و درمانی که در خدمت فقرا شناور در یک زمان کاهش درآمد وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعطا کرده $12.4 میلیون به 16 مکان در سراسر مینه سوتا است.

وجوه بنیادی از اخیرا به تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

برخی از مراکز بهداشتی و درمانی می گویند درآمد خود را کاهش یافته است و 60 درصد یا بیشتر تا حدودی با طراحی به عنوان آنها به تعویق انداختن غیر ضروری بازدیدکننده داشته است در این بیماری همه گیر. در همان زمان بسیاری از بیماران کاهش یافته و به بازدید از بیمارستان ها و درمانگاه برای ترس از ابتلا به ویروس.

مراکز پزشکی می گویند آنها گرفته ایم اقدامات خاص و جدا کردن بیماران که می رسند با مسائل تنفسی از کسانی که به دنبال روال مراقبت های پزشکی.

در St. Paul, کمک های مالی شامل $714,000 برای باز شهرستانها مرکز بهداشت در خیابان دانشگاه و $819,000 برای ایالات خانواده عمل مرکز درمانی در غرب خیابان هفتم.

یکی دیگر از 1.5 میلیون دلار کمک خواهد کرد که صندوق سمت غرب بهداشت جامعه Services/مینه سوتا مراقبت جامعه اجرا می شود که La Clinica در Cesar Chavez خیابان سمت شرق خانواده درمانگاه در شرق خیابان هفتم مدرسه بر اساس سایت و دیگر خدمات مکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de