کومودور بار و رستوران صاحب جان Rupp و همسرش استفانی Laitala-Rupp هستند عکس چهار شنبه, اکتبر. 8, 2015 در جلوی فضای اصلی نوار است که قدمت آن به اواسط دهه 1930. (پایونیر پرس: اندی Rathbun)

در کلیسای سنت پل تپه های در حال اجرا حماسه غیرقانونی, اتاق ناهار خوری در یک احیا 1920-عصر رستوران در نهایت پیچیده این ماه و صاحب رستوران را به نفع.

جان Rupp, مالک کومودور رستوران در 79 Western Ave. باید خود را نزدیک مجمع الجزایر ناهار خوری منطقه و شهرستان پرداخت 500 دلار جریمه و بیش از $24,000 در جلسه هزینه های مربوط به این مورد که به تازگی رفت و قبل از دولت حقوق اداری قاضی.

در فوریه. 5, St. Paul شورای شهر رای دادند 5-2 به تحمیل نزدیک به $25,000 در اتهام با اعضای شورای امی Brendmoen دای Thao, میترا جلالی کریس Tolbert و Nelsie یانگ در اکثریت و اعضای شورای ربکا Noecker و جین شاهزاده رای گیری در برابر این تصمیم است.

“من شده است به انجام پروژه های شبیه به این برای 49 سال” گفت: Rupp در آن زمان در حالی که موافقت به اتاق. “من هرگز تا به حال تجربه ای شبیه به این در 49 سال است.”

بازسازی فضا

Rupp اتحاد مبارزه در شهر برای پنج سال یا بیشتر بیش از ناخدا غربی منطقه ناهار خوری. آن بود که قبلا بخشی از دانشگاه باشگاه اسکواش باشگاه و قرن ناخدا هتل.

با وجود نامه از نگرانی از St. Paul گروه ایمنی و بازرسی قدمت آن به حداقل اکتبر 2015 Rupp صرف حداقل 10 ، 000 دلار برای نوسازی فضای باز رستوران که در آن سال به هر حال در خدمت مواد غذایی و الکل بدون یک گواهی نامه از حضور در سرپیچی از شهرستان.

در ماه سپتامبر سال 2016 در واقع Rupp میزبان “ویسکی برو برو” رویداد در اتاق به تعجب از شهرستان بازرسان.

Rupp در آن زمان گفت: بازسازی کار که انجام شده بود سال قبل از آن به طور موثر گسترش رستوران رد پای به غرب اتاق ناهار خوری که بازسازی شد پس از یک انفجار در سال 1978.

مقامات شهرستان مخالفت با اشاره به وجود شواهد فضای قبلا استفاده شده و یا مجاز به عنوان اتاق ناهار خوری. بازرسان در بر داشت عکس از اتاق مجهز با وزنه و تجهیزات ورزشی و همچنین شهرستان نظرسنجی با برچسب “آینده اتاق ناهار خوری” اما هیچ واقعی رستوران اجازه.

“پیشنهاد غرب گسترش رستوران غرب اولیه (ناهارخوری) فضایی است که بخشی از 2012 (بازسازی) اجازه” گفت: شهرستان, ساختمان, رسمی استفان Ubl در Oct. 2015 نامه ای به Rupp. در این نامه همچنین از دست رفته اضطراری آبپاش و آتش آلارم و گفت: Rupp نیاز به پرداخت برای فاضلاب دسترسی اتهامات پیشرفت است که Rupp این ماه گفت: “آیا ورشکسته محل. .. این خشم است.”

یک درخواست تجدید نظر به شورای شهر

در Jan. 2017, شهرستان بازرسان دوباره مطلع Rupp که مجوز برگزار شده توسط دانشگاه باشگاه, St. Paul — در حال حاضر شناخته شده به عنوان ناخدا — در 79 Western Ave. را شامل نمی شود غذا و الکل خدمات در غرب اتاق ناهار خوری.

Rupp که خریدم اصلی بار و رستوران در سال 1984 و اتاق ناهارخوری در سال 2001 استدلال کرد که هر دو به عنوان یک اسکواش باشگاه و یا یک منطقه ناهار خوری فضای خدمت کرده بود الکل به طور مداوم از سال 1976.

در فوریه. 2018, Rupp به دادگاه تجدید نظر منفی تصمیم, St. Paul مدیره از منطقه بندی تجدید نظر به شورای شهر. در پاسخ به این شورا رای 6-0 در آن زمان به رد درخواست تجدید نظر و شاتر غرب اتاق ناهار خوری اما Rupp ادامه داد: خدمات وجود دارد در مخالفت با تصمیم شورای.

“این یک ویژگی های چیزی که او گفت:” در آن زمان است. “من نگران آن است. چیزی است که رفتن به تغییر دهید. ما باز می کنیم و باز باقی می ماند.”

دونالد جونز صاحب سرمایه نجاری گفت: شورای شهر Feb. 5 او به عقب گرفته شد با توجه به نیاز به مهر و موم کردن اتاق.

“ما اجازه داده شد به” جونز گفت که کار را برای Rupp در این پروژه است. “آتش مارشال بود که در آن وجود دارد. … آنها اجازه دهید ما باز است. من نمی دانم آنچه در جریان است در حال حاضر با هر چیز دیگری.”

قاضی دو طرف با شهر

Rupp همچنین به دنبال کمک از طریق مینه سوتا اتاق اداری جلسات. در ماه دسامبر قاضی اداری Ann C. o’reilly اشاره کرد که این مورد بود که قطع شده توسط ناموفق حل و فصل مذاکرات تا به حال یک “طولانی و پیچیده رویه تاریخ است.”

قاضی توصیه می شود 500 دلار جریمه و تأیید پنج شهر را به اتهام نقض کد را رد کرد و یک ششم اتهام جنایی تخطی از قانون جرم و در ازای بیشتر مورد جلسات مجاز در این شهرستان برداشت هفتم ادعای مربوط به پتانسیل های عمومی آسیب است.

او تصمیم صادر شده از طریق “خلاصه وضع” بدون محاکمه است نه الزام آور است.

“ما حتی نمی توانید استدلال می کنند که آیا یک نقض گفت:” ترزا Skarda دستیار دادستان شهرستان خطاب به شورای Feb. 5. “آن را شتابزده جلو رفت. … ‘شما نمی توانید با استفاده از این اتاق را برای این منظور است. شما لازم نیست که یک گواهی نامه از اشغال.'”

شورای وزیران پس از رای گیری 5-2 به دنبال قاضی توصیه ها و جبران هزینه های دادرسی اداری و هزینه های رسوب از Rupp, در بالای تحمیل 500 دلار خوب است.

Rupp گفت که این شورا او بسته شده است اتاق هنوز گزینه استفاده از برای یک گواهی نامه از اشغال پس از جلسه چند شرایط مجوز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im