به زودی به جزیره گنج مرکز: St. Paul رویداد مرکز قوطی حب دارو و غیره میخانه و قرمز پیچ پیتزا

در حالی که در حال اجرا یک سرویس پذیرایی در کنار اسد Gharwal عمل محبوب اما tucked دور دا افغانستان در رستوران های صنعتی گوشه ای از بلومینگتون از اواسط دهه 1980 تا اواخر دهه 1990 است.

در طول سال ها او را تغذیه تیم های ورزشی حرفه ای, اواخر, نوازنده, شاهزاده, کارکنان نیروی هوایی و حتی در سوپر باول در مینیاپولیس در سال 1992 کسب و کار مغول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما را در خدمت نامزدان ریاست جمهوری خود در هواپیما گفت:” Gharwal که اخیرا زد هواپیمایی خدمات مواد غذایی.

Gharwal این روزها به یک هدف جدید: طراحی مجالس عروسی, قومی, جشنواره, شرکت, جشن ها و حتی کنسرت به 500 فرد 1.6 میلیون راه هوایی در سطح رویداد مرکز مشرف به مرکز شهر سنت پل Wabasha خیابان. او به ارمغان آورد در طلب غذا از مینیاپولیس به عنوان منحصر به فرد مواد غذایی شریک است.

“سنت پل به مراکز رویداد, اما همه آنها در داخل چهار دیوار” گفت: Gharwal ایستاده در مقابل اندازه پنجره “درب” که باز اسلاید به صورت افقی برای تهویه نمای خیابان. “در اینجا شما می توانید ببینید آسمان در شب.”

واقع در سراسر خیابان را از کاخ تئاتر, St. Paul رویداد مرکز یکی از سه کسب و کار جدید در حال ساخت در جزیره گنج مرکز بهتر شناخته شده به نسل از مرکز شهر بازدید کنندگان به عنوان محل سابق macy’s و دیتون را در فروشگاه های بزرگ.

ورود آخرین نماد, خاموش, دوباره, در, دوباره, تجاری رشد 1960s-عصر فروشگاه ساختمان که صرف نزدیک به پنج سال پس از خالی میسی بسته در اواسط سال 2013.

Tria یخ بازی بر روی پشت بام جزیره گنج مرکز. (اسکات Takushi / پایونیر پرس)

برو وحشی, یک کسب و کار همکاری بین سنت پل بندر مقام شهرستان پایتخت خواص تابعه و مینیاپولیس-بر اساس Hemple Cos., درو چشم چند سال پیش هنگامی که آن را به صف جزیره گنج مرکز با دیواره های شیشه ای و فرود با مشخصات بالا مستاجر مینه سوتا وحشی. این تیم با استفاده از TRIA سرسره در ساختمان پوشش سقف به عنوان یک تمرین تسهیلات.

پر کردن فضاهای باقی مانده در 540,000-فوت مربع پیچیده همچنان به عنوان یک کار در حال پیشرفت است.

در یک بار-طبقه کسب و کار راهرو کوتاه در حال حاضر در خرده فروشی گزینه آوردن نشاط پشت مرکز شهر شده است آهسته اما مهم صعود به جزیره گنج مرکز.

“ما چیزی برای همه, از, هاکی, به, پیتزا” گفت: Andrea نواک, معاون رئيس جمهور از بازاریابی و روابط عمومی برای پورت قدرت. “بدیهی است که همه چیز در زمان کمی طولانی تر از ما پیش بینی شده است. اما 2020 است برای رفتن به یکی دیگر از بزرگ سال است. … هنگامی که شما ببینید سه مستاجران که همه در حال انجام ساخت استراحتی در همان زمان که یک معامله بزرگ است. آنها در همه جا به خوبی.”

در عرشه: قرمز پیچ قوطی حب دارو و غیره رویداد مرکز

ادامه کار در شرایط قوطی حب دارو و غیره خواهد بود که یک گفتگوی ورزشی با مضمون نوار در طبقه اول از جزیره گنج مرکز. (اسکات Takushi / پایونیر پرس)

پس چرا شانس در مرکز شهر سنت پل هنگامی که میسی سیرز و بسیاری از کسب و کارهای دیگر را کشیده است ؟

“سنت پل ارائه می دهد یک quaintness” گفت: Lee Oberg سنت پل رویداد مرکز فروش و مدیر بازاریابی. “این ارائه می دهد به راحتی از هتل ها مقرون به صرفه. آن قدیمی است-تاریخچه زمان. ما اینجا نشسته کلاسیک Wabasha — این استفاده می شود به اصلی بکشید. این استفاده می شود محل.”

در چشم برخی از کسب و کار طرفداران جزیره گنج مرکز هنوز هم جایی است که هر چند آن نما و داخلی استفاده می کند بسیار تبدیل شده است.

همراه Wabasha کف به سقف پنجره ها را جایگزین بی وقفه آجر ، قرمز را پیچ پیتزا حق رای دادن است که هفته دور از ساخت اولین آن در سطح زمین و ورزش-تاریخچه مضمون قوطی حب دارو و غیره میخانه — پس از نام یک ورزشگاه در مرکز شهر سنت پل Saints آباد از سال 1902 تا 1909 — است به مراتب پشت سر.

Gharwal را راه هوایی در سطح عروسی, نمایشگاه, همایش, کنسرت و محل حزب است و برای اولین بار در خفاش با باز خانه به سبک اولین بالقوه صنعت همکاران برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب.

او اشاره می کند که 1.6 میلیون دلار رویداد سایت — حمایت شرکای خاموش — را با هم می آیند بدون پشتیبانی از پورت قدرت.

پورت اختیارات رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت لی کروگر که می آید از یک خرده فروشی اجاره سابقه کار با رویداد مرکز وام از بندر کسب و کار صندوق توسعه که منابع مالی و تجهیزات.

زمانی که Gharwal ابراز نگرانی کرد که خود را مرکز رویداد خواهد بود بیش از حد سخت برای پیدا کردن از داخل هشت-داستان جزیره گنج مرکز قدرت پورت پانچ یک سوراخ در یک راهرو دیوار برای ایجاد دسترسی به این مرکز چند سطح 800-غرفه رمپ پارکینگ.

“اتصال از سطح شیب دار به راه هوایی بود که همیشه فکر گفت:” کروگر در روز جمعه. “ما فقط نیاز به دیدن آنچه را (در فضا).”

15 درصد خالی (یعنی 85 درصد کامل)

نشانه اعلام کرد آینده افتتاح قرمز پیچ پیتزا در جزیره گنج مرکز. (اسکات Takushi / پایونیر پرس)

با این وجود بیش از دو سال پس از افتتاح حدود 15 درصد از جزیره گنج مرکز باقی می ماند در دسترس برای اجاره. که 23,000 فوت مربع از پوچی در سراسر سه فضاهای جداگانه. هر چند که می تواند به زودی تغییر کند.

“ما (دریافت) پیشنهادات برای تمام فضاهای غیر از 1500 متر مربع” نواک گفت.

جزیره گنج مرکز است که پس از جنوبی مینه سوتا recort و کازینو تسهیلات اجرا شده توسط دشت جزیره جامعه هند که در عمل قابل ملاحظه صفحه نمایش و فروش بلیط در راه هوایی سطح.

مرکز ساخته شده بر روی یک شیب رو به پایین از Wabasha به خیابان سرو نیز به TRIA درمانگاه ارتوپدی دو سطح Walgreens ذخیره و انباشته عرشه دم در خیابان سرو. یک سطح زمین Tim Hortons کافی شاپ کشیده سهام در همان زمان به عنوان زنجیره ای و مکان های دیگر در سراسر مترو.

دولت مستاجر مینه سوتا مالی مسکن آژانس اشغال کل طبقه چهارم “و این طبقه است که تا به حال نشده است اشغال شده در دهه های 10 یا 20 سال” نواک گفت.

جیمی Spencer, معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار با مینه سوتا وایلد گفت: تیم مدیریت TRIA یخ بازی است که متعلق به بندر مقام و Hemple Cos. همکاری اما اکثر یخ نیست در واقع این سایت متعلق به تیم خود است.

در علاوه بر این به شیوه های وحشی این پیست میزبان کفش اسکیت, بزرگسالان لیگ هاکی تيم یادگیری-به-اسکیت برنامه های ال روزاریو دانشگاه های مردان و زنان تیم مینه سوتا Whitecaps زنان حرفه ای تیم هاکی است که نقش در زنان ملی هاکی لیگ.

چندین سازمان های غیر انتفاعی باید نقل مکان کرد و به جزیره گنج مرکز و یا استفاده از یخ آن از جمله St. Paul گسترش DinoMights یک مینیاپولیس-بر اساس برنامه هاکی هدفمند به جوانان در خطر.

“پیست شده است واقعا ثابت با یخ زمان به خصوص در طول ماه های زمستان” اسپنسر گفت. “این فوق العاده است که وحشی یخ اما آن را واقعا است در خدمت جامعه از هر سطح.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر