کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس با صدور یک فرمان اجرایی بعد از ظهر یکشنبه حفاری قوانین چگونه کلرادو خواهد شد بعد از عمل ایالت coronavirus اقامت در خانه سفارش منقضی می شود در نیمه شب.

فرماندار گفت Coloradans باید همچنان به پوشیدن ماسک و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است در یک مرحله جدید او خواستار “امن تر در خانه.”

“با هم, Coloradans موثر بوده است در تراز و مسطح منحنی اما زندگی باقی خواهد ماند بسیار خطرناک تر از معمول این چند ماه آینده …” او در بیانیه ای گفت. “همه ما مسئولیت شخصی به سرعت گسترش ویروس و باید در پیدا کردن یک راه زندگی است که از نظر روانی و اقتصادی پایدار برای Coloradans.”

خرده فروشان اجازه خواهد داشت برای باز کردن به صورت منظقه وانت جمعه و اعمال جراحی الکتیو می توانید رزومه. خرده فروشان و کسب و کار شخصی مانند سالن مو می تواند باز به در-مشتریان فروشگاه جمعه به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. کافه ها و رستوران ها را در ابتدا اقامت بسته به جز برای بایگانی اطلاعات و تحویل.

این قوانین برای شهرستان ها که نمی, تصمیم گرفتند برای حفظ سختگیرانه تر stay-در-خانه قوانین در محل و یا دریافت چشم پوشی از دولت برای نرم کردن قوانین خود را بیشتر. Denver, Adams, Arapahoe, Jefferson و بولدر شهرستان باید تمام تمدید محلی خود را stay-at-home سفارشات از طریق ممکن است 8.

پلیس خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه ساعت 1:30 بعد از ظهر تا بیشتر درباره دستورالعمل جدید سخنگوی کونور کاهیل گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de