کول کاستر در خانه احساس می کند در فنتنا به عنوان باشگاه خودرو 400 روش

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

فنتنا >> Jimmie Johnson و کول کاستر در bookends خود نسکار مشاغل. Johnson, 44, در پایان, اگر چه او در حال خروج از درب ترک خورده باز کردن یک بیت و می تواند رزومه مسابقه در برخی از نقطه احتمالا در شکل دیگری از مسابقه است. کاستر, 22 است در سال اول خود را در عمده جام نسکار سری است و به عنوان یکی از بالا و بدو خدمت در مدار است.

هر دو از جنوب کالیفرنیا – جانسون از سن دیگو در حومه ال کاجون،, Custer از لدرا رنچ در اورنج کانتی.

هر دو را بزرگ نیروها از طرفداران در دست پنج شنبه به صورت خودکار باشگاه 400 در خودکار باشگاه جاده سریع السیر.

قبل از جمعه تمرین دور جانسون است که در حال افتخار پنج شنبه در مسیر که در آن او را بریده شش از 83 حرفه ای برنده در مدار اصلی بود پرسید چه توصیه او می تواند پیشنهاد همکار خود را در کالیفرنیا.

“جالب اینجاست که من در پشت یک وانت کامیون با او در وگاس (هفته گذشته) در دامان اطراف قبل از مسابقه آغاز شده و پس از درایور نرم افزارهای رشته معماری و او مهربان از من پرسید که سوال” جانسون گفت. “من اشاره در مسیر و گفت: این مسائل را در اینجا بخش آسان است. آن چه شما انجام شده است.

“این بقیه. این مسائل از ماشین که یک جوان جام سری درایور درست نیست استفاده می شود. وجود دارد مقدار زیادی از استرس است که می آید با همه چیز خارج از ماشین که صادقانه را چند سال به انطباق و آماده است.

“این می تواند رسانه ای آن می تواند دوستان شما می تواند خانواده, آن می تواند منابع مالی آن می تواند حامیان مالی. وجود دارد خیلی زیاد است. هنگامی که شما در رسیدن به این سطح آن را یک کسب و کار بزرگ.”

جانسون مناسب است. مسابقه چه کاستر انجام شده است – پس از سن 5, زمانی که او شروع مسابقه چهارم کوتوله در پومونا دره.

“من شتافت سراسر جنوب کالیفرنیا,” او گفت:. “علاوه بر پومونا وجود دارد Irwindale Ventura سن Bernadino, پرریس و چند مکان دیگر.”

او علاقه مند به ورزش های دیگر در حالی که حضور Tesoro بالا در رانچو سانتا مارگاریتا (class of 2016). اما مسابقه بود که همیشه شماره 1.

“پدر من کار می کرد در مسابقه و او مرا به آن.”

کاستر پدر جو است معاون اجرایی رئیس جمهور از استوارت-هاس مسابقه و کول این است که تیم را به جدید ترین عضو. هم تیمی های خود در جام سری تور کوین Hoffman, Aric Almirola و کلینت بویر.

کول کاستر نقل مکان کرد و با خانواده اش به شارلوت بعد از مدرسه بالا است.

او شروع به در نسکار در سری کامیون و نقل مکان کرد به Xfinity سری در سال 2017. او به پایان رسید دوم در Xfinity جدول رده بندی در هر دو 2018 و ’19 و در این سال به عضویت مدار اصلی.

در اولین جام سری مسابقه او با تجربه مشکلات مکانیکی و پس از اتمام تنها یک دامان دیتونا 500 و کاهش یافته است. در دوم خود را با او به پایان رسید 19th آخر هفته گذشته در لاس وگاس در Pennzoil 400.

“من آموخته اند که یک تن از هفته گذشته و آن را فقط یک ماده از بهره گیری از همه که” او گفت:.

در حال حاضر او در لیگ آهنگ او آباد به عنوان یک نوجوان.

“من همیشه احساس راحت در اینجا,” او گفت:.

سال گذشته در باشگاه خودرو Raceway او برنده ردیف دوم Xfinity 300. این جشنواره اجرا خواهد شد شنبه 1 p. m. پس Xfinity مقدماتی در 10:05 صبح و جام سری مقدماتی در 11:35 صبح

روز یکشنبه مسابقه بزرگ برنامه ریزی شده است 12:30 p. m. آب و هوا اجازه. وجود 40 درصد شانس چند دوش.

بسیار است که ساخته شده از جانسون “آخرین سوار” در فنتنا آهنگ اما او تکرار در روز جمعه آنچه که او گفت: قبل از این که او ممکن است کاملا با انجام مسابقه.

“من نمی خواهم به ادامه مسابقه و من علاقه مند به اتومبیل های دیگر در سری دیگر,” او گفت:. “ما می بینیم که در این سال آگهی و آنچه در اطراف می آید و چه گزینه های من ممکن است در سال 2021 و فراتر از آن. اگر این چرخ من علاقه مند هستم. من حتی فکر می کنم در مورد مسابقه قایق تا شاید آن را نمی باید به چهار چرخ است.”

آن اوایل این هفته اعلام شد که ویلیام بایرون شماره 24 را در ورزشی جدید بنفش-و-طلا رنگ کار به عنوان یک ادای احترام به Kobe Bryant. در حال حاضر می آید کلمه ای که رایان Blaney شماره 12 خودرو نیز به رنگ بنفش و طلا. خودرو از حامیان اصلی این است که زره بدن, یک شرکت است که در آن برایانت سرمایه گذاری.

همچنین 24 خواهد بود نقاشی شده بر روی زمین زیر کشت از جاده سریع السیر که همچنین کمک های مالی به مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزش پایه است. درآمد حاصل از Blaney سوار بهره مند خواهند شد MambaOnThree.org.

یک دسته گل از گل نشستن در خودکار باشگاه جاده سریع السیر مرکز رسانه Feb. 28 سال 2020 در نقطه ای که در آن مدت زمان طولانی دره داخلی بولتن روزانه ورزشی نویسنده Louis بروستر به طور منظم نشسته و برای 20 سال است. بروستر درگذشت این در ماه نوامبر گذشته. بروستر در نظر گرفته شد به عنوان یکی از بالا موتورسواری و نویسندگان در کشور است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

بروستر به یاد

دیرین موتورسواری نویسنده لو بروستر مفتخر شد در این مسیر است. یک دسته گل از گل قرار داده شد در خودکار باشگاه جاده سریع السیر مرکز رسانه ها در نقطه ای که در آن دره داخلی بولتن روزانه ورزشی نویسنده به طور منظم نشسته و برای 20 سال است. به عنوان یکی از برترین موتورسواری و نویسندگان در کشور بروستر درگذشت این در ماه نوامبر گذشته. در nameplate آن آمده است: “شوهر. پدر. برادر. پدر بزرگ. نویسنده. ویرایشگر. مقاله نویس. دوست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im