• UCLA گارد Tyger کمپبل راست درایو به سبد خرید در حالی که در حال دفاع واشنگتن گارد Jervae رابینسون در طول نیمه اول روز پنجشنبه Pac-12 بازی در Pauley غرفه. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • UCLA گارد Tyger Campbell (10) vies به صورت یک واکنش در برابر واشنگتن گارد Jervae رابینسون (1) و رو به جلو DJ Rodman (11) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • UCLA به جلو Jalen هیل (24) است دفاع ایالت واشنگتن در مرکز ولدیمیر Markovetskyy (15) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • واشنگتن به جلو تونی میلر (32) شاخه های بیش از UCLA گارد شاهزاده علی در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • واشنگتن به جلو جف Pollard منازعه ارتجاعی در برابر UCLA در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • UCLA به جلو کودی رایلی (2) شاخه های بیش از واشنگتن به جلو جف پولارد در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • UCLA گارد کریس اسمیت (5) جشن پس از به ثمر در برابر واشنگتن در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • UCLA به جلو Jalen تپه سمت راست کاغذ برداشته تک به تک بعدی به واشنگتن به جلو جف پولارد (13) در طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • UCLA مربی میک Cronin استدلال می کند تماس بگیرید و در نیمه دوم این تیم NCAA college basketball بازی در برابر واشنگتن در روز پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • UCLA ‘s Tyger Campbell (10) از دست می دهد کنترل توپ بعدی به واشنگتن به جلو CJ Elleby (2) در طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • واشنگتن مربی کایل اسمیت سیگنال در طول نیمه دوم این تیم NCAA کالج بسکتبال بازی برابر UCLA در روز پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • واشنگتن گارد اسحاق Bonton است دفاع UCLA گارد ژول Bernardm عقب در طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • واشنگتن گارد اسحاق Bonton (10) دیسک های گذشته UCLA به جلو کودی رایلی (2) در طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • واشنگتن گارد اسحاق Bonton (10) شاخه های بیش از UCLA به جلو Jalen هیل (24) در طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • واشنگتن گارد اسحاق Bonton (10) پایین می رود و با یک آسیب در طول اضافه از یک گپ کالج بسکتبال بازی برابر UCLA پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • واشنگتن گارد اسحاق Bonton (10) پیاده کردن دادگاه با کمک هم تیمی های پس از آسیب در طول اضافه از یک گپ کالج بسکتبال بازی برابر UCLA پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • واشنگتن به جلو CJ Elleby درایوهای گذشته UCLA گارد دیوید سینگلتون (34) در طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال, بازی, پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

 • UCLA به جلو کودی رایلی (2) جشن پس از مسدود کردن یک شات اضافه کاری در طول یک گپ کالج بسکتبال بازی برابر واشنگتن, دولت, دوشنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

لوس آنجلس — قسمت رایلی کردم اول خود را به ضرب گلوله به کاهش اضافه کاری و که او تصمیم به گرفتن بیشتر.

رایلی به ثمر رساند 11 از 19 امتیاز در پنج دقیقه اضافه کاری دوره منجر به UCLA به 86-83 پیروزی بر واشنگتن در روز پنج شنبه شب در Pauley غرفه.

رایلی ساخته شده بزرگترین عکس زمانی که برونز او را بیشتر مورد نیاز. او تا به حال پنج زمینه اهداف در وقت اضافه, یکی بیش از او در مقررات پس از آمدن زمین. او همچنین تا به حال مسدود میکنه.

رایلی به ثمر رساند در یک putback و خراب شد و او تبدیل به سه نقطه بازی به صورت اول خود امتیاز از اضافه کاری.

“هنگامی که من کردم توپ در این پست و دیدم آن را در آن به من اعتماد به نفس زیادی و من هم تیمی های من توپ در موقعیت عالی” رایلی گفت. “ما فقط بازگشت توپ به شدت و توپ در رفت. این یک احساس خوب.”

UCLA مربی میک Cronin آمد دور تحت تاثیر قرار.

“این تعریف beast mode,” او گفت: رایلی عملکرد. “او فقط یک کار بزرگ انجام داد. ما سخت کار کرده ام با او. من فکر می کنم او یک مرد تمام عمر خود را که به ثمر رساند به دلیل اندازه خود و در حال حاضر او را به نمره با تکنیک ها و تقلبی و تعادل است. او یک کار بزرگ از دوم پا کاشته شده که به او قدرت در اطراف لبه. راه او قرار بود شما می توانید ببینید که او در یک ماموریت است.”

کریس اسمیت تا به حال 23 امتیاز و 13 ریباند و Tyga کمپبل اضافه شده 14 امتیاز برای UCLA (14-11 به طور کلی 7-5 Pac-12) که موفق به کسب شش نفر از آن هشت بازی گذشته و رد Cougars چه می توانست اولین پیروزی خود را در وست وود از سال 2009.

“ما رشد زیادی” Cronin گفت. “واقعیت برای ما بچه ها هیچ یک از آنها تا به حال شده است در یک موقعیت که در آن آنها تا به حال به بازی خوب یا UCLA نبود رفتن را به نفع خود. در حال حاضر همه آنها در آن است. همه بچه ها که بازی را در آن موقعیت برای اولین بار.”

اسحاق Bonton به ثمر رساند 23 امتیاز برای واشنگتن (14-11, 5-7) و جف Pollard اضافه شده حرفه ای-بالا 20 امتیاز. پولارد نیز تا به حال حرفه ای-بهترین چهار 3-اشاره گر.

Bonton رنج می برد آنچه به نظر می رسد یک پا آسیب اواخر به عنوان او hobbled کردن دادگاه با کمک هم تیمی با 1:06 چپ در بازی.

اسمیت گره خورده است نمره با یک بلوز از پایه با 17 ثانیه به سمت چپ در مقررات و Bonton از دست رفته 3-نقطه تلاش با دو ثانیه به سمت چپ همانطور که در بازی رفت به اضافه کاری.

سپس رایلی شروع کردم.

“او یک هیولا امشب گفت:” UCLA دانشجوی سال اول گارد Jaime Jaquez جونیور

تا به حال شده است وجود دارد یکی دیگر از بازی در رایلی حرفه ای است که در آن او بود به طوری ابزاری در پیروزی ؟

“من می دانم که من تا به حال یک بازی که در آن من تا به حال 20 امتیاز در یک بازی اما من توجه نمی کند که گفت:” رایلی یک دانشجوی سال دوم رو به جلو است. “من فقط هیجان زده ما رو برد. این همه در مورد تیم. آن را در مورد من نیست. ما رو برد و ما در حال تلاش برای گرفتن در یک خط. برنده بسیاری از بازی ها و در (NCAA) مسابقات است.”

در Cougars ” نوح ویلیامز خود را به دست آورده پنجم ناپاک با 3:21 چپ در وقت اضافه و ارسال او به نیمکت و UCLA در 13-6 اجرا به بازی.

این تیم را به اضافه کاری در Jan. 4 و همچنین با در Cougars برنده 79-71 در پولمن.

ایالت واشنگتن ساخته شده است به عنوان مقدار به عنوان یکی از 12 نقطه سرب در 50-38 با 13:44 چپ در روز پنجشنبه اما برونز مبارزه بازگشت.

“ما شده است در موقعیت که در بسیاری از اوقات و در بسیاری از اوقات ما اجازه آن را به لغزش دور” گفت: Jaquez جونیور که کمک 13 امتیاز و پنج ریباند و چهار پاس گل و دو دزد و دو مسدود شده عکس.

یک 10-2 اجرای رفتن برونز پشت در چهار نقطه از Cougars دو دقیقه بعد دیوید سینگلتون به UCLA اول آن منجر شود از نیمه دوم در 56-54 در 3-اشاره گر از بالای قوس با 7:14 سمت چپ.

“این یک گام بزرگ به جلو در مسیر درست از آنجا که ما نمی اجازه دهید آن را دور می شم این زمان. ما نگه داشته و مبارزه و مبارزه با” Jaquez گفت.

نزدیک بود بقیه راه است.

واشنگتن تا به حال برنده دو نفر از آن سه قبل از شنبه را از دست دادن.

“ما نمی تواند نگه داشتن رایلی کردن شیشه” در Cougars مربی کایل اسمیت گفت.

اسمیت رو به یک شروع عالی به ثمر رساند و به اولین هفت امتیاز برای UCLA. او در داخل خط و تکمیل سه نقطه بازی دو بار در نیمه اول. اسمیت تا به حال 12 امتیاز در نیمه اول و Tyga کمپبل به حال 12.

اسمیت ء rebounding برای UCLA تمام شب گرفتن هفت از 13 حمله به پایان رسید.

“ما می میرم پایین دو رقمی با حاصل کار دو تیم اگر آن را برای این (عملکرد) توهین آمیز شیشه” Cronin گفت.

واشنگتن به ثمر رساند دو سبد در دقیقه آخر نیمه اول به یک 34-30 منجر شود. تونی میلر به ثمر رساند در یک لیآپ با 54 ثانیه به سمت چپ برای شکستن یک کراوات بازی و پس از یک کمپبل از دست رفته 3-نقطه تلاش Bonton ساخته شده لیآپ در انتهای دیگر برای چهار نقطه حاصل کار دو تیم منجر شود. پاشنه افزایش یافته که منجر به دو برابر رقم در نیمه دوم.

هر دو تیم سرد بودند از این زمینه زود است. برونز نیست ساخت تعداد زیادی از عکس ها در نیمه اول, اما آنها متوقف می شود و سفت دفاعی عملکرد شده است یکی از کلید در پشت در Pac-12 مسابقه است. جمعی خود را و توانایی برای جلوگیری از عکس ها و تیم ها را مجبور به عکس بود و کلام در سراسر.

“به عنوان یک تیم ما ساخته شده گام های رو به جلو برای تبدیل شدن به واقعا تیم خوب برای تبدیل شدن به یک تیم است که تیم های دیگر می ترسم به بازی” Jaquez گفت. “ما می دانستیم که رفتن به وقت اضافه نمی خواهیم از تکرار آنچه در گذشته اتفاق افتاد بنابراین ما رفت و خارج وجود دارد و همچنین به عنوان سخت به عنوان ما می تواند و W.”

بعدی

UCLA میزبان واشنگتن (12-13, 2-10) در شنبه 7 p. m.

واشنگتن نقش در USC روز شنبه در 5 p. m.

اخبار, خدمات کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im