نیویورک — یک تیره و تار چشم Chris Cuomo, گفت که او می خواست می شود یک داستان احتیاطی برای مخاطبان خود لنگر خود را در سی ان ان نشان می دهد از زیرزمین شنبه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

از طریق لینک از راه دور او در مصاحبه فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر اورژانس و سی ان ان پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا که ابراز نگرانی در مورد یکی از کومو علائم.

“خودتان را کنترل کنید,” کومو گفت: بینندگان “نه برای یک جعل است. اما برای چند هفته آینده از ترسناک و دردناک واقعیت. این یک مبارزه است. آن را به بدتر. ما در حال رفتن به رنج می برند.”

کومو نگاه رنگ پریده اش چشم آبکی و red-rimmed. او در زمان چند نفس عمیق به نوشتن خود را. او تکرار خود است. حتی گوپتا گفت: او به نظر نمی آید خوب است و گفت که او می خواهم تماس بگیرید بعد به بحث در مورد تنگی کومو احساس شد در قفسه سینه خود را.

49 ساله خبرنگار که برادر نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو وارد شده فقط به اندازه تلویزیون و اعتبار به تازگی با جلسات روزانه در چگونه این بیماری مؤثر است دولت خود را گفت که او می دانست که این یک موضوع از زمان به دلیل چگونه اغلب او به مردم. او گفت که او را به ماندن در زیرزمین خود را در لانگ آیلند خانه را به محافظت از خود را از همسر و فرزندان خود را.

این فرماندار نیویورک که به نظر می رسد با برادر خود در سی ان ان توسط لینک از راه دور شب قبل نیز با استفاده از داستان شخصی به دیگران هشدار می دهند طی نشست خبری روز سه شنبه. او اشاره کرد که او تا به حال بدحجابی کریس برای داشتن 88 ساله و مادر ماتیلدا بازدید از کریس صفحه اصلی دو هفته پیش.

“این خانواده, این خانواده, این همه خانواده های ما,” او گفت:. “این ویروس بسیار موذی و ما باید برای نگه داشتن آن در ذهن.”

Chris Cuomo گفت: او فکر کرد که مادر خود را امن تر خواهد بود در خانه اش از او آپارتمان در شهر نیویورک اما برادرش او را متقاعد به ماندن در خواهر خود را از محل در شهرستان Westchester.

برخی از رقبا از جمله Sean Hannity و Geraldo ریورا از Fox News Channel و شادی رید و علی Velshi از MSNBC, ارسال بهترین آرزوها برای کومو از طریق رسانه های اجتماعی شنبه.

او گفت: او قدردانی همدردی از خوبی wishers اما سعی در منحرف کردن آن است.

“امیدوارم من قادر خواهید بود به نگه داشتن انجام, نشان می دهد,” او گفت:. “اما چه کسی می داند؟”

یکی از نگران کننده ترین چیز در مورد این بیماری گفت: شنیدن از پزشکان که واقعا وجود مقدار او می توانید انجام دهید در حال حاضر به جز “آن را خورد.”

“بهترین دارو است نه برای به دست آوردن آن پیشگیری,” او گفت: در قبل از نشان می دهد بحث و گفتگو با همکاران اندرسون کوپر.

اکثر افرادی که به این ویروس خفیف تا متوسط علائم و بهبود می یابند. اما برای افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی این بیماری می تواند خطرناک باشد. بیش از 3000 نفر کشته شده اند در ایالات متحده به تنهایی.

اندرو کومو 62 و سی ان ان لنگر در حال فرزندان اواخر رژیم صهیونیستی نیویورک. ماریو کومو و اذیت کردن خواهر و برادر-برادر کوچک پویا اغلب enlivens ظاهر خود را با هم. فرماندار او را به نام بهترین دوست خود.

“او در حال رفتن به خوب,” او گفت:. “او جوان در شکل خوب و قوی — و نه به عنوان قوی به عنوان او فکر می کند او است اما او خوب خواهد شد.”

کریس رو اندازه گیری انتقام سهشنبه شب با اشاره به برادر خود به عنوان “کاپیتان موز دست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de