دید از شمارش آرا نشان می دهد نقص در شهرستان لا را گران سیستم جدید

لس آنجلس صرف بیش از $300 میلیون و 10 سال در حال توسعه جدید انتخابات تکنولوژی اما مشکلات در مارس 3 وادار شب انتخابات عذرخواهی از شهرستان ثبت Dean لوگان و سفارش برای تحقیق و تفحص از شهرستان هیئت ناظران.

در حال حاضر یک گروه محلی در ساحل طولانی است و کشف مشکلات و حتی بیشتر.

طولانی, ساحل, اصلاحات ائتلاف درخواست بازشماری اندازه گیری که آسانسور غروب آفتاب تاریخ بر افزایش مالیات بر فروش و پس از آن برنده دیر آمده-از-پشت پیروزی با 16 رای.

هزینه بازشماری پرداخت توسط درخواست کننده و شهرستان “درخواست بازشماری 2020” handbook لیست برآورد هزینه های شروع در $4,163 در هر روز به صورت دستی بازشماری.

این شهرستان مطلع LBRC که هزینه یک دستی بازشماری برگه کاغذ را در بیش از 11.000 دلار در هر روز است که این گروه را مجبور به پرداخت هزینه برای 16 کارکنان به کار به مدت 16 روز برای بازیابی رای گیری از ذخیره سازی.

کل هزینه بازشماری حدود 100000 برگه های رای می تواند بیش از $200,000.

هنگامی که رای گیری جدید راه حل برای همه مردم (VSAP) سیستم نورد, Logan اطمینان رای دهندگان بارها و بارها که تجهیزات الکترونیکی صرفا یک رای گیری مارک دستگاه واقعی رای گیری شد و بر روی کاغذ اجازه می دهد تا تایید و ممیزی.

آسان تر از انجام گفت.

دفتر ثبت شرکت می گوید این ساحل طولانی رای گیری در حال comingled با برگه های رای از سراسر شهرستان به دلیل رای جدید مرکز اجرا تحت سیستم رای دهندگان را انتخاب کنند.

قبل از سیستم جدید اجرا شد, رای گیری طبقه بندی شده اند توسط حوزه و به راحتی قابل بازیابی برای بازشماری.

این برگه کاغذ از VSAP سیستم باید کمتر در دسترس است.

تحت قانون شهروندان باید از حق درخواست بازشماری و آن را غیر قابل قبول برای این شهرستان برای شرکت ایجاد موانع مالی به ورزش است که حق است.

ناظران باید مستقیم ثبت نام برای مرتب کردن و بازیابی برگه های رای در این شهرستان با هزینه و شارژ بازشماری درخواست یک مقدار است که سازگار با قبل از بازگو.

رای دهندگان وعده داده شده بود برگه کاغذ است که می تواند مورد بررسی قرار گیرد و این وعده باید نگه داشته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de