ده ها تن از پورتر در مرتع پرورش احشام ساکنان و فعالان زیست محیطی جمع آوری سهشنبه, فوریه. 11 خواستار آن شد که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom نزدیک آلیسو دره عمیق و باریک, گاز, تاسیسات ذخیره سازی در یک سال است.

این تجمع چند ماه پس از Newsom با ارسال نامه ای به California Public Utilities Commission یک آژانس دولتی است که نظارت 3,600 هکتار تسهیلات درخواست به استخدام یک کارشناس مستقل به مطالعه جایگزین “اطلاع رسانی در یک مسیر کوتاه تر به بسته شدن” تاسیسات جمع شده در بالای تپه های پورتر در مرتع پرورش احشام.

اما فعالان می گویند در حالی که نامه ای است که “یک گام در مسیر درست” آن نتواند به ارائه یک جدول زمانی تقریبی برای بسته شدن.

فعالان و ساکنان بسیج به تقاضای رژیم صهیونیستی است. Newsom برای معکوس کردن این اقدامات است که اجازه آلیسو دره به ادامه برداشت و تقاضا یک جدول زمانی برای اطمینان از بسته شدن تاسیسات در عرض یک سال است. معترضان Daniella رینولدز و الیزابت Setzer نگه دارید تا نشانه هایی در تمپا Ave. در 118 آزادراه در پورتر در مرتع پرورش احشام در روز سه شنبه, فوریه 11 سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)
فعالان و ساکنان بسیج به تقاضای رژیم صهیونیستی است. Newsom برای معکوس کردن این اقدامات است که اجازه آلیسو دره به ادامه برداشت و تقاضا یک جدول زمانی برای اطمینان از بسته شدن تاسیسات در عرض یک سال است. معترضان با نشانه تمپا Ave. در 118 آزادراه در پورتر در مرتع پرورش احشام در روز سه شنبه, فوریه 11 سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

2015 نشت کشف شد و در اکتبر 2015. آن را ادامه انتشار متان برای چند ماه, ریختن بیش از 100000 تن به هوا. هزاران نفر از ساکنان دره بودند مجبور به فرار از خانه خود را. ساکنان می گویند که آنها هنوز تجربه خون دماغ و سردرد و حتی سال پس از نشت دربسته در محیط.

Southern California Gas Co., اجرا می شود که سایت به مدت طولانی نگهداری می شود که تسهیلات لازم برای پاسخگویی به این منطقه نیازهای انرژی و بسته شدن آن می تواند در نتیجه کمبود قدرت از جمله برق و خشونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im