کلیپرز مجموعه به صورت توبیاس هریس و فیلادلفیا 76ers

آن را در زمان تا زمانی که دیگر مهلت تجارت به تصویب رسید اما در روز سه شنبه کلیپرز دیدار خواهد کرد توبیاس هریس و فیلادلفیا 76ers برای اولین بار پس او برخورد همراه با مایک اسکات و Boban Marjanovic, برای Landry Shamet و دارایی های دیگر به عنوان آخرین مهلت تجاری با نزدیک شدن به ماه فوریه گذشته.

هریس – است که به طور متوسط 19.1 امتیاز در هر بازی این فصل یکی از شش بازیکن که ترک عمده midseason تعمیرات اساسی است که به کمک موقعیت کلیپرز به زمین سوپراستار جفت از Kawhi Leonard و پل جورج گذشته offseason.

کلیپرز (37-16) فعال بودند در مهلت مقرر در این فصل بیش از حد رسیدن به 19.6-امتیاز در هر بازی بهترین گلزن مارکوس موریس از نیویورک در سه تیم مقابله که فرستاده معارف Harkless (به نیکس) و جروم رابینسون (به Washington Wizards).

موریس لذت بردم موفق کلیپرز اولین یکشنبه در کلیولند با 10 امتیاز و چهار ریباند در 22 دقیقه در حالی که تیم جدید برخورد کاوالیرز خود را در بدترین حالت از دست دادن خانه در حق رای دادن تاریخ 133-92.

کلیپرز به طرفداران خود را آخر هفته whiplash با توجه به روز یکشنبه جیغ وداد بازی کردن – که در آنها رهبری به عنوان بسیاری از 45 امتیاز به ثمر رساند و به 130 یا امتیاز بیشتر برای نهمین بار در این فصل در تاریخ حق رای دادن – خود را دنبال تاریخی خرمن کوبی توسط new-نگاه مینه سوتا تیمبرولوز در روز شنبه.

در آن 142-115 شکست تلاش T-گرگ تیم (16-25) به ثمر رساند یک حق رای دادن-بالا 81 در نیمه اول با امتیاز و حق رای دادن-بالا 26 3-اشاره گرها در 59.1 درصد (26 44) تیراندازی – که پایین می رود به عنوان مهمترین 3بازدید در حالی که تیراندازی 50 درصد و یا بهتر است در تاریخ NBA.

این یک شکست علامتی از چند تا از کلیپرز’ اشتباه در این فصل به اذعان اعضای تیم: گاهی اوقات آنها را بازی نمی کند با انرژی کافی برای مقابله با حریف بهترین شات. در اغلب موارد آنها انجام دهد.

“این بیشتر از آن در مورد ما” جورج گفت: هفته گذشته قبل از کلیپرز سوار خود را در زمان چهار بازی سفر جاده ای که بسته می شود در برابر 76ers (33-21) و بوستون سلتیکز (37-15) در روز پنج شنبه.

“ما گرفته ام برخی از ضرر و زیان از تیم های است که ما باید” جورج ادامه داد. “و این تنها ما در آماده سازی ما در حال آماده در نظر گرفتن که حریف جدی است. من فکر می کنم ما بدست بهتر با آن است. ما هنوز هم برخی از سکسکه در طول راه که بیشتر آنچه در آن است در مورد. ما باید قادر به حفظ تمرکز, آیا ما در حال بازی بهترین تیم یا پایین تیم ما عاشق آمد آماده برای بازی.”

موریس این تیم علاوه بر جدید, گفت که او در نظر دارد برای کمک به با آن است.

“آمدن به این تیم تمرکز من این است که به ارمغان می آورد که شدت و جانباز رهبری” موریس گفت: در راه رفتن خود را خاموش مصاحبه یکشنبه. “در این مرحله من خیلی نگران نمره و یا هدف قرار دادن 3s. حذفی زمان در سطح بالا می رود و این چیزی است که من در حال آماده شدن است.”

تیم ایالات متحده آمریکا فینالیست

جورج لئونارد و Montrezl Harrell در میان 44 فینالیست به نمایندگی از ایالات متحده در بازی های المپیک 2020 در توکیو به عنوان تایید شده توسط ایالات متحده آمریکا بسکتبال هیئت مدیره و اعلام کرد دوشنبه توسط ایالات متحده آمریکا بسکتبال.

12-عضو 2020 المپیک ایالات متحده مردان تیم بسکتبال فهرستی که رقابت در بازی های تابستانی از جولای 24-Aug. 9, متعاقبا اعلام خواهد شد این سال است.

مانند لئونارد جورج — یک سال 2016 مدال طلا که در سال 2014 دچار وحشتناک شکسته پای راست در ایالات متحده آمریکا بسکتبال ویترین — گفت: او را خوش آمدید فرصت دیگری به نمایندگی از ایالات متحده است.

“تا زمانی که من هستم, سالم, وقتی که من به آن نقطه و من سالم هستم در; من می خواهم به بخشی از آن گروه” جورج گفت: در کلیپرز’ روز رسانه.

بورلی کردن

کلیپرز گارد پاتریک بورلی را از دست ندهید سومین بازی متوالی چهار شنبه در حساب از درد کشاله ران راست. کلیپرز در حال 7-6 بازی او را از دست رفته است.

کلیپرز مقابل 76ers

زمان: سه شنبه 4 p. m.

که در آن: ولز فارگو سنتر فیلادلفیا

تلویزیون: تی ان تی Fox Sports نخست بلیط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر