کلیپرز در حال حمله با چنگال گریزلیز پایان 3-بازی اسلاید

 • کلیپرز گارد پاتریک بورلی راست درایوهای گذشته گریزلیز گارد Ja Morant در طول نیمه اول روز دوشنبه بازی در مرکز استیپلز. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Memphis Grizzlies گارد دیلون بروکس, چپ, شاخه های لس آنجلس کلیپرز مرکز Ivica Zubac دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • لس آنجلس کلیپرز گارد پل جورج, راست, شاخه های Memphis Grizzlies گارد دیلون بروکس دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس کلیپرز به جلو Kawhi Leonard, سمت چپ, شاخه های Memphis Grizzlies گارد د’Anthony ملتن دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Memphis Grizzlies مرکز جوناس Valanciunas سمت چپ سعی کرد با لس آنجلس کلیپرز به جلو Kawhi Leonard در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Memphis Grizzlies گارد Ja Morant زیر شاخه های لس آنجلس کلیپرز به جلو JaMychal سبز دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Paul George #13 لس آنجلس کلیپرز dunks توپ در نیمه اول برابر ممفیس گریزلیز در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (عکس Katelyn Mulcahy/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Kawhi Leonard #2 LA Clippers کنترل توپ در برابر د’Anthony ملتن #0 از ممفیس گریزلیز در طول نیمه اول یک بازی در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • Memphis Grizzlies گارد Ja Morant (12) به عنوان شاخه لس آنجلس کلیپرز گارد Reggie Jackson (1) دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Memphis Grizzlies گارد Ja Morant, راست, شاخه های لس آنجلس کلیپرز به جلو Montrezl Harrell ساعت در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Kawhi Leonard #2 LA Clippers دریبل های گذشته Josh Jackson #20 و دیلون بروکس #24 از ممفیس گریزلیز در طول نیمه اول یک بازی در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • لس آنجلس کلیپرز به جلو Montrezl Harrell, بالا, dunks به عنوان ممفیس گریزلیز گارد دیلون بروکس چپ و گارد Ja Morant سازمان دیده بان طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس کلیپرز به جلو Montrezl Harrell واکنش نشان می دهد پس از به ثمر رساند در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی برابر ممفیس گریزلیز شنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Memphis Grizzlies گارد Ja Morant, راست, شاخه های لس آنجلس کلیپرز مرکز Ivica Zubac دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: پاتریک بورلی #21 از لس آنجلس کلیپرز در تلاش برای گرفتن توپ در برابر Josh Jackson #20 از ممفیس گریزلیز در طول نیمه دوم در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (عکس Katelyn Mulcahy/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: مارکوس موریس Sr #31 لس آنجلس کلیپرز مبارزه برای موقعیت برابر جوناس Valanciunas #17 و Josh Jackson #20 از ممفیس گریزلیز در طول نیمه اول یک بازی در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Ja Morant #12 از ممفیس گریزلیز می رود به سبد خرید در برابر لس آنجلس کلیپرز در طول نیمه اول در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (عکس Katelyn Mulcahy/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Montrezl Harrell #5 از لس آنجلس کلیپرز بلوک یک شات از کایل Anderson #1 از ممفیس گریزلیز در طول نیمه اول در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (عکس Katelyn Mulcahy/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Kawhi Leonard #2 از لس آنجلس کلیپرز در واکنش به بازی در نیمه اول برابر ممفیس گریزلیز در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (عکس Katelyn Mulcahy/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Montrezl Harrell #5 از لس آنجلس کلیپرز dunks بیش از Gorgui Dieng #14 از ممفیس گریزلیز در طول نیمه اول یک بازی در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Ja Morant #12 از ممفیس گریزلیز جنگ Montrezl Harrell #5 از لس آنجلس کلیپرز برای سست توپ در نیمه اول یک بازی در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Kawhi Leonard #2 LA Clippers عبور توپ از گذشته دفاع از د’Anthony ملتن #0 از ممفیس گریزلیز در طول نیمه اول یک بازی در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Montrezl Harrell #5 از لس آنجلس کلیپرز کنترل توپ در برابر دفاع از Josh Jackson #20 از ممفیس گریزلیز در طول نیمه اول یک بازی در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Montrezl Harrell #5 از لس آنجلس کلیپرز در واکنش به حال خراب بعد از یک لیآپ در طول نیمه اول بازی مقابل ممفیس گریزلیز در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Kawhi Leonard #2 از لس آنجلس کلیپرز به نظر می رسد به تصویب در طول نیمه اول بازی مقابل ممفیس گریزلیز در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Paul George #13 لس آنجلس کلیپرز دریبل به دفاع از جعفر Morant #12 از ممفیس گریزلیز در طول نیمه اول یک بازی در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Kawhi Leonard #2 از لس آنجلس کلیپرز به نظر می رسد به شلیک گذشته دفاع از Gorgui Dieng #14 از ممفیس گریزلیز در طول نیمه اول بازی مقابل ممفیس گریزلیز در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Kawhi Leonard #2 از لس آنجلس کلیپرز در واکنش به حال خراب در طول نیمه اول بازی مقابل ممفیس گریزلیز در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: پاتریک بورلی #21 از لس آنجلس کلیپرز تماس یک بازی در طول نیمه اول بازی مقابل ممفیس گریزلیز در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Ivica Zubac #40 لس آنجلس کلیپرز dunks توپ در نیمه اول بازی مقابل ممفیس گریزلیز در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Ja Morant #12 از ممفیس گریزلیز کنترل توپ در برابر دفاع از JaMychal سبز #4 و Montrezl Harrell #5 از لس آنجلس کلیپرز در طول نیمه اول یک بازی در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Kawhi Leonard #2 از لس آنجلس کلیپرز دریبل به دفاع از دیلون بروکس #24 از ممفیس گریزلیز در طول نیمه اول یک بازی در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Kawhi Leonard #2 از لس آنجلس کلیپرز دریبل به دفاع از Josh Jackson #20 از ممفیس گریزلیز در طول نیمه اول یک بازی در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • لس آنجلس کلیپرز به جلو Kawhi Leonard, راست, شاخه های Memphis Grizzlies گارد دیلون بروکس دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Josh Jackson #20 از ممفیس گریزلیز به نظر می رسد به عبور توپ در برابر مارکوس موریس Sr #31 لس آنجلس کلیپرز در طول نیمه دوم در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (عکس Katelyn Mulcahy/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: پاتریک بورلی #21 از لس آنجلس کلیپرز دریبل های upcourt در طول نیمه اول بازی مقابل ممفیس گریزلیز در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و/یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: Reggie Jackson #1 LA Clippers دعوا برای توپ برابر ممفیس گریزلیز در طول نیمه دوم در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (عکس Katelyn Mulcahy/گتی ایماژ)

 • Memphis Grizzlies گارد د’Anthony ملتن سمت چپ ضربه در گردن در حالی که در تلاش برای محافظت از لس آنجلس کلیپرز گارد Reggie Jackson در طول نیمه دوم NBA بسکتبال بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. کلیپرز برنده 124-97. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • LOS ANGELES, CALIFORNIA – فوریه 24: پاتریک بورلی #21 از لس آنجلس کلیپرز جشن در نیمه دوم یک بازی به عنوان کایل Anderson #1 از ممفیس گریزلیز به نظر می رسد در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (عکس Katelyn Mulcahy/گتی ایماژ)

 • لس آنجلس کلیپرز گارد پل جورج چپ و ممفیس گریزلیز گارد Josh Jackson برای رسیدن به یک توپ سست در طول نیمه دوم NBA بسکتبال بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. کلیپرز برنده 124-97. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Memphis Grizzlies گارد دیلون بروکس, راست, شاخه های لس آنجلس کلیپرز مرکز Ivica Zubac دفاع در نیمه دوم NBA بسکتبال بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. کلیپرز برنده 124-97. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • لس آنجلس کلیپرز به جلو JaMychal سبز سمت چپ شاخه های Memphis Grizzlies مرکز Gorgui Dieng دفاع در نیمه دوم NBA بسکتبال بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. کلیپرز برنده 124-97. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Memphis Grizzlies گارد Ja Morant سمت چپ شاخه های لس آنجلس کلیپرز مرکز Ivica Zubac دفاع در نیمه دوم NBA بسکتبال بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. کلیپرز برنده 124-97. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • کلیپرز به جلو مارکوس موریس Sr, راست, شاخه های Memphis Grizzlies مرکز جوناس Valanciunas دفاع در نیمه دوم NBA بسکتبال بازی دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. کلیپرز برنده 124-97. (AP Photo/Mark J. Terrill)

لس آنجلس — قبل از قریب به اتفاق ممفیس گریزلیز در دوشنبه مربی Doc رودخانه ها خودداری کردند در این پیشنهاد که این فصل کلیپرز در انتظار بودند به تلنگر از یک سوئیچ برخی از مرتب کردن.

دنده آنها آمار در روز دوشنبه 124-97 تار و مار? که در رودخانه’ ذهن تا به حال همه چیز را با در دسترس اسب بخار – و نه قلب در زیر هود.

“من فکر نمی کنم ما یک تلنگر از سوئیچ تیم” 21 سال سر مربی گفت: pregame. “من می خواهم بگویم هر کسی که می گوید که نمی داند آنچه که آنها در حال صحبت کردن در مورد. چون flip-the-تغییر تیم هستند تیم شده اند که سالم در تمام طول سال و فقط باید انتخاب شود به بازی. اما زمانی که شما از انواع مختلف با ترکیب اولیه که متفاوت است.”

در 57 بازی در این فصل کلیپرز (38-19) فرستاده چهارم خود را 29th, شروع, صف, این یکی از مطلوب واحد پل جورج Kawhi Leonard, پاتریک بورلی مارکوس موریس و Ivica Zubac که با عنوان یک در نهایت به طور کامل سالم roster – چیزی است که اتفاق افتاده و تنها در پنج بازی این فصل است.

نتیجه این شد یک steamroll و قانع کننده ترین بازیابی از روز شنبه سرد 112-103 از دست دادن به Sacramento Kings – و کسل کننده 140-114 لب به لب لگد زدن آخرین بار کلیپرز میزبان گریزلیز (28-29).

“است که به وضوح یک پیروزی بزرگ برای ما” گفت: ممفیس مربی تیلور جنکینز که تیم ملی با استفاده از فوران چاه نفت به عنوان یک سکوی پرشی برای هفت بازی برنده خط خط که راه اندازی آن به مشاجره حذفی.

“(اما) در حال حاضر” او ادامه داد: “دانستن است که ما قصد داریم تا در برابر یک تیم که کردم بیشتر از فهرست خود را پشت آن خواهی بود حتی بلندتر وظیفه است.”

دوشنبه عملکرد تایید کرد که بقیه NBA دلیلی برای ترس سفت کلیپرز تیم که بهبود یافته به 18-7 زمانی که هر دو لئونارد و جورج بازی.

“این چیزی است که ما صحبت در مورد این چیزی است که ما از خواب در زمانی که این همه با هم” جورج گفت. “این است که تیم ملی و تیم است که ما فکر می کنیم خواهد بود. فقط با ما یک تیم جدید ما باید سازگاری با بازی های مثل این که در آن ما می آیند و ما نگاه به تسلط و متجاوزان و ما به دنبال برای قرار دادن تیم دور اولیه و قرار دادن ما اثر در این بازی است.”

دو روز قبل از آن در بازی اول خود برگشت از این همه ستاره کلیپرز شات 39.1 درصد و متعهد 19 گردش در یک تلاش بی ربط زد که آنها از دست دادن ترمز ماشین برای یک فصل-بالا سه بازی.

با این که یکی از راه ثروت منتقل کلیپرز’ با شروع خوب خود را سلامت و گسترش خود دفاعی انرژی است که مانع گریزلیز’ حرکت توپ, برگزاری ممفیس به 20 کمک (7.1 خجالتی از خود NBA-پیشرو متوسط) و 16.1 نقاط زیر فصل خود را متوسط.

هجومی چیز رفت L. A. راه زود است. کلیپرز به ثمر رساند 40 در سه ماهه اول امتیاز و ساخته شده است در نیمه اول با سرب به عنوان بزرگ به عنوان 35 امتیاز – مزایای که گیر کرده حتی به عنوان کلیپرز و گریزلیز بازی تقریبا حتی بقیه راه است.

کلیپرز بهبود یافته به 23-6 در مرکز استیپلز که در آن اوایل روز دوشنبه Doc رودخانه ها و دیگر کلیپرز و گریزلیز مقامات پیوست و بسیاری از بسکتبال را محترم ترین شخصیت های برجسته در یک مراسم یادبود برای لیکرز افسانه کوبه برایانت و دخترش Gianna.

چند ساعت پس از آن جشن زندگی Kawhi Leonard یکی از کوبه بسیاری از protégés در ورزش led, همه گلزنان با 25 امتیاز در 25 دقیقه (از جمله هیچ در سه ماهه چهارم).

او گفت که او دوست داشت که آنچه که او را دیدم از او در تیم ملی دوشنبه اما او آن را دوست دارم زمانی که آنها رشته با هم این نوع عمدی اجرای برنامه.

“این یک بازی” لئونارد گفت. “من فکر نمی کنم شما واقعا می توانید می گویند آنچه شما می توانید از یک تیم در یک بازی. شما باید برای دیدن قوام … این در مورد ما بیرون رفتن وجود دارد و انجام این کار. ما با استعداد ما رو خوب گروه از بازیکنان پس از آن فقط در مورد بیرون رفتن وجود دارد و مطمئن شوید که ما در حال انجام این کار و که در آن است.”

و مبارزه با اصرار او گفت: به ضربه ای که ضرب المثلی سوئیچ.

“من فکر نمی کنم شما می توانید بازی بسکتبال یا برنده مسابقات قهرمانی بود که گفت:” لئونارد که 10 شات برای 17 از میدان و افزود: هشت ریباند و سه پاس گل. “طبیعت انسان اجازه می دهد تا شما گاهی اوقات به بیرون رفتن و نه شخص شما هستند (برخی از) بازی. چیزهایی که اتفاق می افتد مانند اما من فکر نمی کنم هر تیم موفق به کسب قهرمانی است که گفت: “آه ما فقط به پیروزی در پلی آف.'”

Montrezl Harrell اضافه شده 22 زمین در 9-از-11 تیر اندازی و موریس سون با 13 امتیاز در بازی پنجم با تیم. Landry Shamet (13 امتیاز) و JaMychal سبز (13) همچنین cracked دو چهره برای کلیپرز.

در بازگشت از یک همسترینگ فشار جورج به ثمر رساند هفت امتیاز در 3 بازی-برای-11 تیراندازی برداشت چهار ریباند بود و چهار پاس گل در دقیقه 21. بورلی آمد پس از طرد شدن پنج بازی با درد کشاله ران و ثبت شش امتیاز و سه ریباند و دو دزد در حالی که ارائه ویژگی های خود را انرژی در 19 دقیقه.

تمام گفته کلیپرز شات 50 درصد از کف (47 برای 94) و گود 33 کمک می کند.

“این است” رودخانه گفت: “یک روز طولانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im