کلیپرز’ لو ویلیامز می نویسد که از سرگیری بازی در این آب و هوا و … آن را یک انحراف’

لو ویلیامز بود در میان بازیکنان NBA که به اشتراک گذاشته افکار خود را به عنوان گفتگو در مورد اینکه آیا یا نه به بازی توپ را در ادامه آنلاین جمعه. پیش از آن در شب, نزدیک به 100 بازیکنان NBA گزارش پیوست تماس بگیرید به بحث در مورد اینکه آیا برای از سرگیری متوقف فصل به عنوان برنامه ریزی شده در پایان ماه ژوئیه در اورلاندو است.

در Instagram, کلیپرز’ جانباز نگهبان پیشنهاد کرد که لیگ پیشنهاد به سر فصل به عنوان تایید شده در هفته گذشته توسط NBA حکام و بازیکنان مدیره کانون نمایندگان می تواند در کاستن از لحظه ای و حرکت به سوی عدالت نژادی. پس از جورج فلوید کشته شد در حالی که در بازداشت پلیس مارس 25 در مینیاپولیس بسیاری از بازیکنان NBA شده اند, از جلو, اعتراض به سوء استفاده پلیس و بی عدالتی اجتماعی.

هرگز خجالتی در مورد dialoguing در رسانه های اجتماعی ویلیامز در پاسخ به سوال مطرح شده توسط یک فن: “چرا و چگونه می شود آن را یک مشکل در ادامه فصل به دلیل نژادی و بی عدالتی ؟ من (اشتباه) اگر هر چیزی ورزش است و همیشه تنش نژادی بهتر از بسیاری جهات (آورده) مردم با هم است.”

نوشت ویلیامز: “و ما در حال مبارزه برای تغییر رادیکال. ورزشی بوده است شفا عامل وجود دارد و ما به توافق برسند. در این آب و هوا … این حواس پرتی. منظورم نگاهی به موقعیت خود را. شما در حال مرگ را به عقب بر گردیم در خانه و نوشیدن آبجو و سازمان دیده بان ما حلقه های مخالف در خارج از مبارزه برای برابری. که فقط یک جنبه به آن نگاه کند.”

Kyrie Irving گزارش led روز جمعه بحث با توجه به گزارش های متعدد است که مشخص می شود شش-زمان All-Star پیام به عنوان یک درخواست مهیجی برای بازیکنان به ایجاد یک پایه برای اصلاحات اجتماعی با نشستن در خارج از سرگیری این فصل است.

لیکرز’ دوایت هاوارد و Avery Bradley همچنین بنا به گزارش صحبت کرد تا در تماس با توجه به ورزشی را شمس Charania. اما Danny Green — اتحادیه بازیکنان امتیاز برای لیکرز — نمی شد در آن گفتن ایالات متحده آمریکا امروز علامت مدینه او نمی تواند دریافت که او فکر یک تماس اتفاق می افتد شد شنبه.

از رنگ سبز به چشم انداز وجود دارد مزایای مصرف این مرحله دوباره: “هنگامی که ما به اورلاندو رسانه و بازی در آن مرحله اگر شما استفاده از آن عاقلانه به راه راست شما می توانید فشار رو به جلو و می توانید در ادامه این جنبش حتی در یک فروم بهتر.”

سابق گیر Austin رودخانه ها نوشت: در Instagram که او قدردانی ایروینگ اما او فکر می کند با ارائه یک حواس پرتی می تواند یک نکته مثبت است.

او نوشته شده نظرات خود را در زیر یک پست از نمره که به نقل از ایروینگ عنوان کرد و گفت: “من را پشتیبانی نمی کند رفتن به اورلاندو. من نه با نژادپرستی سیستماتیک و (گاو نر).”

“ما آینده را می توان با قرار دادن پول در جیب” مقابله رودخانه که در حال حاضر عضو Houston Rockets. “با این پول شما می تواند کمک به مردم حتی بیشتر و ادامه بدهد و از همه مهمتر وقت و انرژی خود را به سمت (Black Lives Matter) جنبش است. که من 100% در هیئت مدیره. زیرا تغییر باید اتفاق می افتد.

“اما نیز وجود دارد مقدار زیادی از بازیکنان NBA, من می دانم که به آنها نیاز دارید حقوق. 99 درصد از NBA نکرده پول یک مرد مانند Kyrie است. نه به ذکر بسکتبال NBA است که عمدتا آفریقایی آمریکایی … و بسیاری از مخاطبان ما این است که بیش از حد. ما (ارائه) سرگرمی و امیدوارم که برای کودکان و نوجوانان مهم است. همچنین نگه داشتن بعضی از بچه ها در داخل خانه و تماشای بازی بسکتبال در تلویزیون به جای شاید بیرون رفتن و وارد شدن به مشکل (با توجه به ناعادلانه و نابرابر محیط های بسیاری از آمریکایی آفریقایی بچه ها قرار داده شده) بیش از حد مهم است.”

رودخانه ها ادامه داد و گفت که راه رفتن به دور از این فصل می تواند در خدمت به عنوان یک شکست اگر لیگ توافق دسته جمعی به پایان می رسد تا باطل که او نوشت: “آیا واقعا قرار بسکتبال NBA پشت سر گذاشت. احتمالا حتی لغو در سال آینده. من عاشق Kyrie شور و شوق نسبت به کمک به این جنبش است. آن را قابل تحسین و الهام بخش است. من با آن … اما در راه حق و نه در هزینه کل NBA و بازیکنان حرفه. ما می توانید هر دو را انجام دهد.”

کلیپرز’ پاتریک پترسون به نظر می رسد به توافق برسند با اضافه کردن دو کلمه در یک Instagram داستان: “بازی کنیم.” همچنین روز جمعه تماس لیکرز’ Kyle Kuzma و جرد دادلی توییتی هر دو آنها می خواستم به بازی.

زمانی که فصل را به حالت تعلیق در مارس 11 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس لیکرز (49-14) و کلیپرز (44-20) به ترتيب در جايگاه اول و دوم به ترتيب در کنفرانس غرب با هر دو جوخه های باور یک قهرمانی بود در دسترس است.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de