کلیپرز لذت بردن از یک مکمل کامل در عمل حداقل

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

PLAYA VISTA — همه قدیمی و جدید حضور داشت و برای خود اختصاص داده و در دادگاه – پنج شنبه و جمعه.

کلید cogs پل جورج و پاتریک بورلی پیوست تازه واردان مارکوس موریس و Reggie Jackson در میان شرکت کنندگان در شیوه های پنج شنبه و جمعه به عنوان کلیپرز (37-18) آماده برای نهایی 27-بازی به طور منظم فصل فشار است که آغاز می شود با یک برنامه یاجشن بعدازظهر شنبه در برابر ساکرامنتو کینگز (22-33) در مرکز استیپلز.

جورج و بورلی هر دو ذکر شده به عنوان “خارج” برای شنبه اما جورج مشارکت در عمل خوش بود با توجه به او شده است مبارزه با یک بیمار سمت چپ همسترینگ که او را مجبور از کلیپرز’ بازی در بوستون فقط قبل از همه ستاره. به طور مشابه, آن افزایش به بورلی در عمل طبقه حتی اگر او را از دست او پنجمین بازی متوالی (و هشتم از گذشته 12) در برخورد با آزار دهنده آسیب کشاله ران.

“این بازی به بازی اما حتی اگر ما نمی تواند سالم بازی ها, بیایید با هم سالم, شیوه های” کلیپرز مربی Doc Rivers گفت. “این خنده دار است من به صحبت در مورد چهار یا پنج مربیان بیش از آن بود که خود را به چیزی بزرگ. مردم را به یک معامله بزرگ در مورد بار مدیریت آنچه که آنها از دست رفته است این بار مدیریت از عمل. آن چیزی است که آنها نمی توانند به بازی در یک بازی است, اما زمانی که شما نمی توانید بازی را در یک بازی و یا عمل, آن لطمه می زند. بود که ما برای اولین بار نیمی از سال است.

“بچه ها از دست رفته بازی (در مجموع 96) اما از همه مهمتر حتی زمانی که بچه ها بازی می کردند و برخی از آنها نمی تواند تمرین … که زحمت من بیش از آنها را از دست رفته یک بازی است. مثل امروز همه تمرین. اگر فردا همه بازی نیست و نه بهترین اما حداقل ما یک عمل است.”

کمتر ضروری است اما پس از جمعه تمرین جکسون و موریس نیز در معرفی خود به L. A. رسانه ها.

“خانواده عاشق میکروفن ایستاده ؟ آن را متفاوت از اینجا. من آن را دوست دارم” گفت: موریس 6-پا-8 سابق نیویورک نیکز به جلو به عنوان او ایستاده بود قبل از مجموعه ای از میکروفن پس از عمل در عسل مرکز آموزش – فقط یک کمی بیش از پنج مایل از لیکرز’ El Segundo مرکز آموزش که در آن دو برادر Markieff به زودی خواهد شد تمرین اگر او نشانه با کلیپرز’ تالار گفتمان رقیب گزارش نشان می دهد او را.

مارکوس موریس پیوست کلیپرز در جاده ها برای سه بازی قبل از همه ستاره پس از او به دست آورد در یک گروه سه تیمی معامله در مهلت تجارت.

جکسون پس از موافقت خریداری با دیترویت پیستونز و پس از آن پاکسازی چشم پوشی پیوست کلیپرز – و جورج “احتمالا بهترین دوست من در لیگ” – فقط این هفته است.

جکسون گفت که او و جورج خواب شده است بازی با هم برای سال های سمت راست تا زمانی که آن را در واقع اتفاق افتاده است.

“آن آورده شده است تا پس از سال اول من در فوتبال” جکسون گفت: از کسانی که گفتگو با جورج شش-زمان همه ستاره رو به جلو برای آنها کلیپرز معامله این offseason در دنباله ای از حرکت می کند که مشبک Kawhi Leonard دقیقا نتیجه این بود که به دنبال هر دو بازیکن است.

“او همیشه مانند” ما در حال رفتن به بازی با هم و ما می خواستیم به تلاش بود در Indy (اما) ما به پایان رسید تا بخش رقبا (در پیستون و ایندیانا پیسرز),” جکسون گفت. “و من عاشق رفتن در برابر او – او سر به سر matchup (11-4 هر basketballreference.com بنابراین از لحاظ فنی در حال حاضر من نمی تواند او را گرفتن.

“اما این چیزی است که ما همیشه صحبت در مورد پس از آن احساس حقیقی حتی حلق آویز کردن بعد از تمرین دیروز و ترک خانه اش او را به گفتن” من شما را در صبح است. و سپس عمل شده است بی دست و پا اما آن را سرگرم کننده است هر چند.”

مانند جکسون خود رودخانه ها گفت: نهم-سال guard – که به طور متوسط 27.2 دقیقه 14.1 عکس و 14.9 امتیاز در هر بازی در این فصل در دیترویت – نمی خواهد که مسائل دست زدن به کاهش مسئولیت ها و فرصت ها در L. A.

“این خنده دار است هر کس مذاکرات در مورد ‘خرید,'” رودخانه گفت. “گوش اگر شما در حال آمدن به یک تیم که قهرمانی آرمان شما همان عکس – و همه می دانند که. این خنده دار است که من به عنوان خوانده شده … جمله و جمله است به طور متوسط پنج امتیاز کمتر – او باید. او در یک تیم با پنج بازیکنان بهتر که راه آن کار می کند.”

چه رودخانه ها متمرکز شده است گفت: این مسائل که جکسون حضور را حل کند.

“لو (ویلیامز) انجام شد بیش از حد توپ-دست زدن به” رودخانه گفت. “و من فکر کردم آن را صدمه دیده خود را به ثمر رساند. ما می خواهیم لو به یک گلزن. و از آنجا که ما نمی باید که اضافی گارد لو انجام شد تمام توپ-رسیدگی به وظایف و من فکر کردم که او صدمه دیده است. در حال حاضر لو می توانید تمرکز بر روی آنچه که او واقعا هست و رخی می توانید آن را به او و این خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>