لس آنجلس — تا آنجا که زمان به عنوان طرفداران صرف تعمق تجارت امکانات این زمان از سال Doc Rivers می داند که آن را سنگین بازیکنان ذهن نیز هست.

“بازیکنان فکر می کنم بیش از یک مقدار زیادی در مورد مسائل” رودخانه گفت: قبل از کلیپرز با آن مواجه سن آنتونیو اسپرز در روز دوشنبه – با NBA تجارت مهلت بلندی در ظهر PT در روز پنج شنبه. “پس از یک مربیگری نظر گاهی اوقات آن را خوب به فقط به صحبت کردن با آنها و اجازه دهید آنها را می دانم که چگونه شما احساس می کنید در مورد آنها و آنچه شما نیاز دارید.

“من فقط فکر می کنم در زندگی شما باید شفاف” رودخانه اضافه شده است. “شما می دانید که شما واقعا باید باشد. شما باید بگویید که بچه خود را چه شما فکر می کنم آنچه شما فکر می کنم در مورد آنها و راه آنها می تواند به خود کمک کند و این تیم است. بیشتر به شما انجام این کار بیشتر به شما در برقراری ارتباط بیشتر شما آنها را لمس بهتر است آنها را (از آن).”

این هفته آخرین فصل کلیپرز شد به خصوص مشغول است. در چند روز آنها داد و ستد دور توبیاس هریس مایک اسکات Boban Marjanovic اوری بردلی و مایک Muscala (و آنها را می خواهم برای به دست آورد هریس اسکات و Marjanovic). آنها روی آورده Landry Shamet, Ivica Zubac و JaMychal سبز و همچنین گرت معبد و ویلسون چندلر است. آنها چشم پوشی Marcin Gortat.

روز دوشنبه رودخانه ها نبود اوج دست خود را با توجه به هر گونه بالقوه مانور در این مهلت اصرار کلیپرز به عنوان در حال حاضر ساخته شده الهام بخش اعتماد به نفس خود را.

“منظورم این است که گوش دادن. ما عاشق تیم ما در حال حاضر. ما واقعا انجام” رودخانه گفت. “و این چیزی است که من به دنبال در حال حاضر این است چگونه می توانید تیم ما روی زمین در حال حاضر بهتر – و یا بر روی زمین است.”

شده است که این موضوع برای این فصل کلیپرز که بازیکنان که در ترکیب به دست 90 بازی ها است که کمک به 23 شروع ترکیب اولیه از طریق 49 بازی.

“تعداد زیادی از بچه های ما شده اند قادر به بازی” رودخانه گفت. “(پل جورج است) از دست رفته زیادی (21 بازی). وجود دارد که در آن من دمدمی مزاجی در مورد آن, اما پس از آن وجود دارد برابر ما میخوایم خوب و در پایان روز, من فکر می کنم ما خوب خواهید بود.

“ما به اندازه کافی مسائل در اسکلت و ما shootarounds که ما فکر می کنم ما خوب خواهد بود. و ما هنوز هم بسیاری از بازی های چپ و بنابراین تا زمانی که ما می تواند به شما می دانید دریافت به بچه ها در کف این گذشته 30 بازی و یا من فکر می کنم ما خوب خواهید بود.”

سوپر باول واکنش

رودخانه ها گفت: او قدردانی NFL مراسم تجلیل از کوبه برایانت در روز یکشنبه سوپر باول.

“این واقعا سرد” رودخانه گفت. “کوبه مراسم تجلیل از بازیکنان واقعا سرد بود و پس از آن فقط لحظه ای سکوت و همه چیز قبل از بازی عالی بود.”

برایانت در میان نه کشته در سقوط یک هلیکوپتر Jan. 26 در کالاباساس یک رویداد است که فرستاده تکان طریق NBA و فراتر از آن در روز از.

“و پس از آن بازی بزرگ بود” رودخانه اضافه شده است. “این یک بازی بزرگ! شهر کانزاس برنده و دفاع از خود چیزی است که برنده آن در پایان روز, من حدس می زنم شما می توانید می گویند (پاتریک) Mahomes خیلی خوب بود هر چند. اما این واقعا یک بازی خوب است. از آن لذت بردم.”

و آنچه در مورد کلیپرز’ ساکن Kansas City, Mo. بومی ؟

بله Shamet بازی لذت می برد بیش از حد.

دوم-سال گارد تیراندازی با قدردانی برای کباب خوب نوشته شده یک جشن داستان در Instagram و سپس “او در نهایت به ما گفت او از میسوری” رودخانه گفت: توقف به اجازه شوخی حل و فصل. (رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی را تبریک روز یکشنبه شب به “دولت بزرگ کانزاس است.”)

اضافه شده در رودخانه: “من مسابقه چند بازیکن در آن امروز است. همه آنها گذشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im