Clida مارتینز الیسون, مادر, MN دادستان کل می میرد از COVID-19 عوارض

مادر مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون بود که یک کودک حامی و مددکار اجتماعی, درگذشت ماه گذشته و خانواده اش آموخته است او آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

الیسون که در خط مقدم سیاست های دولت در طول COVID-19 همه گیر شد و در میان Clida کورا مارتینز الیسون پنج پسر. 82 سال از درگذشت 26 مارس در میشیگان.

“او فقط یکی از کسانی که برگزار شد آسمان و شما هرگز فکر نمی کردم شما می خواهم بدون و به طور ناگهانی در اینجا ما” کیت الیسون گفت.

نوه اش, مینیاپولیس, عضو شورای شهر ارمیا Bey الیسون نوشت: در نیویورک تایمز سرمقاله ارسال شده در روز شنبه که او سوار به دیترویت برای او مراسم تشییع جنازه.

“ترک دیترویت من فکر کردم در مورد تناسب تعداد سیاه مردمی در حال مرگ از coronavirus چرا که آنها تا به حال به آسم و دیابت و یا فشار خون بالا” ارمیا الیسون نوشت. “از آنجا که آنها تا به حال دسترسی محدود به قیمت مناسب, مواد غذایی سالم است. چرا که آنها زندگی می کردند در نزدیکی کارخانه. چرا که آنها نمی تواند استطاعت به پزشک مراجعه و یا از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت به دست کار می کنند. از آنجا که فشار خون خود را بود همیشه بیش از حد بالا از یک عمر تاکید کرد که به همه از بالا.”

او از هفته گذشته که مادر بزرگ خود را آزمایش مثبت برای COVID-19 ارمیا الیسون نوشت: “و دانستن است که باعث می شود من عصبانی تر — به عنوان اگر او را واقعا نمی تصویب شد اما ربوده و از ما است.”

Clida مارتینز الیسون در اصل از Natchitoches, لا. او فارغ التحصیل از خاویر دانشگاه با مدرک کارشناسی تکنولوژی پزشکی و او فرزندان او در حالی که کار به عنوان مدیر دفتر شوهرش دکتر لئونارد الیسون Sr. های روانپزشکی عمل.

پس از دکتر الیسون دچار سکته مغزی Clida مارتینز الیسون به کالج رفت و برگشت در سن 57 به دست آورده و کارشناسی ارشد خود را در رشته مددکاری اجتماعی. او 20 سال در میشیگان دادگاه اطفال را بدست آورد و “بود و هنوز هم در خدمت مردم جوان در دادگاه, سیستم, سال قبل از او در گذشت” با توجه به اگهی در گذشت.

او بود که “شالوده خانواده” و “یک عضو اختصاص داده شده” از او دیترویت کلیسای خانواده او نوشت: در اگهی در گذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im