کلئوپاترا بارج در Caesars Palace در ادامه برای به روز رسانی خود را, در وگاس تجربه

وجود دارد یک روند سبکی در حال اجرا را از طریق برخی از لاس وگاس’ قابل توجه ترین سالن های جدید از NoMad رستوران و نوار به Mayfair شام باشگاه در Bellagio به سارا و آقای Coco در کف دست است. طراحی و تن و برنامه نویسی از کسانی که در فضاهای است قطعا, سکس با هدف احساس از 40 یا 50 سال پیش—حتی اگر چند بازدید کنندگان به اندازه کافی به دقت به یاد بیاورید که در وگاس. این فقط یک پرنیان.

در ضمن یکی از کلاسیک وگاس محل که در اطراف آن—و هنوز هم به نظر می رسد و احساس می کند راه آن همیشه—فعال تر از همیشه است. شما احساس می کنید مانند شما در زمان سفر به 1970s وگاس هنگامی که شما بازدید کلئوپاترا بارج در Caesars Palace, اما وجود دارد به مراتب بیشتر اتفاق می افتد وجود دارد از استاندارد سالن های سرگرمی است که آن را برای اولین بار شناخته شد.

“این قطعا است که فهرست وگاس پرنیان می گوید:” دامیان کاستاریکا, معاون رئیس جمهور از سرگرمی عملیات برای Caesars Entertainment. تیم او شده است به طور مداوم آزمایش با بارج و اضافه کردن و ارتقاء برای دو سال گذشته. “اگر شما نگاه در سراسر شهر آن را قطعا منحصر به فرد و برنامه نویسی ما می تواند یک کمی بیشتر سرگرم کننده به عنوان یک نتیجه از آن است. ما [خواهید] برای قرار دادن افراد در یک محیط با ارزش سرگرمی است که احساس می کند با مضمون اما نه بیش از حد [بنابراین].”

صف فعلی به رخ کشیدن دو دیرین نوار headliners که باید انجام شود بسیار بزرگتر همیشه-یکی لاس وگاس سالن در سراسر خود در طبقه مشاغل: Wayne نیوتن (دوشنبه-چهارشنبه از ساعت 8 بعد از ظهر) و Dionne Warwick (پنج شنبه-جمعه از طریق مارس 1 در 8 p. m.). وجود دارد یک موسیقی پاپ افسانه نمایشی هر شب کمتر از 200 نفر در Caesars.

“شما بروید ببینید این هنرمندان و احساس انرژی در آن اتاق و شما نمی تواند برای هر چیزی بخواهید بیشتر” کاستاریکا می گوید. “بارج های ویژه ای است که شما را با هنرمند. شما وجود دارد. هیچ جدایی است.”

در سال گذشته علاوه بر این از یکی از بالاترین رزولوشن صفحه نمایش LED به عنوان یک پس زمینه به مرحله اجازه داده است کسانی که headliners به آمپر بالا که انرژی و محل خود را به روز رسانی سیستم صوتی بیش از حد.

جدیدترین عمل مشهور متوسط روانی توماس جان که نشان می دهد اجرا می شود روز شنبه از طریق شنبه در 3 یا 6 p. m. و به ارمغان می آورد یک نوع بسیار متفاوت از مخاطبان تعامل است. این اولین nonmusic نمایش را به اجرا در بارج; 2018 را مرتدان برجسته داستان های Q&A جلسات با چهره های ورزشی مانند خوزه Canseco و Terrell Owens. دیگر محدود به تاسیسات شامل پل شیفر, بلوز, مسافر noseworthy و CeeLo Green و اخیر یک زوج بومی نوازندگان Franky Perez و فرانکی Sidoris با سنگ و روح باند.

“همه آنها [را] چیزی بزرگتر و متفاوت [اینجا],” کاستاریکا می گوید. “Once upon a time, کسی گفت: ما [نمی تواند] مناسب بیش از چهار یا پنج تکه باند در این مرحله است. در حال حاضر ما 16. بخشی از سرگرم کننده است که هل دادن پاکت گفت: “بیایید از آن لذت ببرید و کشف کردن آنچه در آینده.'”

که گروه بزرگ است دیوید Perrico پاپ رشته ارکستر که نقطه وصل می شود به بارج بلند, سالن میراث جمعه و شنبه ساعت 10 شب بیشتر از محل را نشان می دهد یکی این روزها اما که یکی رایگان و wildly محبوب. نگاه هیچ بیشتر برای خود وگاس vibes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر