انرژی پاک است که یک برنده برای آمریکایی ها و اقتصاد خود را

Category: لاس واگاس

برخی از ما بر این باورند که رشد اقتصادی و مقابله با تغییر آب و هوا متقابلا منحصر به فرد ملی اهداف است. آنها در اشتباه هستید — آنها به عمد در تلاش برای فریب افکار عمومی آمریکا و آنها آن را می دانم.

عظیم به خوبی تامین می شود و به طور فزاینده ای قابل دفاع تلاش های صنعت سوخت فسیلی و دوستان خود را به انکار علم تغییر آب و هوا دانش مشترک است. چیزی نیست که به طور گسترده ای قدردانی است به همان اندازه تهاجمی تلاش برای انکار اقتصاد یک انرژی پاک گذار.

ما می توانید ببینید این کمپین دروغ در محل کار از رسانه های اجتماعی تبلیغات برای یکشنبه صبح را نشان می دهد. حتی با حقایق در برابر آنها بیش از حد بسیاری از جمهوری خواهان حفظ و تکرار آشکارا نادرست ادعا می کند در مورد قیمت انرژی و رقابت است.

به یک حد قابل توجهی رسانه ها اقدام به خرید به این, برای مثال, با گزارش در نظرسنجی درخواست چگونه مردم مایل به پرداخت بیشتر برای انرژی خود را.

اگر دموکرات نامزد می خواهید را به نفع خود آنها باید در معرض این دوگانگی کاذب. آنها باید آن را روشن به آمریکا است که پرداختن به بحران آب و هوا و گذار به یک اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک را نه تنها در نتیجه ارزان تر و تمیز و قابل اطمینان تر, انرژی, اما آن را نیز به نفع اقتصاد, ایجاد میلیون ها شغل جدید حفاظت از بهداشت عمومی و آمریکا رقابتی تر در بازار جهانی است. و فقط و عادلانه انتقال را ترک خواهد کرد و هیچ کس در پشت.

وقت آن است که برای نامزد نشان می دهد آمریکایی ها که این آینده ای مرفه برای همه قابل دسترسی و اثبات است در همه جا.

برای استارت, حذف برق از باد و آب و برق در مقیاس خورشیدی است که در حال حاضر بسیار ارزان تر از انرژی تولید شده توسط نیروگاه های زغال سنگ در ایالات متحده آمریکا حتی بدون یارانه. در بسیاری از مکان ها در ایالات متحده آن است که در حال حاضر ارزان تر برای ساخت جدید تجدید پذیر تولید انرژی از گیاهان جدید گاز طبیعی گیاهان است. و این هزینه تنها ادامه خواهد داد به کاهش.

بیشتر جایگزین موجود در زغال سنگ و گاز گیاهان با باد و انرژی خورشیدی خواهد شد و در واقع به کاهش صورتحساب برق به طور فزاینده بخش بزرگی از کشور است. یک مطالعه اخیر نشان داد که جدید بادی یا خورشیدی امکانات می تواند جایگزین 74% موجود متحده آمریکا زغال سنگ گیاهان در انداز فوری به مشتریان.

یک 2019 مطالعه توسط کوه های راکی موسسه نشان می دهد که ظرف مدت 10 سال ادامه کاهش هزینه را باد و انرژی خورشیدی با باتری های رقابتی با هزینه های عملیاتی موجود سیکل ترکیبی گاز طبیعی گیاهان در ایالات متحده آمریکا

بنابراین بین 2025 و 2035 ساختمان جدید باد و انرژی خورشیدی مزارع مجهز به سیستم های ذخیره سازی تبدیل خواهد شد ارزان تر از به سادگی ادامه فعالیت اکثریت قریب به اتفاق از زغال سنگ و گاز طبیعی گیاهان است.

ماشین های الکتریکی قیمت ها نیز رو به کاهش. قیمت تمیز کردن اتومبیل های برقی در ایالات متحده انتظار می رود که به طور کامل هزینه قابل رقابت با اتومبیل های بنزینی حدود سال 2025 است. هنگامی که اتفاق می افتد اتومبیل های الکتریکی را در یک موقعیت به جای فروش گاز-طراحی اتومبیل ها بسیار به سرعت در حال احتمالا خیلی سریع تر از بسیاری از پیش بینی. مصرف کنندگان را از مزایای خودروهای برقی بسیار ارزان تر به راه اندازی و نگهداری از سنتی گاز خودرو. به علاوه برای کسانی که لذت بردن از رانندگی با آنها را سریع تر شتاب و فقط بیشتر سرگرم کننده به درایو.

درست است که مانند بسیاری از زندگی در حال تغییر modernizations انرژی گذار خواهد شد که قابل توجه اولیه هزینه های سیستم مانند ساختمان هوشمند شبکه برق و ماشین های الکتریکی-شارژ زیرساخت ها است. اما به جای کشیدن اقتصاد آمریکا به پایین چنین سرمایه گذاری انرژی خواهد شد و رانندگی رشد اقتصادی با یک نتیجه نهایی در اجتناب سلامت هزینه های یارانه های انرژی و آب و هوا خسارت چند بار بالاتر از هزینه.

به خوبی صرف زیرساخت های بودجه افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها. تحلیلگران پروژه است که این سرمایه گذاری نه تنها در کسب بازده تولیدی و سرمایه گذاری به شدت مورد نیاز زیرساخت بلکه رانندگی فعالیت های اقتصادی برای چندین دهه در حالی که ایجاد میلیون ها شغل.

خط پایین این است: ما در حال حاضر ابزارها و تکنولوژی را فقط انتقال به انرژی پاک است که ایجاد شغل jumpstarts اقتصاد ایالات متحده و کمک به حل بحران آب و هوا. ما می توانیم انتظار می رود که ادامه داد: نوآوری و فن آوری های جدید را تنها سرعت بخشیدن به این تغییر و آوردن هزینه های پایین بیشتر است.

این است که در مورد انتخابات مقدماتی دموکرات نیاز به رای دهندگان. در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران شرط بندی در حال مرگ به سوخت های فسیلی سرکش نیروهای بازار در فرایند ساخت, پاک, انرژی یک تریلیون دلاری بخش. کنتراست و خطر — و نه فقط به یک سیاره careening نسبت به فاجعه اما به ایالات متحده رقابت و اقتصادی رهبری — نمی تواند روشن تر است.

ساده و روشن و ریشه در زندگی روزمره است. این یک چشم انداز همه آمریکایی ها می توانید در پشت و یک پیام که در آن یک نامزد حزب دموکرات می توانید برنده شوید.

کن برلین است مدیر عامل شرکت آب و واقعیت عمل صندوق, غیر انتفاعی, سازمان حمایت از تاسیس توسط معاون رئیس جمهور سابق ال گور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im