کلودین حق می پیوندد معیار مجموعه

Category: سیاتل No comments

I love this movie so damn much.

من عاشق این فیلم پس لعنت زیاد است. حسن نیت ارائه میدهد از معیار مجموعه

قلب من پر است از کسانی که براق چشم emojis در حال حاضر به دلیل دیروز در صفحه اصلی تصویری توزیع کننده معیار مجموعه اعلام کرد که جان بری فوق العاده کلودین خواهد خود را به پیوستن به محترم فهرستی در ماه اکتبر. Diahann Carroll است قلب تپنده فیلم—من استفاده می شود به دیدن او swathed در یک نوع از سلسله-و-خز-twinged زرق و برق اما به عنوان eponymous کلودین او متقاعد کننده نقش یک مادر گیر کرده در یک چرخه فقر که خودش را می یابد در یک تا حدودی غیر ممکن است ارتباط با garbageman. او هنوز هم موفق به پر زرق و برق—و تیز به عنوان جهنم است.

حمایت

کلودین یک برش عمیق است که ما برجسته در تقلا برای قبل از Unstreamable ستون من از نوشتن هر هفته با غریبه دیجیتال ویرایشگر تعقیب می سوزد در مورد فیلم های که در حال حاضر در دسترس برای جریان. مانند Beau travail ماه گذشته, دی وی دی از کلودین نیست به طور کامل در دسترس نیست اما نسخه های با کیفیت هستند قطعا دشوار است برای پیدا کردن. این فیلم که به درستی سزاوار توجه و مراقبت قرار داده و به مصرف آن و در حال حاضر آن را بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.

در اینجا چیزی است که من در مورد نوشت: Claudine سال گذشته:

در این کمدی-درام کلودین (Diahann Carroll در اسکار-نامزد عملکرد) بالا بردن شش فرزند خود در هارلم. هر چند او دریافت رفاه آن را به اندازه کافی به پایان می رسد دیدار او مخفیانه با این نسخهها کار به عنوان یک خدمتکار برای یک خانواده در حومه شهر در کنار. آن وجود دارد که کلودین در دیدار با هوش و خنده دار garbageman, Roop (omg, جیمز ارل جونز) که می خواهد به شراب و ناهار خوردن و شصت و نه او هر شب این هفته. در ابتدا مطمئن کلودین در نهایت می افتد که ارتباط garbageman.

پشتیبانی غریبه

وجود دارد بسیاری از لحظات به یاد ماندنی در این فیلم: راه Roop gazes کلودین در تخت خواب و به او می گوید “زمانی که من به تو نگاه من دندان صدمه دیده است”; چگونه کلودین و او شش فرزند عجله برای مخفی کردن تمام لوازم جدید که سفید مددکار اجتماعی می آید به بازدید; راه کلودین ورقه به او شلواری پس از اواخر شب جلسه با Roop; هر دو حرف حساب با مربوطه کلیشه (سیاه باک و رفاه ملکه) و نرده در برابر نژادپرستانه سیستم است که آنها را نگه می دارد در فقر; موسیقی متن فیلم نوشته شده توسط Curtis Mayfield و انجام شده توسط Gladys Knight & پیپ.

کارول و جونز به آمیزش شیمی است که هر دو خنده دار و واقعی در راه آنها حرکت به بالا و پایین از عشق و خانواده و مشکلات مالی مواجه رابطه خود را. وجود دارد هیچ بهانه یک “خوش و خرم” پایان دادن به برای زن و شوهر بلکه “چگونه می تواند ما را در این کار اگر شما را تا پایان از دست دادن رفاه.” همچنین 15 دقیقه گذشته امکانات یکی از بزرگترین دوچرخه سواری دنباله من دیده ام در فیلم است. کلودین قلب من ذوب شده.

برخی از چیزهایی که شما می خواهید با این معیار نسخه: 4k دیجیتال مرمت (duh); تفسیر صوتی از سال 2003 شامل بازیگران Diahann Carroll, جیمز ارل جونز و لارنس هیلتون-Jacobs, فیلمساز George Tillman Jr. و از فیلمنامه نویسان Lester و تینا کاج دن کاج; مقاله توسط منتقد دانیل A. Jackson; به همراه زیرنویس انگلیسی. پیشسفارش این دی وی دی اینجا و اتمام بقیه معیار اکتبر منتشر شده (که شامل انگل) در اینجا.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>