کلارک کانتی را حراج عمومی به ویژگی های boatload از موارد

boat

این قایق یک بار استفاده شده توسط جنوب نوادا آب اقتدار به جمع آوری آب نمونه های با کیفیت از دریاچه مید خواهد بود در میان آیتم های موجود در یک دولت مازاد حراج روز شنبه, فوریه. 29, 2020.

از ساندویچ نمایش کولرهای به Michael Kors و مربی کیسه اولین Clark County government مازاد حراج از سال را به طیف گسترده ای از آیتم های در دسترس برای خرید.

این triannual ویژگی های رویداد آیتم های به دست آمده توسط پلیس محلی و همچنین از دست داده و متوجه موارد از فرودگاه بین المللی McCarran. در این سال یک قایق استفاده می شود که قبلا توسط جنوب نوادا آب اقتدار به جمع آوری آب نمونه های با کیفیت از دریاچه مید خواهد بود در میان آیتم های موجود. قایق می آید مجهز به دو باشگاه موتور کولر و بخاری.

“قایق بود در استفاده از سال 1999 و بسیار منحصر به فرد قطعه از تجهیزات به دلیل اندازه و قدرت” به گفته دیوید جانسون مدیر شهرستان خدمات خودرو را بدست آورد.

پیش نمایش و پیش ثبت نام دوره خواهد شد از دوشنبه تا جمعه 9 صبح تا 5 بعد از ظهر در همان محل به عنوان روز حراج 4320 استفانی خیابان خاموش شرق فلامینگو جاده در نزدیکی سگ خیال باف را پارک.

“ما مردم را تشویق به آمدن به پیش نمایش دوره را به طوری که آنها می توانید قبل از ثبت نام و ضرب و شتم هر خط آنها ممکن است روبرو می شوند در روز شنبه در ثبت نام تریلر” جانسون گفت.

لیست از وسایل نقلیه و سایر اقلام فروخته شده در tntauction.com.

شنبه حراج شروع می شود در ساعت 8 صبح خواهد شد و از ویژگی های 300 وسایل نقلیه و 420 تعداد زیادی از اقلام متفرقه. کسانی که با برنده مناقصه می توانید با پرداخت نقد, کارت اعتباری, کارت اعتباری چک مسافرتی و یا حواله پول.

هر حراج تساوی بین از 1800 و 2000 مناقصه جمع آوری میلیون ها نفر هر سال برای شهرستان کلارک و شرکت کننده دیگر نهادهای دولتی با $5.8 میلیون مطرح شده در 2019.

برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید, شهرستان, وب سایت که شامل تصویری تکمیل فرم سفارش در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im