یک Clark County مرد که تست مثبت برای COVID-19 — برای اولین بار از دو coronavirus موارد گزارش شده تا کنون در نوادا — همچنان بستری در بیماری جدی مقامات بهداشتی جمعه اعلام کرد.

بیمار شرح داده شده تنها به عنوان یک انسان در 50s خود را با “زمینه ای شرایط پزشکی بود که درمان در انزوا در یک VA جنوب نوادا سیستم بهداشت و درمان تسهیلات.

این مرد تا به حال سفر به واشنگتن که در آن رمان ویروس ادعا کرده است 13 زندگی و تگزاس است که چند مورد تأیید سلامت منطقه گفت:. مقامات فاش نمی, کدام شهرها بیمار سفر کرده بود.

مقامات می گویند که او را نشان نمی دهد علائم در طول سفر و که کسانی که او مواجه می شوند در فرودگاه و یا در محدود تعاملات خود را در طول سفر نیست در معرض خطر عفونت است.

اما جنوب نوادا سلامت منطقه گفت: در آن مشغول به کار بود با آن مراقبت های بهداشتی شرکای “به سرعت شناسایی” افرادی که تا به حال بیشتر قابل توجهی در تماس با او از جمله کسانی که در خانواده خود و یا ارائه دهندگان خدمات پزشکی. افراد شناسایی شده در تحقیقات خود خواهد بود به خواسته خود قرنطینه به مدت دو هفته.

این بیماری آلوده شده است نزدیک به 100,000 قربانیان در بیش از 90 کشور و کشته شدن بیش از 3400 آنها عمدتا در چین که در آن ویروس است که اعتقاد به سرچشمه گرفته است. در ایالات متحده 14 نفر فوت کرده است که از جمعه.

مقامات در شمال نوادا در روز پنج شنبه — همان روز مقامات در اینجا شناسایی اولین نوادا قربانی — گفت: یک مرد در رنو منطقه که می خواهم سفر شده روی یک کشتی کروز دریافت کرده بود presumptive تست مثبت برای ویروس رنو روزنامه مجله گزارش شده است.

عفونت اعتقاد بر این است که صورت گرفته در کشتی و نه جامعه از طریق قرار گرفتن در معرض این روزنامه گزارش داد. تست اضافی توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مورد نیاز است برای تایید این ویروس در دو نوادا اما سازمان دولتی است و با توجه به “presumptive مثبت” را به عنوان مورد می شمارد.

بیش از 200 نفر در حال بنا به گزارش های آلوده در ایالات متحده از جمعه سرایت خطر برای Clark County ساکنان کم بود و جامعه گسترش تا به حال شناخته شده است, مقامات گفت.

جنوب نوادا بهداشت عمومی آزمایشگاه تا به حال سه نفر از کیت است که می تواند آزمون حدود 800 نمونه اینجا منطقه هیت در روز جمعه گفت.

افرادی که فکر می کنند که این بیماری توصیه شد برای جلوگیری از بخش اورژانس “مگر در مواردی که آن ضروری است.”

کسانی که با خفیف و سرفه و تب و یا “دیگر علائم تنفسی” خواسته شد تا اولین تماس با پزشک خود. مقامات خاطر نشان کرد که بهترین عمل برای جلوگیری از بیمار شدن به طور مداوم در شستن دست ها با صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست توصیه می شود زمانی که آب و صابون نیست فورا در دسترس است. اغلب لمس سطوح و اشیاء باید به طور مداوم مقادیر است.

مردم باید اجتناب از دست زدن به چشم, بینی, دهان و اجتناب از تماس با افراد بیمار چه کسی باید در خانه بماند. کسانی که سرفه یا عطسه باید انجام دهید آن را به یک بافت است که باید پس از آن به سطل آشغال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de