کلارک مدارس شهرستان خلاق برای جشن سالمندان و دانش آموزان دیگر

Virtual Assembly

حسن نیت ارائه میدهد / اشلی VaNess معلم و دانش آموز, شورای مشاور

آزادی دبیرستان را تشویق تیم انجام می دهد در طول یک مجازی مونتاژ جمعه, آوریل 3 سال 2020 است.

کامرون Grau, موسیقی, هنرمند و فارغ التحصیل ارشد در سیرا ویستا بالا بود و به دنبال به جلو به یکی از آخرین فرصت برای DJ برای همسالان خود در مدرسه خود را در senior prom.

اما بیشتر در فرد ارشد حوادث از جمله مدل و فارغ التحصیلی فرض لغو و یا به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بنابراین Grau داوطلب برای DJ بعدی بهترین عملکرد مدرسه: یک schoolwide مجازی “مونتاژ” برگزار شد Instagram زنده در شب جمعه.

“ما انجام داده اند هر چیزی شبیه به این قبل از پس آن چیزی است که هیجان انگیز است که همه ما به دنبال به جلو به” Grau گفت:

برنامه ریزی شده توسط Sierra Vista دانشجویی شورای مجازی مونتاژ شامل چیزهای بی اهمیت یک “نبرد” در موزیک ویدئو پلت فرم رسانه های اجتماعی Infinite Grau DJ set و یک کلاس پخت و پز با اصل جان Anzalone که نشان داد دانش آموزان چگونه راویولی.

این فقط یک مثال از مجازی فعالیت های برنامه ریزی شده توسط Las Vegas, دبیرستان, دانش آموزان, معلمان و مدیران در تلاش برای افزایش دانش آموز روحیه در طول دولت موظف مدرسه بسته شدن به آخرین برنامه ریزی شده تا حداقل مارس 30.

سالمندان در حال از دست دادن معشوق سنت با توجه به همه گیر با بسیاری از Clark County School District دبيرستان داشتن لغو مدل و پیش بینی لغو شروع. با این وجود مجامع روح هفته کمپین های رسانه های اجتماعی spotlighting دانش آموزان و معلمان و ارشد-رویدادهای خاص مانند مجازی مدل جای گرفته اند و یا در حال برنامه ریزی با توجه به دبیرستان دانش آموزان و مدیران.

Click to enlarge photo

“از مديران مدارس متوسطه در شهرستان کلارک فقط یک گروه از افراد که واقعا کار می کرد با هم به آن چگونه ما می توانیم نگه داشتن چیزهای مثبت” گفت: اسحاق استین اصلی از کویر سنبه بالا است.

اهمیت جشن سالمندان در خاص است که شخصی برای استین به عنوان او یک دختر فارغ التحصیلی دبیرستان در این بهار. او امیدوار است برای برگزاری یک کویر سنبه مراسم فارغ التحصیلی بعد از این سال اگر چه او به رسمیت می شناسد که از آن می توان لجستیکی به چالش کشیدن اگر نه غیر ممکن است.

در این میان کویر سنبه برگزار روح هفته در هفته گذشته و “مجازی ارشد روز” در 20 مارس که در آن مدرسه ترویج سالمندان و دستاوردهای خود در رسانه های اجتماعی استین گفت. هر روز روح هفته اختصاص داده شده به خانه های مختلف فعالیت — تماشای فیلم پوشیدن لباس خواب و سالن ورزش لباس ساخت Infinite تصویری و لوازم ورزشی کویر سنبه با مضمون لباس استین گفت.

“من نمی دانم Infinite که خوب بچه ها من تحصیل من در آن,” او گفت:.

آزادی بالا برگزار مجازی مونتاژ جمعه شبیه به یک در سیرا ویستا دادن به دانش آموزان فرصت به نمایش گذاشتن مهارت های خود گفت: اشلی VanEss یک معلم و دانش آموز, شورای مشاور. جریان بیش Instagram, مجلس شامل اجرای, از, مدرسه, گروه کر, گروه و تشویق تیم.

دانش آموزان در هر کلاس نیز به رقابت در برابر یکدیگر در یک Infinite challenge. حتی معلمان درگیر در مجمع از طریق لب همگام سازی عملکرد VanEss گفت.

“من در بالا در حال حاضر. خیلی باحال بود,” او گفت: چند ساعت پس از مجمع. “من پیش بینی آن را به خوبی, اما برای دیدن آن می آیند با هم فقط من به اشک آورده.”

در علاوه بر این به سازماندهی یک روح در هفته بهار دره بالا است که درگیر در “قرنطینه چالش” در برابر کلارک بالا به موجب آن دانش آموزان و معلمان می تواند چالش های آن در دیگر مدرسه در فعالیت های مختلف بهار دره اصلی Tam Larnerd گفت. Larnerd همسر کری Larnerd است کلارک اصلی.

Tam Larnerd نیز برقراری ارتباط با دانش آموزان روزانه از طریق ایمیل درباره مدرسه اخبار و فعالیت های, گفت:, فارغ التحصیل ارشد تیلور Wilkerson.

برای اکثر سالمندان به اقامت در تماس و تلاش برای حفظ یک حس عادی از طریق رسانه های اجتماعی Wilkerson گفت. با اینحال او نا امید است که شروع خواهد شد و احتمالا لغو می شود, به خصوص با توجه به این که او مجموعه ای برای ارائه یک سخنرانی به عنوان valedictorian.

“حتی اگر ما فراموش مجازی یک یا کوچکتر, یک, آن را واقعا همان” او گفت:.

برخی از مدارس در حال توزین برگزاری حافظه های فوق و شروع در تابستان اگر چه پیدا کردن لازم chaperones که زمان از سال می تواند مشکل Larnerd گفت. بهار دره با ایده داشتن یک ارشد به رسمیت شناختن مراسم در دسامبر اما هیچ گفتن وجود دارد که چگونه است که با دانش آموزان برنامه, او گفت:.

با همه گیر ایجاد عدم قطعیت قابل توجهی برای لاس وگاس دانش آموزان و از آن مهم تر است در حال حاضر از همیشه برای مدارس برای ارتباط با دانش آموزان یادآوری کنید که آنها تنها نیستند و آنها را به فعالیت ها و رویدادها به هیجان زده در مورد VanEss گفت. او شده است به رله که پیام به دانش آموزان در لیبرتی دانشجویی شورای اجرایی هیئت مدیره است که برنامه ریزی شده بسیاری از مدرسه مجازی حوادث.

“ما قطعا به چالش کشیده در حال حاضر, اما ما در حال افزایش است,” او گفت:. “ما به طور مداوم به فکر راه های دیگر را امتحان کنید تا مطمئن شوید که کلاس 2020 می داند که ما در حال فکر کردن از آنها و ما هنوز هم در جشن آنها, حتی اگر آن را از یک فاصله است.”

دانش آموزان در تلاش هستند تا وضعیت را در گشاد گشاد راه رفتن نیز هست. حتی اگر آنها نمی تواند به راه رفتن روی صحنه خود را برای دریافت مدرک این بدان معنا نیست که آنها نمی فارغ التحصیل, Grau گفت.

“من فکر می کنم این مهم است که سالمندان نمی توانید روح خود را به پایین پرتاب” گفت: آزادی دبیرستان ارشد Breanna Rizo. “این یک وضعیت دشوار و آن را قطعا رفتن به ما را قوی تر کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im