کلارک کانتی رو به 1 میلیارد دلار ضرر در درآمد

کلارک کانتی است طرح 1 میلیارد دلار ضرر در درآمد بیش از 16 ماه آینده به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران رئیس امور مالی جنیفر Colvin گفت.

این صندوق به طور کلی پیش بینی شده است برای دیدن یک $315 میلیون دلار کسری برای سال مالی 2021, Colvin گفت. دستمزد و حقوق به تنهایی را تا $335 میلیون دلار از بودجه شهرستان.

کلارک کانتی کمیسیون دریافت تاریک و دلگیر ارائه بودجه امروز.

کارکنان در ابتدا برنامه ریزی شده به ارائه آزمایشی بودجه به کمیسیون در ماه مارس و ارائه آن به دولت در 15 آوریل. همه گیر تغییر این برنامه به عنوان آنها درهم به توسعه جدید بودجه پیش بینی.

“پس (خاموش کردن) همه دست به دست شده است در عرشه در واقع به دست آوردن درک درستی از تاثیر اقتصادی به بخش” Colvin گفت. “این یک مقدار زیادی از کار به نوبه خود آنچه که ما تا به حال در اصل برای ما آماده ارائه اصل.”

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak در اواسط ماه مارس دستور داد تمام قمار و غیر ضروری کسب و کار بسته به مدت 30 روز و بعد از آن تمدید خاموش کردن از طریق پایان ماه آوریل است.

فشار از دست دادن درآمد در حال آمدن از تثبیت مالیات مالیات اتاق بازی مجوز مجوزهای کسب و کار و خدمات اتهامات عنوان شده علیه.

Colvin پروژه $118.1 میلیون از دست دادن در ماه ژوئن حدود 52 درصد کمتر از سال مالی 2019 که دیدم $227 میلیون دلار درآمد از ماه مارس تا ماه ژوئن است.

Colvin گفت: زمانی که کارکنان در اصل آماده بودجه آنها پیش بینی درآمد خواهد به طور قابل توجهی بیش از سال مالی 2019 شماره.

مالیات و هزینه های مجوز شده اند به طور کلی پایدار جریان درآمد از سال 2007 با افزایش قابل توجه پس از سال 2017 Colvin گفت.

شهرستان تصویب $1.46 میلیارد دلار بودجه در سال گذشته, خوش بینانه است که جریان درآمد ادامه خواهد داد به افزایش می دهد.

فروش مالیات بر درآمد بود محافظه کارانه تخمین زده می شود در $453.3 میلیون برای سال مالی 2021. مالیات بر فروش است که حدود 86 درصد از تثبیت مالیات بر درآمد.

همه گیر و غیر ضروری خاموش کردن کسب و کار کاهش داده است پیش بینی برای این جریان درآمد به دلار 292.5 میلیون.

شهرستان کارکنان توصیه می شود برش حدود 69 میلیون دلار از این صندوق به طور کلی و حدود 124.5 میلیون از چنین چیزهایی به عنوان سرمایه هزینه ها و کمک به, Clark County بازداشتگاه مترو پلیس مرکز پزشکی دانشگاه و پس از اشتغال و مزایای.

حتی پس از این کاهش اقدامات این شهرستان هنوز هم چهره $128.4 میلیون کسری بودجه ساختاری معنی مسئولان شهرستان نیاز به کاهش بیشتر به اطمینان حاصل شود آنها در سوراخ برای سال آینده.

برخی از چیزهایی که در نظر گرفته شده شامل کاهش به شهرستان خدمات و منابع استخدام توقف داوطلبانه تفکیک برنامه و کردند برنامه و نزدیک به 60 میلیون دلار کاهش کارمند حقوق و مزایای.

این بخش ممکن است در نظر گرفتن کاهش 11 درصد از نیروی کار خود را.

حدود 1100 مترو کارکنان پلیس در حال تامین مالی خارج از شهرستان را به طور کلی صندوق Colvin گفت. پس از آن بودجه اجرا کردن آن دشوار خواهد بود برای شهرستان برای کمک به او گفت.

“از آن خواهد شد در آینده و چالش های پیش رو” او گفت:.

شهرستان کلی تعهد بدهی بالغ در حدود 3.8 میلیارد دلار 2.8 میلیارد دلار از آن است که تحت پوشش تثبیت اتاق و مالیات بر فروش و همچنین بیمارستان و فرودگاه درآمد Colvin گفت.

اگر این درآمد در ادامه به کاهش این شهرستان خواهد بود موظف به پرداخت این بدهی با برخی از آن صندوق به طور کلی و یا افزایش مالیات بر اموال Colvin گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru