کلارک کانتی سبب پلیس را تعطیل مبارز کسب و کار

Category: لاس واگاس No comments

نوادا کسب و کار تلقی می شود غیر ضروری است که حاضر به شاتر میان coronavirus بحران با وجود دستور دولت باید تا نیمه شب جمعه به انجام این کار.

اگر کسانی که در unincorporated Clark County باقی بماند آنها باید انتظار یک بازدید از مترو پلیس ویژه تحقیقات واحد. یک کارآگاه آنها را یک کپی از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اضطراری جهت خاموش کردن یک نامه از مترو و هشدار شدید: در حال حاضر نزدیک و یا ما آن را برای شما انجام.

مترو سرهنگ ناتان Chio امیدوار است این سفر انجام خواهد شد. کلارک کانتی کمیسیون اواخر جمعه برگزار شد جلسه اضطراری و به اتفاق آرا تصویب یک فرمان که واگذار تنبیهی قدرت به اداره پلیس.

عواقب آن برای مقاومت در برابر هشدارهای متعدد و رسمی درخواست شامل جریمه مجوز revocations و ناخالص بزه شمارش برای به خطر انداختن امنیت عمومی. قبلا مترو تنها مجاز به تعطیل کردن کسب و کار برای هشت ساعت است.

مقامات گفت: جریمه برای هجوم منظور, می تواند هزینه تا 1000 $در هر تخلف در هر روز است.

آن را بلافاصله روشن چگونه لاس وگاس, Henderson, و, North Las Vegas, برنامه ریزی برای اجرای Sisolak است که عملیات مانند میله باشگاه ها و سالن های بستن درهای خود را تا مارس 16, زمانی که سفارش منقضی می شود.

دولت باید اجرا اجتماعی فاصله استراتژی سعی کنید برای کاهش گسترش از کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری است که wreaked ویران آلوده کردن بیش از 275,000 نفر در سراسر جهان کشته شدن بیش از 11,000 از جمعه. در Clark County, 126 نفر تست مثبت برای این ویروس است که منجر به کشته شدن دو هر دو در شهرستان کلارک.

در نوادا قمار و دیگر شالوده صنایع تعطیل و پس از Sisolak را به رسمی سفارش سهشنبه, اما نه همه کسب و کار توجه به هشدار. مترو میگوید ناتوان به اجرای این بخشنامه بدون یک فرمان اجرایی از Sisolak.

Clark County Sheriff جو لمباردو گفت: صبح روز جمعه او پیش بینی آن در آینده شد و Sisolak تحویل در بعد از ظهر اما شارژ قضایی با اجرای خود را در اجرای.

شهرستان کمیسیون انجام داد که فقط شب جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>