رهبران شورای شهر لس آنجلس خواهد رای جمعه به درخواست بودجه اضافی برای یک دره سن فرناندو برنامه کمک کرده است که حرکت بیش از 200 نفر از افراد بی خانمان از بیمارستان بخش اورژانس به مسکن و خدمات اجتماعی.

بی خانمان مسکن و بازیابی پروژه راه اندازی شد در اواخر سال 2018 به عنوان یک همکاری بین مشیت Tarzana مرکز پزشکی و Tarzana, درمان, مراکز, غیر انتفاعی, سازمان بهداشت و درمان با تمرکز بر سلامت روان و درمان مواد مخدر.

عضو شورای باب Blumenfield که درخواست $422,628 از 120 میلیون دلار کمک مالی دولت گفت: “خلاق” برنامه نشان داده است میزان بالایی از موفقیت در ارتباط unhoused افراد به مسکن و بهداشت روانی و یا درمان سوء مصرف مواد.

در این برنامه کارکنان بیمارستان شناخته شده به عنوان “بیمار دریانورد” در سه مشیت بیمارستان بخش اورژانس — Tarzana سنت جوزف در بربنک و شمال تپه صلیب مقدس — صفحه نمایش برای بیماران دچار بی خانمانی و اتصال آنها به Tarzana درمان مرکز خدمات.

بیمار دریانورد اشاره unhoused بیماران به مسکن موقت ارائه شده در خانه های اجرا شده توسط مرکز درمان و بیشتر سلامت روانی یا سوء مصرف مواد و خدمات. دو خانه و دو و سه خوابه خانه و یکی برای زنان و دیگری برای مردان, با دو تخت در هر اتاق. این دریانورد همچنین کمک به آنها در خط دائمی یارانه مسکن.

555 بيماران نمایش برای پذیرش فقط در بیش از یک سال 49 در حال حاضر باید یک آدرس دائمی, 46 وارد انتقالی مسکن و 136 به دست آمده اضطراری مسکن, آمار و ارقام, از, عضو شورای را نشان می دهد. علاوه بر این 31 شروع کرده اند سرپایی درمان سوء مصرف مواد و 165 متصل شدند به خدمات بهداشت روان.

اما بدون بودجه اضافی دکتر José C. Salazar, مدیر برنامه در Tarzana مراکز درمانی گفت: این پروژه برنامه ریزی شده است تا پایان ماه ژوئن 30.

“بی خانمان ما در حال تعامل ما با نظام سلامت از طریق اورژانس” سالازار افزود: در بسیاری لزوما تجربه یک اورژانس پزشکی هستند اما نیاز به یک تخت خواب, مواد غذایی و دوش.

“آیا آن را نمی بزرگ اگر ما بهتر می تواند نیازهای خود را با اتصال آنها به مسکن و بهداشت روانی و یا دیگر خدمات اجتماعی ؟ بنابراین برنامه ما اجازه می دهد تا به بیمار بیمارستان دریانورد تعبیه شده وجود دارد.”

توانایی ارائه مسکن موقت کمک می کند تا ارائه دهندگان پیگیری بیمار از مزایای برخی از ثبات در موقت خانه, او گفت:. “اما قطعا کافی نیست.”

با توجه به آمار و ارقام از لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار 2019 تعداد وجود دارد برخی از 8,000 مردم دچار بی خانمانی در سن فرناندو و سانتا کلاریتا دره.

بی خانمان مسکن و بازیابی پروژه در Tarzana در ابتدا بودجه به طور کامل در پراویدنس بهداشت و خدمات از جمله بیمار دریانورد و اجاره در خانه.

Blumenfield گفت: او را تشویق مشیت Tarzana به “بيمارستان به تراشه” در این فشار دادن موضوع سلامت به عنوان گروه درخواست کمک به تامین امنیت مجوز برای آن $542 میلیون و گسترش پروژه قرار است برای تکمیل در سال 2023.

پراویدنس, کاتولیک, غیر انتفاعی, مراقبت های بهداشتی گروه موافقت کرده است به ادامه حمایت از این برنامه اورژانس خدمات.

با توجه به حرکت Blumenfield گذراند بودجه درخواست از دولت بی خانمان مسکن کمک و پیشگیری برنامه را پوشش اضافی خیابان بیمار دریانورد یک پروژه هماهنگ کننده و مدیر مسکن در علاوه بر این به تعمیر و نگهداری و هزینه های عملیاتی. استفاده از وجوه نیاز به تایید از شهر افسر اداری.

“این در نهایت بخشی از ماموریت خود را در مشیت اما من فکر می کنم وجود دارد همکاری خود را با منافع اقتصادی” Blumenfield گفت.

“در نهایت من می خواهم عشق را به شرکت های بیمه تراشه در بیش از حد,” او اضافه شده است. “اگر ما می خواهیم برای حل بی خانمانی ما نیاز به راه حل های مقیاس پذیر و چین با مردمی’ منافع مختلف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de