Judge Michael Spearmen during a pre-inquest hearing in 2018.

قاضی مایکل اسپیرمن در دوران قبل از استنطاق شنوایی در سال 2018 است. لستر سیاه

پلیس طرفداران اصلاحات خوشحال بودند که بیش از یک سال پیش King County اجرایی داو کنستانتین نورد از یک فرآیند جدید برای انجام استنطاق جلسات که بررسی موارد زمانی که پلیس را بکشند. کنستانتین گرفته بود مات فرایند است که متهم شده بود از عیب پوشی افغانستان و تبدیل آن به یک ریشه باز اقدام است که بسیاری از منتقدان به حال ایمان.

اما کسانی که شفاف جلسات در حال حاضر ممکن است هرگز برگزار—حداقل اگر شهر سیاتل است.

حمایت

جو Koy بازگشت به کنت on Feb 16 (فروخته شده) و Feb 17 بلیط در accessoshowarecenter.com

شهرستان جدید استنطاق جلسات در معرض خطر هستند با تشکر از طرح دعوی در دادگاه از بعید حریف: شهر سیاتل. شهر است که شهردار و شورای شهر که غرور خود را در حال مترقی در پلیس شکایت کرد کنستانتین در امیدوار است که آنها می توانید زمان را به عقب برگردانید در اصلاحات خود را به استنطاق شنوایی روند. این شهرستان در طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند تقریبا هر واحد اصلاحات کنستانتین پیشرفته غیر قانونی است.

دادستان شهرستان پیت هلمز امضا کردن طرح دعوی در دادگاه اما دفتر او کاهش یافته است به می گویند اگر هر یک از دیگر رهبران سیاسی مانند شهردار جنی Durkan یا سیاتل شورای شهر وزن در طرح دعوی در دادگاه استدلال است. یک سخنگوی Durkan کاهش یافته است به نظر کارگردانی سوال هلمز.

شهر سیاتل پیوست در خود طرح دعوی در دادگاه توسط چند افسر پلیس که به کشته شدن مردم در حین انجام وظیفه.

خانواده ها از مردم به تازگی کشته شده توسط پلیس در شهرستان کینگ نیز پیوستن به نزاع قانونی اگر چه آنها درخواست دادگاه به حرکت روند در جهت مخالف است. خانواده Damarius ته که کشته شد توسط پلیس سیاتل اداره پلیس در سال 2017, است تحت پیگرد به نیروی پلیس را کشته اند به این. کنستانتین قوانین اصلی به قاتل پلیس گزینه کاهش به شهادت.

خانواده اشعیا Obet که کشته شد Auburn پلیس در سال 2017, است تحت پیگرد به گسترش استنطاق شنیدن فرایند شامل جنایی مجرمیت و به استنطاق شنوایی را داوران حق به توصیه اتهامات جنایی علیه افسران که کشتن. استنطاق شنوایی روند در حال حاضر ساختار به یک حقیقت یاب دادگاه تنها اختصاص کیفری یا مدنی اتهامات عنوان شده علیه.

پرونده های حقوقی ثبت شد در King County Superior Court ماه گذشته که در آن آنها در حال حاضر هنوز هم در انتظار شنیدن برنامه. وجود دارد مشروع شانس آنها می تواند راه خود را به دولت در دیوان عالی کشور است. این بدان معناست که این شهرستان را استنطاق جلسات آن شده اند را در خود نگه دارد از ژانویه 2018 و در حال حاضر شامل حدود 20 قربانیان خشونت های پلیس خواهد بود در خود نگه دارد و حتی طولانی تر است.

Dow Constantine is trying to expand investigations into deadly encounters with police. The city is trying to stop him.

داو کنستانتین است که تلاش برای گسترش تحقیقات به برخورد مرگبار با پلیس است. این شهر در تلاش است تا او را متوقف کند. لستر سیاه

“منصفانه تر و شفاف روند”

استنطاق جلسات وجود داشته است بیش از دولت واشنگتن. بازگشت هنگامی که این بخش از کشور بود و هنوز هم یک قلمرو دولت خواهد گاهی اوقات استفاده از استنطاق شنوایی و هیئت منصفه به جای پزشکی قانونی برای ایجاد علت از فرد مرگ است. این است که چرا این روند است که گاهی اوقات به نام پزشکی قانونی استنطاق.

“[T]او هدف از پزشکی قانونی استنطاق” با توجه به سال 1994 واشنگتن دیوان عالی کشور مورد کریک v. قفل “است به تعیین که فوت کرد چه بود علت مرگ و چه شد شرایط اطراف مرگ از جمله شناسایی هر بازیگرانی که ممکن است با عنوان جرم جنایی مسئول مرگ است.”

در شهرستان کینگ استنطاق جلسات اجباری هستند هر زمان که یک عضو از اجرای قانون درگیر در مرگ. اتهامات جنایی علیه پلیس که کشتن اساسا وجود ندارد در واشنگتن پس از استنطاق فرآیند فراهم می کند یک دادگاه تنظیم برای ایجاد حقایق اطراف پلیس کشتن حتی زمانی که مورد پایان ندارد تا در یک دادگاه جنایی.

استنطاق جلسات در حال حاضر اختصاص ندارد جنایی گناه یا مدنی, مجازات, اما آنها قرار است به ارائه درک بهتر اینکه چرا با توجه پلیس را کشته است کسی. شبیه به یک جنایتکار اقدام هیئت منصفه نامیده می شود و پس از آن وکلای شواهد موجود و شهادت شهود. در پایان از اقدام هیئت منصفه خواسته است برای پاسخ به یک سری از بله یا خیر سوال در مورد این قتل است.

با این حال پلیس با طرفداران اصلاحات استدلال کرد که در این شهرستان موجود استنطاق روند مغرضانه بود به نفع absolving پلیس از هر گونه خطا. طی inquests وکیل به نمایندگی از خانواده های کشته شدن افراد محروم شدند از ذکر انضباطی تاریخچه پلیس در سوال آموزش پلیس و اینکه آیا پلیس به دنبال آن زندگی می تواند ذخیره شده بود چیز دیگری اتفاق افتاده است.

این inquests خواهد غالبا در یک سوال—آیا افسر ترس برای زندگی خود را ؟ زمانی که استنطاق داوران خواهد به ناچار معتقدند که پلیس ترسیده بود قبل از آنها از کار اخراج شدند عکس, که به طور خودکار قتل به نظر می رسد توجیه صرف نظر از اینکه پلیس تا به حال اشتباه یا شکسته سیاست پلیس در راه خود را به گوشی و کشتن کسی.

به مسائل بدتر ظاهرا فرایند انجام شد در جلسات است که آسان نیست برای عموم به نمایش. روزنامه نگاران و حتی اغلب محروم از ضبط این جلسه صوتی.

سپس کنستانتین را تغییر داد. در ژانویه 2018, کنستانتین متوقف تمام زمان inquests و به نام کمیته ای برای بررسی روند و موضوع را توصیه. ده ماه بعد کنستانتین منتشر شد مجموعه ای جدید از استنطاق شنیدن قوانین پلیس و طرفداران اصلاحات را دیدم بسیاری از سیاست های جدید آنها را دوست داشت از جمله:

• گسترش استنطاق محدوده شامل سیاست پلیس و آموزش;

• گسترش دامنه جلسات به درخواست نه تنها حقایق مورد اما همچنین که آیا تغییر قانون اجرای سیاست می تواند مانع از مرگ;

• وادار کردن رئیس پلیس یا دیگر رئیس سازمان اجرای قانون در سوال به شهادت;

• اجازه می دهد یک افسر تاریخ انضباطی به بحث گذاشته شود;

• منع سوالاتی مانند “آیا افسر ترس برای زندگی خود را?”;

• دادن قدرت بیشتر برای قبل از استنطاق کشف و احضاریه;

• و ارائه تصویری livestreaming از جلسات.

کنستانتین گفت که هدف او را inquests یک “عادلانه تر و شفاف روند.” در بیانیه ای ارسال به غریبه در چهارشنبه او همچنین گفت:

این فرمان اجرایی جدید ساخته شده مهم اصلاحات و گسترش واقع پیدا کردن دامنه inquests برای کمک به ما در درک بهتر آنچه اتفاق افتاد و همچنان به بهبود بخشد. نقطه ای بود برای قرار دادن یک فرد مسئول در دادگاه, اما مطمئن شوید که ما خواسته سوالات درست و در زمان مناسب اقدامات است.

شهر سیاتل خوشحال است با کنستانتین تلاش برای درخشش یک نور روشن تر در افغانستان. این شهرستان در طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند کنستانتین عمل غیر قانونی که او تاسیس اصلاحات. این شهر نیز حمله به بسیاری از جنبه های خاص از سیاست جدید بودند که برای حمایت توسط پلیس, اصلاحات جامعه است.

شهر خواستار livestreaming از جلسات “تهاجم به حریم خصوصی و حقوق” از کشته شدن فرد و پلیس. این شهرستان می گوید: کنستانتین است “overreaching” اقتدار خود را از جمله آموزش افسران و همچنین نظم و انضباط تاریخچه در طول جلسات. و آنها ادعا می کنند که وکیل به نمایندگی از خانواده های کشته شدن افراد باید مسدود شود از درگیر شدن در discovery—مجموعه ای از اسناد و مدارک مربوط به شنوایی—تا روز دادرسی آغاز می شود. با توجه به اینکه در آن طول می کشد ماه به انجام دریافت و کشف این شهرستان در تماس با خانواده به طور موثر مسدود شده از گردآوری شواهد به استدلال در کنار خود.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اگر شهر برنده در دادگاه آنها را با موفقیت محافظت ماموران در سراسر پادشاه شهرستان را از نزدیک مورد بررسی قرار زمانی که آنها کشتن مردم است.

روشن نیست که رهبر در داخل شهر رانندگی این استراتژی است. دن Nolte یک سخنگوی دادستان شهرستان ادامه داد که شهر را نمی خواهد فاش که تصمیم به شکایت این شهرستان است.

“فرایند تصمیم گیری برای آن نهاد در این شهرستان تصمیم به آغاز یک اقدام قانونی و یا آنچه در استدلال به حال وکیل مشتری ممتاز,” Nolte گفت: در یک e-mail.

وکیل مشتری امتیاز مانع از وکلای مدافع از افشای اطلاعات نیست اما در عین نوار مشتریان از صحبت کردن است. اگر شهردار جنی Durkan که از لحاظ فنی یکی از شهرستان وکیل مشتریان می خواستم به فاصله خودش از این پلیس-محافظ طرح دعوی در دادگاه او به خوبی می تواند. او کاهش یافته است به ارائه هر گونه نظر برای این داستان.

این اولین بار نیست Durkan دولت محافظت ماموران از نزدیک بررسی زمانی که آنها صدمه دیده مردم است. در طول این شهرستان در آخرین قرارداد و مذاکره با اداره پلیس سیاتل بزرگترین اتحادیه پلیس این شهرستان مورد توافق در نوامبر سال 2018 به آب پایین موجود پاسخگویی قوانین به طوری که پلیس می تواند بیشتر ملایم فرایند تجدید نظر در زمانی که آنها منظم است. این قاضی فدرال انجام نظارت بر SPD دادگاه موظف اصلاحات اداره شهر از انطباق به دلیل Durkan را سیراب به پایین و انضباط فرایند بررسی.

کنستانتین گفت که او به جلو نگاه به حکم دادگاه در این اقدامات پس از شهرستان می تواند شروع به درک چگونگی اجرای قانون را کشته است مردم در این شهرستان است.

“وجود دارد 20 در انتظار inquests و من آگاه هستم نیاز فوری برای پیگیری این حوادث برای خانواده های اجرای قانون و جامعه” کنستانتین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de