(L-R) My mom, the boss, me, my dogs.

(L-R) من مادر رئیس من سگ. حسن نیت ارائه میدهد از مایک Fulop

من 76 ساله و مادر من به اشتراک گذاشته اند یک آپارتمان دو خوابه در Belltown برای 10 سال. مانند بسیاری از سیاتل مستاجرها این زمان در سال گذشته ما به سختی گرفتن.

حمایت

ما برای پرداخت اجاره از طریق ترکیب ما درآمد. من کمک آنچه که من را به عنوان یک عامل مستقل در کنوانسیون و به عنوان یک یادگاری بود و او کمک پول از او caretaking و مراقبت از کودکان کار می کنند.

من نیز مبتلا به آشالازی یک بیماری تهدید کننده زندگی است که در واقع جان من مری و باعث می شود غذا خوردن تقریبا غیر ممکن است که البته پیشتر توانایی من به کار در یک شغل ثابت. هزینه جراحی من نیاز به زنده ماندن باید خورده گذشته من 12 سال پس انداز.

این است که همه می گویند که قبل از همه گیر و حتی ضربه زندگی برای ما در حال حاضر پر از موانع و به طور منظم وجودی تهدید. من نمی توانست تصور چقدر بدتر از آن را می توانید دریافت کنید.

ما پشت افتاد و اجاره در ماه مارس به خاطر من صرف پول در این دامپزشک در تلاش برای نجات زندگی سگ. متاسفانه من سگ انجام آن را ندارد و آن زمان ما یک زن و شوهر هفته به صرفه جویی در پول به اندازه کافی به پرداخت صاحبخانه من.

آوریل مشاغل خشک برای مادرم و من بود. کار من این است که به طور کامل به کنوانسیون بنابراین تمام درآمد من برنامه ریزی شده را در این تابستان بود رفته تقریبا در یک لحظه. ما شده اند قادر به اجاره بوده است.

ما اجاره می رسد و در پایان ماه جولای و صاحبخانه ما می گوید ما باید برای رفتن مگر اینکه ما می توانیم پرداخت اجاره ما مدیون است. پس ما اصلا خوب علت حمایت نامیده اجاره در سیاتل من هنوز هم می تواند لگد از خانه من حتی تحت اخراج توقف. متاسفانه این طرح پرداخت صاحبخانه من ارائه نمی ارائه هر گونه امداد رسانی به دلیل آن می افزاید اضافی $1,000 در بالای اجاره, من در حال حاضر نمی توانیم با توجه به همه گیر.

این وضعیت من نمی خواهم هر کسی و در عین حال من می دانم که من به دور از تنهایی در این تجربه وحشتناک. بیش از یک سوم از مستاجرها در سراسر کشور نمی تواند خود را پرداخت جولای اجاره. و با گسترش مزایای بیکاری در حال اجرا در هفته آینده بیشتر مردمی مثل من خواهد بود تحت فشار قرار دادند به بی خانمانی به عنوان coronavirus همچنان به گسترش است.

در حالی که قانونگذاران ممکن است ترس از سیاسی پوش بک از صاحبخانه آن را غیر قابل قبول برای آنها را به اقدام برای جلوگیری از این بحران است.

بدون قانونگذاری مداخله تمام جوامع را ویران خواهد شد. من و مادرم هر دو آسیب پذیر به ویروس را طوری زندگی ما خواهد بود در معرض خطر اگر ما مجبور هستیم از خانه ما, اما به طوری که زندگی مردم ما را به تماس با. ما قادر به عمل اجتماعی فاصله در حال حاضر, اما تبدیل شدن به بی خانمان و نیاز به تکیه بر پناهگاه را که سخت تر است.

برای محافظت از خانواده های آسیب پذیر مانند معدن و محافظت از کل جامعه از دیگر سنبله در COVID-19 موارد تحریک با ارسال هزاران نفر بیشتر مردم به بی خانمانی, سیاتل و پادشاه شهرستان قانونگذاران نیاز به سرعت عمل می کنند. توقف تقریبا و مستاجرها مثل من به موضوع مجبور کردن بدون در نظر گرفتن دلیل توقف نیست و جامع است.

پشتیبانی غریبه

سیاتل و پادشاه شهرستان قانونگذاران می توانید دنبال رهبری از دیگر رهبران شهر مانند آنهایی که در اوکلند با حفاظت از مستاجرها از اخراج از طریق غیر اجاره داده و اجاره غیر possessory بنابراین مستاجرها نمی تواند جسمی لگد گمشده و اجاره در طول بیماری همه گیر. آنها همچنین می تواند تصویب خوب باعث اخراج حمایت بنابراین صاحبخانه نیست نمی تواند با استفاده از نقاط ضعف به ضربه مستاجرها. ما شهر و شهرستان electeds قدرت قانونی اجرای این حمایت, بنابراین من امیدوارم که به خاطر جامعه ما را بقا است که آنها را برای جلوگیری از این بحران وحشتناک.

من قرار است برای رفتن برای عمده دیگری عمل جراحی است که می تواند آن را امکان پذیر برای من به طور منظم غذا خوردن. اگر من آن را دریافت نمی, من را از دست دادن توانایی من و گرسنگی. عمل جراحی می تواند کشتن من, اما اگر آن را می رود و این امر نیاز به شش ماه از بازیابی. من امیدوارم که ما electeds مبارزه برای من می کنید من نیاز به جراحی زنده ماندن و بازیابی با خیال راحت در خانه خود من با مادرم و یک سقف بالای سر ما.

مایک Fulop است که واشنگتن می تواند عضو و زندگی در سیاتل برای 12 سال است. او و مادر خود را در حال حاضر زندگی می کنند در یک Belltown آپارتمان.

حمایت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net