شهر و ریز ریز کردن ساکنان توافق جدید رد پای

Concrete barriers stop cars better than empty water barriers.

بتن موانع توقف ماشین بهتر از آب خالی موانع. و انتظار می رود که تخته سه لا برای تبدیل شدن به یک هنر خیابانی گالری. تومان

صبح روز سه شنبه شهرستان خدمه مربوطه بخش سر و ساکنان کاپیتول هیل برگزار شد (CHOP) شروع به ایجاد یک جدید کمی کوچکتر بیشتر دائمی محیط اطراف اداره پلیس سیاتل شرق حوزه.

کمی بیش از یک هفته پیش تقاطع ها در اطراف 12th & کاج و 11 & کاج خفه شد و با گاز اشک آور. پلیس آمریکا معترضان برگزاری یک خط برابر به خوبی غنی سرباز پیاده زرهی پلیس سیاتل گروه افسر و سرباز گارد ملی که به نظر می رسید مطالب به ادامه کشتار با گاز محله.

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

در حال حاضر پس از بارور مکالمات بین ساکنان این شهر در طول چند روز گذشته به Seattle Fire Department, سیاتل خدمات عمومی و سیاتل بخش حمل و نقل در حال از بین بردن شل و ول موانع در تقاطع ها و نصب بتن موانع پیچیده با هیئت مدیره ذرات بالا و پایین کاج 11 و 12. عسل سطل هستند که بخواهند صفحاتی دوباره مرتب. هیچ پلیس Co-Op است که در حال حرکت به پایین خیابان ،

همه از این در حال انجام است با توجه به یک پست وبلاگ از شهردار جنی Durkan و برخی از ساکنان با من صحبت کرد صبح امروز برای روشن شدن مسیر برای وسایل نقلیه اضطراری و صاحبان کسب و کار محلی/ساکنان و برای ایجاد یک منطقه امن برای معترضان به ادامه نشان دادن.

در یک پست وبلاگ یک سخنگوی شهردار جنی Durkan را گذاشته رسمی طرح:

Heres the new layout.

در اینجا طرح های جدید. شهر سیاتل

این منطقه در مجاورت کال اندرسون پارک کاج در بین 10 و 11 بسته باقی خواهد ماند. این خیابان در حال حاضر خانه سیاه زندگی موضوع هنر خیابانی.

یک اولویت برای جامعه دسترسی باز است 12th Avenue شهرستان شریانی جاده که به طور معمول حمل ترافیک بیشتر. تحت این تغییرات 12th خیابان را تبدیل به یکی از راه های در سمت جنوب Pine St, در سفارش به جای اعتراض در منطقه غرب خطوط و اجازه می دهد تا دسترسی و حرکت وسایل نقلیه در شرق خطوط. یک کوچه دسترسی به منطقه شد و همچنین در سمت جنوب کاج بین 11 و 12 اجازه می دهد تا برای آپارتمان ساختمان دسترسی داشته باشید.

SPD محدود خواهد شد و پاسخ آن در این منطقه به “مهم زندگی-مسائل ایمنی” سخنگوی نویسد در این وبلاگ. برخی از نمونه هایی از زندگی-مسائل ایمنی شامل “فعال تیرانداز حادثه حمله به یک ساختار آتش قابل توجهی پزشکی اورژانس (یعنی حمله قلبی و سکته مغزی تروما) و حوادث دیگر که تهدیدی برای زندگی یک فرد ایمنی است.”

شانون یک ریز ریز ساکن بود که انتقادی از یکی از SDOT کار طرح گفت: او با بهره گیری از تنظیمات جدید. “من احساس بسیار امن تر در حال حاضر که یک خودرو را در حال رفتن به می آیند و اجرای من در پیاده رو به همین راحتی,” او گفت:, ذکر چند محلی اخیر حوادث رانندگان barreling به معترضان مسالمت آمیز. که حس ایمنی او معتقد است تسهیل جنبش “گروه پروژه” پایان دادن به نژادپرستی نظاممند “امروز به جای فردا.”

یارو که نشان دهنده مانع ایمنی تیم با نام جدید جهت “واقعا زیبا.”

“ما می خواهیم به منظور تسهیل در جامعه به عنوان آنجا که ممکن است در حالی که هنوز تسهیل جنبش ما به عنوان آنجا که ممکن است و من فکر می کنم ما خوشحال سازش در اینجا,” او گفت:.

یارو فکر می کند جدید سیمان موانع را حفظ خواهد کرد معترضان و هر کس دیگری امن تر که آدرس نگرانی های خود را مانع مأموران به خصوص یک شبه خدمه که احساس به عنوان اگر آنها “اردک نشسته.”

“ما در حال محکم کردن جای پای ما فقط یک کمی گرفتن buttload زیرساخت که رفتن به ما را امن نگه دارید و نگه داشتن وسایل نقلیه و امیدوارم اعتراض خود را خیلی بیشتر پایدار” یارو اضافه شده است.

او همچنین امیدوار است کار آشکارا با شهرستان خواهد شد “کدو” اشتباهی که معترضان بخشی از جنبش های جدایی طلب. کلمه “مستقل” در یکی از نام های اصلی منطقه “کاپیتول هیل خودمختار منطقه” تغذیه به جناح راست ایدئولوژی است که معترضان می خواستم به جدایی از اتحادیه یارو توضیح داد. که پیام تکثير توسط رئیس جمهور و جناح راست, رسانه, جذب باندهای مانند افتخار و پسران تصادفی اسلحه toting حومه nutjobs که ارائه شده یک مشکل امنیتی است. “برای جناح راست اپتیک آن را واقعا سخت به تماس با ما جنبش های جدایی طلب که ما در اینجا مشغول به کار دست در دست با شهر ما” یارو گفت.

پشتیبانی غریبه

به روز رسانی: 2:24 p. m. به نظر نمی آید مانند آنها 100% وجود دارد و در عین حال با توجه به یک خبرنگار محلی فاکس وابسته:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de