سیرک میسازد کردن 95 درصد از نیروی کار پس از نشان می دهد معلق

Category: لاس واگاس No comments

The One Night for ONE DROP Dress Rehearsal

L. E. Baskow

سیرک نوازندگان با هم کار کنند در طول یک شب برای یک قطره لباس تمرین در مایکل جکسون یک تئاتر در پنجشنبه 20 مارس 2014.

Cirque du Soleil یک نام است که مترادف با لاس وگاس سرگرمی بیش از 25 سال گذشته است “به طور موقت” گذاشته حدود 95 درصد از نیروی کار خود را در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به گزارش.

تنها کسری از کارکنان باقی خواهد ماند در حقوق و دستمزد به انجام حداقل عملیات در حالی که مونترال-بر اساس شرکت تلاش می کند به حرکت همه گیر که خود را تعطیل اقامت و تور را نشان می دهد گفت: Daniel Lamarre, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Cirque du Soleil, سرگرمی, گروه, پنج شنبه در یک ویدیو به کارکنان. مدیران ارشد و مدیران از جمله در کاهش.

خروجی اخبار کانادا پخش Corp. گفت 4,679 کارکنان اجازه رفتن — یا 95 درصد از نیروی کار است.

“من هرگز تصور در زندگی من است که یک روز همه ما را نشان می دهد می توان در برگزاری” Lamarre گفت.

لاس وگاس ساکن محصولات — “KÁ” در MGM بزرگ, “The Beatles LOVE” در سراب “مایکل جکسون یک” در ماندالای خلیج “Mystére” در جزیره گنج “O” در Bellagio “Zumanity” در نیویورک-نیویورک و آبی مرد گروه در اقصر که متعلق است و نه ایجاد شده توسط سیرک — متوقف شد جمعه دو روز قبل از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak دستور قمار به تعطیل به کاهش گسترش coronavirus.

شرکت تور نشان می دهد متوقف شد در روز جمعه از جمله “اکسل” که برنامه ریزی شده بود برای اجرای برنامه در T-موبایل آرنا در لاس وگاس در ماه آوریل است. سیرک-وابسته به سازمان خیریه یک قطره نیز به تعویق افتاد سالانه آن یک شب برای یک قطره جمع آوری کمک های مردمی جشن برنامه ریزی شده در این ماه در اقصر.

Lamarre به نام اخراج موقت و به دلیل “بی سابقه بحران” و اشاره کرد که او با اعتماد به نفس نشان می دهد خواهد رزومه و “ما را به عقب با هم.”

خورشید سرگرمی نویسنده براک Radke کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>