Cirque du Soleil کشد پلاگین در “R. U. N’ در اقصر

Category: لاس واگاس

The Sounds RUN

R. U. N” by Cirque du Soleil.

Cirque du Soleil اعلام کرد در اواخر روز پنجشنبه که در آن جدیدترین اقامت در لاس وگاس تجربی اکشن-هیجان انگیز “R. U. N” در اقصر را به طور دائم در 8 مارس. آن را باز کرد 24 اکتبر در 1500-plus-صندلی تئاتر در طبقه کازینو و انجام شده است و دو بار در شب برای بسیاری از چهار ماه گذشته.

“‘R. U. N’ به همکاری از یک گروه فوق العاده ای از سازندگان و هنرمندان و خدمه; اما تولید در نهایت نیست پیدا کردن مخاطب است که می تواند از آن پشتیبانی می کند و ما تصمیم دشوار را دید گفت:” اریک Grilly معاون ارشد رئیس جمهور از سیرک ساکن نشان می دهد بخش در اعلام. “بعد از دقت در نظر گرفتن چند گزینه های خلاق به منظور افزایش تولید ما از تعیین زمان و منابع لازم برای اجرای این تغییرات ثابت می شود بیش از حد بزرگ برای غلبه بر.”

75 دقیقه را نشان می دهد باز به بررسی مخلوط و به بازار عرضه شد در یک راه کاملا متفاوت از دیگر موفق سیرک تولیدات در لاس وگاس. “R. U. N” یک شیرین کاری مبتنی بر نمایش با الهام از فیلمهای فیلم اکشن و طنز-کتاب رمان های گرافیکی و ویژگی های زیادی از ویدئو پروجکشن موتور سیکلت جهش و فشفشه و حتی چند, چهار-واژه نامه ها و freakshow سبک شوک نوازندگان. آن روایت خطی نیز آن را متمایز از دیگر رویای مانند سیرک نشان می دهد که مخاطبان با آن آشنا هستند محصولات مانند “O” و “Mystére.”

“R. U. N” بازاریابی مواد اقدام به توصیف آن در جهت های مختلف و تنظیم مجدد انتظارات تاکید بر این که سیرک-سبک بند هستند نه بخشی از نشان می دهد و یک rock-and-roll موسیقی متن جایگزین سنتی موسیقی اثیری در شرکت خلق.

“به عنوان پیشرو در جهان زندگی می کنند سرگرمی, شرکت, خلاق, خطرات ذاتی در همه چیز ما” گفت: یاسمین خلیل chief executive producer برای Cirque du Soleil, در این اطلاعیه. “با” R. U. N ” ما تحت فشار قرار دادند فراتر از مرزهای خود ما DNA و نام تجاری برای ایجاد یک منحصر به فرد عاطفی و قانع کننده شکل از سرگرمی است. متاسفانه فن پاسخ بود نه آنچه که ما برای امیدوار بود.

“پس از آن آغاز Cirque du Soleil همواره باعث حواس و احساسات از مخاطبان در سراسر جهان با آن آوانگارد و رویایی با رویکرد سرگرمی زندگی می کنند. ما ادامه خواهد داد به بی پروا به عنوان ما به دنبال فرصت هایی را برای ایجاد محتوای اصلی و فرمت.”

Grilly نیز گفت: این شرکت سپاسگزار از همکاری خود با MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی است و به دنبال به جلو به بسیاری از همکاری است.” سیرک اجرا می شود پنج را نشان می دهد در MGM خواص و یکی (“Mystére”) در جزیره گنج.

اعلام نشده شامل اطلاعات در مورد آنچه که می تواند جایگزین “R. U. N” در اقصر بزرگترین نمایشگاه اما آینده یک شب برای یک قطره رویداد جمع آوری کمک مالی به تازگی منتقل شده و برنامه نویسی آن ویژه ای از یک نمایش “R. U. N” برای اولین از “Illusionists” در همان تئاتر در 27 مارس ، “Illusionists” سحر و جادو است-بر اساس نشان می دهد ایجاد شده توسط کار می کند, سرگرمی, یک شرکت است که به دست آورد by Cirque du Soleil سال گذشته است.

اگر “Illusionists” به پایان می رسد تا به عنوان اقصر جدید resident نشان می دهد این امر به دنبال در قدم به قدم از تئاتر مستاجر قبلی Criss Angel. مشهور شعبده باز همکاری خود را با سیرک “باور” در سال 2008 و فرار برای 10 سال در اقصر هر چند فرشته در نهایت تکامل یافته نشان می دهد به نسخه دیگری به نام “Mindfreak.” فرشته آخرین تولید باز در سیاره هالیوود رفت و آمد مکرر در دسامبر سال 2018 است.

مهمانان برگزاری بلیط برای “R. U. N” گذشته 8 مارس مسترد خواهد شد در نقطه اصلی از خرید. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 702-352-0143.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net