The Belltown movie theater was most recently renovated in 2014.

افشای کامل من مشغول به کار در Cinerama در کالج. به عنوان یک Cinerama پاپ کورن متخصص من توصیه می گرفتن 75 درصد به طور منظم پاپ کورن و 25% شکلات… با فرض اینکه آنها هنوز هم پاپ کورن پس از نوسازی. چارلز Mudede

Cinerama این رب النوع اتش و فلزکاری متعلق به فیلم تئاتر در Belltown آن شناخته شده پاپ کورن شکلاتی, امروز اعلام کرد که آن را خواهد درهای خود را برای بازسازی برای یک نامشخص مقدار از زمان.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

در این اطلاعیه تئاتر اظهار داشت: آن را بازگشایی “بعد از این سال است.”

Cinerama کارکنان گفت: غریبه که اکثریت آنها گذاشته شنبه بدون اطلاع قبلی. نزدیک به 30 کارمندان جمع شده بودند برای یک ساعت 10 صبح جلسه در تئاتر و گفته شد به بسته همه چیز خود را با شتاب خود را به خروج کاغذ بازی و ترک ساختمان با توجه به کارکنان.

آنا Imperati یک رب النوع اتش و فلزکاری سخنگو تایید کرد که کل امتیاز کارکنان گذاشته شد اما گفت که ولکان “حفظ کارکنان لازم” برای دریافت از طریق بازسازی. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از کارکنان حفظ شد به عنوان Imperati گفت که او نمی تواند در بحث اشتغال از نظر publicly.

Imperati گفت: بازسازی شامل تعمیرات اساسی به آشپزخانه جایگزین فرش و پرداختن به سایش و پارگی طبیعی در سراسر ساختمان. Cinerama اصلی نوسازی شد و در سال 2014.

در یک سند تحت عنوان “جدایی از رب النوع اتش و فلزکاری گروه سینما” ارائه شده به کارکنان و ارسال به غریبهولکان اطلاع کارکنان آن است که آن را به حال “تصمیم به پایان خود اشتغال موثر فوریه 4 سال 2020 است.”

فصلی کارکنان—کارکنان که استخدام شده بودند در طول محبوب سینما در دوره مانند تابستان—بودند اجازه رفتن بی سر و صدا حدود یک هفته پیش با توجه به فصلی کارمند استخدام بیش از تعطیلات که نخواست نامش فاش شود. او گفت که به آنها گفته شد نه به در آمده و برای خود برنامه ریزی شیفت.

“زمانی که من اخراج شدم,” کارمند گفت: غریبه, “رب النوع اتش و فلزکاری به نام با من از طریق تلفن به من بگویید که من قرارداد نبود که برداشت برگشت.” او گفت: به او گفته شد او نباید نشان می دهد تا برای او باقی مانده برنامه ریزی شیفت اما هنوز هم برای پرداخت آن ساعت است.

در سند داده شده به کارکنان ولکان ارائه یک پرسش و پاسخ با نمونه سوالاتی مانند “چرا ما نه پیشرفته متوجه?” در این سوال را پاسخ, پرسش و پاسخ, پاسخ داد: “ما شناخته شده ما نیاز به نوسازی برای برخی از زمان شده اند و انتظار برای زمان مناسب. استراحت در برنامه نویسی ارائه فرصت مناسب برای انجام نوسازی در حال حاضر, بنابراین ما می تواند بازگشایی پیش از سال بزرگترین فیلم.” پرسش و پاسخ نیز اعلام کرد که کارکنان قادر خواهد بود به درخواست مجدد هنگامی که Cinerama بازگشایی.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

تئاتر فقط به پایان رسید در آن نمایش از نامزد جایزه اسکار فیلم در این آخر هفته گذشته. این میله میله برای نشان دادن مارگوت رابی-led فیلم پرندگان شکاری با شروع این هفته است.

“وقتی که من گرفتار یک فیلم وجود دارد در هفته گذشته کلمه بود که پرندگان شکاری لغو شد اما هیچ کس گفته شد چرا” کارمند گفت غریبه.

سیاتل فیلم جامعه بود سریع به انتقاد از این تصمیم از Cinerama به اخراج کارکنان آن است. ارک تسلیم مستقل تئاتر در کلمبیا شهر تمسخر این حرکت در یک صدای جیر جیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im