CIF بخش لغو تمام بهار ورزشی پلی آف در کالیفرنیا در پاسخ به کروناویروس بحران


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


هیچ دبیرستان بیس بال یا سافت بال infielders را بازی شیر یا خط دستکش خود را به آسمان بالا این بهار پس از نهایی کردن امن است برای یک عنوان بخش. وجود خواهد داشت هیچ جشن dogpiles از بازیکنان قهرمانی plunges به استخر و یا با افتخار نمایش طلایی پلاک به وجد آمدیم دوستان و خانواده.

CIF دولت و بخش برگشتی برای بهار امسال لغو شد جمعه در سراسر کالیفرنیا — جنوب بخش و L. A. شهرستان بخش گنجانده شده است — به دلیل رمان coronavirus (COVID-19) همه گیر دولت حاکم بر بدن برای میان مدارس دو و میدانی اعلام کرد در یک اقدام بی سابقه و در عین حال بسیار انتظار تصمیم گیری است.

این postseason لغو وارد بر روی پاشنه از چندین محلی مدارس بسته شدن خود را از دانشگاه های باقی مانده از این سال تحصیلی به تمرکز بر آموزش آنلاین و اجتماعی فاصله در مبارزه با کروناویروس.

با دبیرستان دانشگاه بسته sports بهار فصل بود که اساسا لغو قبل از دولت تصمیم گیری است.

“کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون (CIF) نمی بینم خیابان بهار ورزش های نجومی به ادامه” CIF دولت, مدیر اجرایی, Ron Nocetti در بیانیه ای گفت.

“ما درک می کنیم این است که ناامید کننده برای همه درگیر در آموزش و پرورش مبتنی بر دو و میدانی و همدردی با دانش آموز ما ورزشکاران و همه کسانی که تحت تاثیر این COVID-19 شیوع. مثل همیشه اولویت ما این است که همه جریان های بهداشتی و ایمنی در طول این زمان به چالش کشیدن و همه ما مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که آموزش و پرورش بر اساس دو و میدانی رزومه.”

به عنوان جمعه, آوریل 3 وجود دارد بیش از 10000 تایید موارد coronavirus در دولت وجود دارد و تا به حال بیش از 200 مرگ و میر.

منطقه مدرسه تعطیل در آمد swift پاسخ به توصیه های رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دولت سرپرست تونی Thurmond در اوایل این هفته که مدارس باید بسته باقی می ماند باقی مانده از این سال تحصیلی و تقویت آموزش از راه دور برنامه های.

در جنوب کالیفرنیا جنوبی بخش و شهر لس آنجلس بخش از ویژگی های برگشتی در بهار ورزش هایی مانند بیس بال و سافتبال بانوان, دو و میدانی, شنا و غواصی, والیبال پسران, پسران تنیس پسران گلف و چوگان سرپهن و رقابتی تشویق.

کسانی که ورزش کرده اند بیکار برای حدود سه هفته به مدارس بسته شده است. در جنوب بخش برگشتی در ورزش بیشتر شد و برنامه ریزی برای شروع در اوایل ممکن است.

آخرین باری که جنوب بخش بیس بال برگشتی بودند برگزار شد 1943-45 به دلیل جنگ جهانی دوم است.

با روز جمعه تصمیم, توجه در ورزش دبیرستان را در حال حاضر به نوبه خود به برنامه های تابستانی و اردوگاه ها و فصل پاییز رهبری فوتبال است.

“من نگران هستم که تابستان در معرض خطر” ادیسون مدیر ورزشی غنی بویس در روز جمعه گفت. “اما مردم در حال مرگ هستند. شما باید برای قرار دادن که به چشم انداز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im