چاک Slocum: بسیار وجود دارد برای آمریکایی ها را با هم پس از این coronavirus

فراتر از گسترده پاسخ به کروناویروس و هزینه اقتصادی و راه حل های در حال اجرا وجود دارد که شاید در حال ظهور طرز فکر است که می تواند ماندگار و موثر پاسخ ما در دولت تصمیم گیری در تمام سطوح.

برای چند سال گذشته انتقادات از سیستم سیاسی ما باید در بازه زمانی از عدم احترام نامزدها به دنبال کار کمی شفافیت به آنچه اتفاق می افتد در درون دولت و جمعی ما عدم برگزاری مقامات منتخب پاسخگو زمانی که در دفتر.

همواره رای دهندگان مورد بررسی در حمایت بیشتری از دولت های محلی و ایالتی از آنها از دولت فدرال عملکرد. در سطح فدرال حدود دو سوم از رای دهندگان — اعم از دموکرات یا جمهوریخواه و یا مستقل یا کارش می گویند که آنها فقدان ایمان در این کشور سیاستگذاران به انجام کار درست.

قطعا هنگامی که ما از طریق زمان همه گیر و هرج و مرج اقتصادی — و ما — وجود دارد بسیاری از فرصت های که در آن اقدام فوری مورد نیاز خواهد بود.

ما زمان coronavirus تجربه در کار با هم برای پیدا کردن راه حل می تواند تبدیل به یک مدل برای رفتن به جلو در بیشتر مسئول جهت.

در انتخابات سال 2020 رای دهندگان باید اصرار بر پیدا کردن زمینه های مشترک در مسائل مهم.

در زیر چند سیاست از مناطق که نیاز ما اولین توجه است.

امریکا رهبر است. شهروندی جهانی نیاز امریکا به یک رهبر و اغلب رهبر. همانطور که در زندگی ما چگونه درمان هر یک از دیگر مسائل زیادی در دیپلماسی است. آمریکا باید درک کند دیگر ملل’ انداز که آیا متحدان یا نه. عاقلانه رهبری ملی باید منعکس کننده این دیدگاه است که جهان است در این با هم.

کودکان شایسته یک فرصت است. حدود 70 میلیون سنی 18-و-کودکان باید تحت حمایت سیاست های عمومی است که به هر یک یک شات در یک زندگی خوب و بدون توجه به درآمد نژاد یا جنسیت. اولویت عبارتند از اوایل دوران کودکی آموزش خواندن و نوشتن توسط کلاس سوم معنی دار دبیرستان آموزش و یادگیری مداوم برای آماده سازی برای موفقیت در محل کار.

را مهاجرت کار برای همه ما است. چهل و پنج میلیون مهاجر زندگی می کنند در ایالات متحده است. یکی در هفت ساکنان ایالات متحده — 14 ٪ — خارجی به دنیا آمد. آن بود که رئیس جمهور جان اف کندی که ابداع عبارت که “آمریکایی ها یک ملت از مهاجران” نشان می دهد ما می تواند هر دو استقبال و امن کشور است. تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن, U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) ماموریت جدید است “به اداره کشور مهاجرت قانونی سیستم حفاظت از یکپارچگی خود را و وعده های کارآمد و نسبتا داوری درخواست برای مزایای مهاجرت در حالی که حفاظت از آمریکایی ها تامین امنیت میهن و ارج نهادن به ارزش های ما.” اجازه دهید در ادامه به عنوان آمریکایی ها برای استقبال از مهاجرت قانونی که تقویت آینده کشور ما.

بهداشت و درمان حق است. با یک ترکیب منحصر به فرد از مکان های عمومی/خصوصی سرمایه گذاری; امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی — نزدیک به 20 درصد از تولید ناخالص داخلی است که در حال گذار. آمریکایی ها بیش از شش در 10 که برای پرداخت بیمه خصوصی بسیار نگران در مورد مراقبت های بهداشتی خود را. روشن است که مدیریت زمان همه گیر نشان می دهد که آمریکایی ها نمی خواهند به اجازه دهید مردم می میرند برای عدم مراقبت های بهداشتی. در حال تکامل سیستم باید شامل بررسی اثربخشی هزینه و نقش مالیات دهندگان.

پاک, انرژی پایدار مورد نیاز است. بیش از زمان و منابع محدود زغال سنگ و نفت دیگر نمی خواهد یک گزینه و امریکا نیاز به یک بار دیگر پرقدرت رهبر در به دنبال راه حل های جدید توسط reengaging با بقیه جهان است. موضوع انرژی به مفهوم دراماتیک برای اقتصاد و سلامت همه ما است.

اقتصادی ایالات متحده که موتور ما ace-in-the-سوراخ. تشکیل کمتر از 5 درصد از جمعیت جهان را امریکا بزرگترین اقتصاد ملی و جهانی منجر تاجر, تولید بیش از یک پنجم از کل جهان به درآمد. حتی به عنوان ما را در مبارزه با این بیماری همه گیر بحران امریکا منجر جهان در رقابت اقتصادی.

راه ما از دولت در بهترین حالت آن را نشانی از توجه مردم به حقوق فردی و آزادی. خصوصی و بازار آزاد تولید بسیاری از محصولات و خدمات. در حالی که موسسات از همه نوع وجود دارد انتخاب فردی باقی مانده است بسیار ارزشمند است.

در این بازی هیجان انگیز آمریکا, بازار, متوسط کارگر بخواهد به تغییر شغل 12 بار در زندگی حرفه ای و بازنشسته در سن 62.

پست coronavirus ما خواهید بود اما آن را برخی از زمان. واضح است که مهم ترین موتور اقتصادی رانندگی امریکا است ما مولد نیروی کار است. که ace-in-the-سوراخ برای گرفتن حق چیزهایی اتفاق می افتد.

چاک Slocum رئيس جمهور از ویللیستن گروه میننتنکا بر اساس شرکت مشاوره مدیریت. داده ها از Pew Research, ana ortega و USCIS شد ذکر شده در این مقاله. آدرس ایمیل خود را است [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de