کریس ماتیوز بازنشسته از MSNBC, نقل نظرات به زنان

Matthews

اوان Agostini / AP

این مه 5, 2009 فایل عکس نشان می دهد که کریس ماتیوز ورود در زمان 100 جشن در نیویورک است.

جانباز MSNBC میزبان کریس ماتیوز گفت: او را از بازنشستگی از خود نشان می دهد “بیس بال,” با استناد به خود نامناسب نظرات در مورد زنان است.

ماتیوز باز خود را برنامه دوشنبه با اعلام او خود را به پایان اجرا سیاسی ساعت است که او آغاز شده در سال 1997. او تصمیم به بازنشستگی پس از گفتگو با MSNBC گفت و توضیح خود را در آینده خود آشنا قطع شده ،

“این آخرین ‘بیس بال’ در MSNBC و بدیهی است که این عدم علاقه به سیاست” او گفت: با اشاره به نیاز برای یک نسل را تغییر دهید.

“تعارف در ظاهر یک زن که برخی از مردان از جمله خود من ممکن است به اشتباه فکر کردم OK شد هرگز خوب,” او گفت:. “نه پس از آن و قطعا امروز و برای ساخت چنین نظرات در گذشته من متاسفم.”

او همچنان با افتخار از این کار او ‘s انجام می شود نشان می دهد, او گفت:. “بیس بال” آغاز شد CNBC نقل مکان کرد و دو سال بعد به MSNBC.

در اول شخص داستان برای GQ منتشر شده Feb. 28, روزنامه نگار مستقل لورا باست گفت ماتیوز رفتار نامناسب نسبت به او هنگامی که او مهمان خود را نشان می دهد.

“در سال 2016 حق قبل از من تا به حال به خود را نشان می دهد و صحبت در مورد روابط جنسی-حمله به اتهامات علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ماتیوز بیش از نگاه من در آرایش صندلی در کنار او و گفت:” چرا من در عشق با شما نشده است؟’ زمانی که من عصبی خندید و گفت: هیچ چیز او را دنبال کرد تا به هنرمند آرایش. ‘نگه داشتن قرار دادن آرایش در من سقوط در عشق با او'” باست نوشت. “بار دیگر او ایستاده بود بین من و آینه و قدردانی قرمز لباس من پوشیده بود برای این بخش. ‘شما بیرون رفتن امشب ؟” او پرسید.”

Bassett گفت: او نوشته شده است در مورد برخورد در سال 2017, مقاله, اما نمی, نام ماتیوز چرا که او نگران بود از شبکه تلافی اضافه کرد “من نمی کنه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im